Treść opublikowana przez filip1001
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
i cale szczescie iżynierowie z Mercedesa już kilkadziesiąt lat temu przewidzieli takie heretyczne myśli pseudofanów takich aut, którzy pomyślą o LPG- [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
widziałem to przejeżdzając w nocy, widać nawet z daleka bo mnóstwo jakiś neonów , jakiś czas temu, gdy był bum na sprowadzanie aut tworzyły się kolejki- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Czy aby na pewno ? jakoś nam ( Podlascy spotowicze) rzadko to rzadko ale udaje się zorganizować spota. Tyle tych A czwórek jeździ po naszych okolicach, ale 97% właścicieli jest na "nie" z aktywnym udziałem na forum, a tym bardziej spotem. W innych miastach jest lepiej, bo zawsze jest regularna grupa spotowa, a część pojawia się w zależności od czasu itd. A u nas od dłuższego czasu praktycznie zero progresu. Ja to uważam po prostu za jakieś skrzywienie życiowe i zamknięcie się na nowe kontakty, znajomości, doświadczenia ludzi z tych terenów. Już chyba kiedyś pisałem tu o sytuacji na pobliskim dla chłopaków z BS ośrodku Szelment. Co roku od otwarcia przy sprzyjających warunkach pogodowych przyjeżdża tam wielu ludzi z Rosji, Litwy, Białorusi, Ukrainy!! (jakże podobno z biednych i zacofanych krajów), aby pośmigać na nartach/desce. Tak po prostu, żeby mieć trochę fun'u. Natomiast ludzi z Podlasia jest bardzo mało. Na zdrowy rozum nie da się tego wytłumaczyć. U nas po prostu (bez obrazy bo nie kieruję tego do nikogo z Was) planowanie czegokolwiek zaczyna się od siedzenia w fotelu i narzekania, bo to bo tamto, bo daleko, a po co i w ogóle. I na tym samym etapie wyjazd się kończy. Ciężko w ogóle z jakąkolwiek inwencją, żeby coś, żeby gdzieś, żeby z kimś.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
johnybravo wydawało się, że coś wspominał, że by pojechał :gwizdanie: powiem Wam szczerze, że ja pierwszy raz w BT w 2010r. byłem trochę przypadkiem bo za namową innych i dopiero na miejscu przekonałem się jaka to jest fajna impreza, dobrze ponad 100 osób siada przy stołach, jest jedzonko (bardzo smaczne), alkohole, kapela góralska, rozmowa o autach i nie tylko, jednym słowem atmosfera nie do przebicia :good: i teraz innych zachęcam, bo nie słyszałem, żeby ktoś był niezadowolony wręcz przeciwnie- dla osób z naszych stron wydawać się będzie, że jest tam jeszcze lepiej, niż dla innych np. z Krakowa, bo tam spoty są regularne i co najmniej kilkunastoosobowe, chłopaki mają więcej okazji się spotkać na piwku, kartingach itd. tylko kwestia podjęcia decyzji, bo drogo bo daleko bo coś a inna sprawa, że można sobie taki zlot połączyć np z 1-2 dniowym zwiedzaniem pięknych okolic, Zakopanego itd i wychodzi bardzo przyjemny wypad :good:- Jaki telefon/smartfon wybrać? Samsung, Sony Ericsson, NOKIA...
może być coś z poza w/w listy ? polecam samsunga WAVE II- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
zapisałem się kilka minut od pojawienia się tematu, by dać przykład innym Nawet nie dopuszczam do siebie myśli, że nikt prócz nas 2 się nie skusi :gwizdanie:- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Panowie, na klubowym pojawiły się zapisy na zlot Ogólnopolski Bukowina Tatrzańska 2012 w dniach 23-25. 03 cały wątek będzie dostępny dla wszystkich prawdopodobnie za tydzień koszt dla klubowicza 270, dla reszta 290 PLN za wszystko , myślcie kto by w tym roku pojechał, można by w kilku jednym autem się wybrać i wtedy koszt paliwka do podziału jest wystarczająco dużo czasu, żeby odłożyć kasę- [B7 BRB] Oj tam, oj tam
nawet bardzo dobry wypasik :good: dołożysz RNS-E , gałkę i kierę 3 ramienną od S-LINE i będzie malinka- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja dochodzę ale baaaaaaardzo powoli- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
wszystkim w nowym roku- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
dzięki i wzajemnie, dobrej zabawy i happy new year 4 all :good: joker, już dotarłem do Olsztyna i sylwester jutro na stancji- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Widziałem na facebooku plakat z tym sylwkiem, zapowiada się że może być fajnie aby tylko dj fajnie pograł do tańczenia Odpuszczamy sobie tą imprezę, będzie impreza w domu. Gość nastawił się na zarobek i oprócz 140 miejsc siedzących postanowił wpuścić 80 osób na dyskotekę - porażka. Nie będzie gdzie się ruszyć na dodatek trzeba będzie pilnować swoich miejsc. Zrezygnowaliśmy. Współczuję tylko tym, którzy dowiedzą się o dodatkowych gościach w momencie imprezy. Szwagier był tam kiedyś na weselu na ok. 140 osób i mówił że już było ciasnawo na parkiecie a co dopiero przy ponad 200 osobach. Siara. :wallbash: A kilka dni temu czytając Twojego posta nt. imprezy aż Ci zazdrościłem Taki to kraj, że jak ktoś poczuje możliwość zarobku to aby kieszenie jak najszybciej napchać Zrobili by dobrego sylwestra, ludziom może by się lokal spodobał i zrobiłoby się tam "tłoczniej" przez cały rok , a tak to większość przyjdzie, zdziwi się i więcej ich noga tam nie postanie. Ale tak to w tej branży jest, że bez dobrego menagera, który wszystko na długo w przyszłość zaplanuje ani rusz i nie ma co liczyć na powodzenie biznesu przez kilka/ kilkanaście lat. W Augustowie też jest kilka takich lokali, gdzie ktoś widać włożyć kupę kasiory w remont itd, a po 2-3 latach w piątkowy wieczór przy ladzie 90% to zdesperowani alkoholicy, których nigdzie więcej nie wpuścili. A reszta kojarzy te miejsca z chamstwem, smrodem itd. A szkoda, bo mamy takie czasy, że wraca do nas moda na imprezy, dancingi, wieczorki tematyczne itd. Ale nikt tu nie mówi o chamotekach przepełnionych bydłem.- Sposób na sylwestrową noc
dla rezaczy wyrezanie czegoś przyjemnego w aucie- RS reaktywacja :)
autko fajne, mody na + , nawet le LEDy z przodu nieźle wyglądają PS. nie brakuje Ci multifunkcji ?- kradzież BOBCATA
znaki ogólnie to że jest na gąsienicach bo jest ich na prawdę mało i był po lakierze więc wyglądał jak nowy Na policji szukają przeglądasz regularnie allegro ? może warto zrobić wycieczkę po okolicznych wypożyczalniach sprzętu budowlanego ? szrotach ?- [INNE] A6 C7 3.0TFSI
nawet trochę więcej- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
:polew: Widocznie niewyraźnie narysowałeś w liście do mikołaja zderzak, pewnie podobnie wyglądał jak para skarpet. Ale za to pewnie jak wdziejesz gatki w rozmiarze S to wyglądasz jak "S-line". :polew:- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
i A6- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja zajechałem do Plazy po 17 ale nikogo nie było i wróciłem do domu .... Spot był , nawet pojawił się nowy maniak AUDI z BS (miło było poznać, zachęcam do aktywności na forum i w temacie spotów Podlaskich ) Dzięki Pany za miło spędzony czas. Co mają na wymówkę Ci , co nie dotarli ? BTW: Wyjazd dzisiaj z Plazy przed 19 to jakaś masakra była wyjeżdżałem 26 minut tyle ile podróż do BAU- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pany, dziś zatankowałem autko , w BAU na Shellu ON po 5,59 PLN , stwierdziłem, że jednak przy takich cenach paliwa nie mogę wyruszyć na spota do BS- Życzenia Świąteczno - Noworoczne
trafne życzenia na nadchodzący rok ;( ja również się przyłączam , wszystkiego dobrego - Nowicjusz - wątek powitalny
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.