Treść opublikowana przez filip1001
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to było na załamaniu, może nie sparciał, ale się przetarł :gwizdanie:- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
dziś byłem na podnośniku i zlokalizowaliśmy (chyba) przyczynę ubywającego płynu chłodniczego, jeden z przewodów do chłodnicy był sparciały na załamaniu i był minimalny wyciek, od teraz po wymianie powinno być ok- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
może Rdzawy Ci pomoże ? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=33381- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Panowie, teraz w profilu jest jedna opcja więcej do wybrania: "skrzynia biegów"- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pod korkiem nalotu brak O uszczelce nawet nie myśle mam nadzieję, że to jakiś wężyk czy coś :gwizdanie:- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sylwek, pamiętasz jak we wrześniu na spocie w BAU zauważyliśmy u mnie w A6, że brakuje troszkę płynu chłodniczego? Wtedy dolałem ok 800ml i było ok , dziś patrzę i znowu jest poniżej minimum :gwizdanie: coś za bardzo go chyba jednak ubywa Oczywiście VAG żadnych błędów w temacie nie pokazuje w poniedziałek pojadę na kanał i może coś od dołu uda się zauważyć bo nawet nie myślę, że chłodnicę itd. będzie trzeba rozbierać- Ceny paliwa marzec 2026
Dzisiaj pod Augustowem Shell Diesel Extra 5,49 a Shell V Power Diesel 5,94- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
kuźwa mnie we wrześniu w ASO za oryginalne skroili 187 PLN po rabacie, przed rabatem było 204 PLN powiedziałem do kolesia, że jak będą do wymiany wcześniej niż za 2 lata to ich firma wystąpi w programie UWAGA w TVN- Zachodnie strony internetowe pozwalające wyszukać oferty sprzedaży ciężarówek
Może ktoś ma większe w temacie niż ja. Jest taka sprawa: kolega w firmie spedycyjnej został poproszony o znalezienie na zachodzie (najlepiej Niemcy) stron www na której są oferty sprzedaży ciężarówek. Byłem już na mobilach i autoscoucie i nie jest kolorowo. Może to z racji kryteriów, ale mimo wszystko. Jak można mu pomóc? Firma chce kupić 2-3 ciągniki siodłowe bez naczep Scania, rok prod. 2010 (roczne). I po ustaleniu takich kryteriów większość stron wymięka i nie pokazuje żadnych ofert. Byłem np. na scania.de ale tam wyszukiwanie i przeglądanie ofert jest koszmarne, wiele ofert jest bez podanych cen, obrazki są bardzo małe itd. Może ktoś pracuje w tego typu firmie zajmującej się spedycją i zna jakieś ciekawe strony? Albo jeszcze lepiej, kupował tego typu auta na zachodzie? Jakieś znane komisy? Pośrednicy? Wpisywanie w googlach fraz typu lkw gebrauchtwagen itd. nie przynosi zbyt ciekawych efektów... Nie wydaje mi się, żeby żadna firma nie chciała takich aut sprzedawać jeszcze.... Byłbym wdzięczny za pomoc- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja właśnie wyruszam na objazd szerokości i przyczepności !- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
no i ja już dotarłem no ta cała sprzedaż to na kabaret się nadaje dzięki i do następnego- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mój kabel chyba do Ciebie nie podejdzie co? VAG CAN 10.6.2- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
przejeżdzałem tam ok 22:45, kolejka była aż na ulicy- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Łukasz, DJ się z muzyką za bardzo nie popisał :gwizdanie: Kto dziś o 18 będzie?- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
pewnie do zobaczenia na miejscu- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ostatniego na pewno nie będzie, a przedostatni ciekawe czy znajdę wymiary pasujące do C6, ale jest jeszcze cała zima na przemyślenia i debaty Jadę do kumpla namawiać go na JUMP w Plazie- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
na 95% będzie 17 " taki wzór mnie się podoba się : ten też: (chyba najbardziej), pasuje do B6, B7 i A6 C5 i C6 te też są bardzo fajne na B6/B7, ciekawe jak na A6 C6 by wyglądały :gwizdanie: a tu dla porównania wzór RS6 C5 (taki miałem w B7), różnica w wyglądzie jest, ale w komforcie myślę, że jeszcze większa :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
teraz są 16 i faktycznie są za małe ale 17 myślę, że byłoby optymalnie, tak jak patrzyłem na innych C6 :gwizdanie:- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
U mnie już zimóweczki na pokładzie Wczoraj ok 23:30 wracałem szosą i było ok 0,5 stopnia temperatura więc lada moment mogą się zacząć miejscowe przymrozki :gwizdanie: Przełożyłem na 16" felgi te co miałem kupione niedawno zimówki 225/55, letnie 2sztuki nadają się jeszcze do jazdy ( pójdą na allegro na wiosnę), a 2 wylądowały w koszu, a po zimie będę polował na fajne 17" + opony :gwizdanie:- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
myślałem, że tylko ja tak mam PS. Macie już zimówki ?- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No bo jak ja bym sam autem jechał to z piwka nici ;( no chyba, że kumpla uda mi się namówić na pełnienie funkcji szofera :gwizdanie:- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Joker, a że tak zapytam skoro w Plazie to przyjedziesz tam swoim autem ? Johny, w A6 nie mam BOSE, a nawet jakbym miał to niewiele bym pomógł bo w A6 C6 BOSE wykonane jest w innej technice- światłowodowej i są 2 suby :gwizdanie:- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Joker, dziś Jump w Plazie ? czy czy w Kokopelii bo w radiu 5 mówili, że kokopelia dziś ma dać popis :gwizdanie: - Nowicjusz - wątek powitalny