Treść opublikowana przez filip1001
-
LOTTO 27.09 TWOJE NUMERY OBSTAWIAJ!!!
I jak tam ? wygrał ktoś ?
-
LOTTO 27.09 TWOJE NUMERY OBSTAWIAJ!!!
na jakim programie i o której dziś losowanie ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja mam na to krótkie i treściwe powiedzenie. Nie nosi się drewna do lasu [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 09:52_________________________________________________Apropo tego alkoholu to rano mnie troszeczkę nawet suszyło
-
LOTTO 27.09 TWOJE NUMERY OBSTAWIAJ!!!
chyba R8
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
od VW?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
www.fabrykaklubowiczow.pl ta strona była na banerze obok DJa , tam wybiera sie galerie> kluby>ełk>kokopelli ale jeszcze nie ma żadnych fotek :gwizdanie:
-
2006 VOLVO VN 780. Dom na kółkach.
kolego, czy to Ty jesteś tym słynnym w światku TRUCKów HIOB'em ?? swojego czasu oglądałem na necie filmiki, które prawdopodobnie Ty kręciłeś, chociażby jak wyglądają truck stopy w USA, były też filmiki, które kręciłeś na parkingu, np. jak jechały gabaryt'y było też sporo filmików, które kręciłeś podczas trasy prosto z kabiny ciężarówki :gwizdanie: Ale ten świat mały jaka jest teraz Twoja aktualna strona www?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
trzeba było im wspomnieć, że znacie w BAU mnie od razu by Wam zrobili i po pepsi gratis
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
u nas droga powrotna bezpieczna i bez przygód ale fajnie było trochę pobansować PS. Łukasz, masz Ty się z tymi babami
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jak tam Pany się miewacie po discobandżo
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Do klubu Laguna ?
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
dzisiaj się u kumpla bawiłem właśnie tym telefonem, i pierwsze wrażenia były na prawdę fajne a Ty go masz długo? mój kolega ma go 2 miesiące, kupił jako nówkę więc trudno powiedzieć coś o awaryjności :gwizdanie: na razie jest ok :gwizdanie:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pany, ja nie dojechałem na spota niestety ;( Tak jak ostatnie 3 tygodnie były prawie bezrobotne to przedwczoraj mi się parę spraw na głowę zrzuciło i się nie ogarnąłem. Joker, sorka za nie odp. ale akurat w trasie byłem. Przeczytałem sms, a odpisać na niego miałem jak się zatrzymam. Ale zanim się zatrzymałem kompletnie zapomniałem o nim
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
Kiedyś tłumaczył koleś, który prowadzi serwis pogwarancyjny telefonów. Te NOKIE N73 były produkowane w 2 wersjach. Na zamówienie operatorów (era, plus itd.) oraz nie brandowane dla niezależnych sklepów. Wygląda na to, że jego teoria się potwierdza. Jak ktoś miał N73 z salonu to miał problemy. Mój kumpel ze 3 lata temu kupił N73 w Media Markt i też sobie chwalił.
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
Albo nie miałeś tego telefonu w rękach i mówisz co słyszałeś albo masz podrabianą obudowę. Mój N73 po 4 latach używania wygląda mniej więcej tak : Jeżeli chodzi o jakość wykonania i materiały to można ją porównać do AUDI 80. A te nowe telefony są jak jakaś Dacia Logan PS. Wątpię, że SGS II w ciągu 3 miesięcy stanieje o kilkaset PLN, skoro jest teraz takim kozakiem.
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
jak wyjdzie 5 to będą zapowiadać 6 pamiętam jak 4 lata temu kupowałem NOKIE N73, wtedy to był istny szał ciał pełen wodotrysków , kosztował mnie 1380 PLN , dziś leży w szafce i się kurzy jako telefon zastępczy , ale dalej działa jak jest potrzebny
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
Właściwie na chwilę obecną to tylko te zdjęcia są powodem do zastanowienia. Reszta mi raczej odpowiada, wygląd ok, wykonanie HTC podobno też dobre, wyświetlacz wystarczający, procek 1Ghz aż nadto pewnie jak dla mnie. Chcę sprawę przemyśleć, żebym potem sobie w brodę nie pluł.
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
telefon musi być sprzedawany na fakturę VAT 23% a nie marża, żeby sobie pełny VAT odliczyć a taki na allegro najtaniej za 1550 PLN, z zwykły DESIRE jest za 1050 z pełną fakturą 23% i pytanie czy warto dopłacać 5 stówek za to, że będą lepsze zdjęcia w telefonie? za tę kasę można kupić wystarczającą cyfrówkę
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
miałem go na testy, oddałem po 1,5 godziny. dla mnie to badziewny telefon nawet w porównaniu z moją Nokią N97 mini przyszedł Jędrzej i pozamiatane...... A już prawie byłem zdecydowany :gwizdanie: Napisz coś więcej w temacie Co z tym telefonem wydawało się być nie tak ?
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
jak umieścisz ogłoszenie na mobilach to uważaj potem na wiadomości tego typu: "Hi, I want to buy your car and i have money, click this link to contact me "xwvxvxwx". I am good people" przez 2 tygodnie jak wisiało kiedyś moje ogłoszenie na mobile.eu dostałem kilka maili o podobnej treści, nie zapomnij się i kiedyś nie kliknij w linka bo sobie jakiegoś trojana zainstalujesz
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
jeszcze wisi na allegro http://otomoto.pl/audi-a4-zadbane-z-polskiego-salonu-C20586109.html :gwizdanie:
-
Polecane opony zimowe
Przy wlewie paliwa jest nalepka z rozmiarami i nie ma węższych jak 225 z tytułu niewiedzy to miało być pytanie , zresztą w każdym zakładzie wulkanizacyjnym krzyczą, że na zimę węższe, więc chciałbym się upewnić :gwizdanie:
-
Polecane opony zimowe
Jeszcze raz zwrot do osób w temacie bo nie otrzymałem zbyt wiele porad: Rozglądam się za oponami zimowymi do A6 C6, producent nie zaleca do tego auta opon węższych niż 225/55/16, ale czy to nie będzie za szeroko na polskie zimowe drogi? Może założyć lepiej 205/55/16 lub 205/60/16 ? Felgi, na które będą nakładane oponki to 16" szerokość 7" ET 42
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
ciekawe ile z tych wad dotyczy bezpośrednio DESIRE :gwizdanie: chętny ktoś dołożyć mi z 500PLN ? to wtedy idę i biorę tego GALAXY S II ale jeżeli nie to jest on po prostu dla mnie za drogi, czy nie ma prócz niego telefonu godnego polecenia w granicach 800-1200PLN ? :gwizdanie: Proszę Cię, takim samochodem jeździsz, a 1500 na telefon nie możesz wydać takim czy innym, najnowszy nie jest i telefon najnowszy być nie musi dziś faktycznie wybieram się do "większego" komisu i postaram się pobawić kilkoma telefonami, fakt, że każdy ma plusy i minusy, ale temat założyłem po to by uchronić się przed jakąś wtopą (np.bateria 6h) , czy trzeszczącym na całe osiedle głośnikiem Tak jak w zakupie kontrolowanym zakładają ludzie tematy "mam tyle i tyle i chciałbym kupić takie i takie Audi" i np. odradzają im silnik 2,0 TDI czy 2,0 B , a z kolei polecają 1,9 TDI.
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
ciekawe ile z tych wad dotyczy bezpośrednio DESIRE :gwizdanie: chętny ktoś dołożyć mi z 500PLN ? to wtedy idę i biorę tego GALAXY S II ale jeżeli nie to jest on po prostu dla mnie za drogi, czy nie ma prócz niego telefonu godnego polecenia w granicach 800-1200PLN ? :gwizdanie: