Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. a ostatecznie jak nie biala perła to co?
  2. biorąc pod uwagę, ze jeździł 1,9 TDI to przesiadka na plus, bo V6 pracuje nieporównywalnie przyjemniej, dynamika sporo większa, wyciszenie daje rade, przestrzeń sporo większa ( jak dla mnie to plus) - moje wrażenia z autopsji
  3. Wypasik wcale nie taki standard :kox: Też mam A6 C6, tyle, że 2,7 TDI Zamienimy się fotelami ? dam Ci szmaciane sport fotele i dorzucę na flaszkę
  4. Studiuję inżynierię środowiska i uważam że to bardzo fajny i przyszłościowy kierunek też to studiuję i bardzo sobie chwalę :good:
  5. to już jest nas 3 [br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 21:06_________________________________________________Pany kiedy spot? zapraszam do Augustowa
  6. Grzesiek, jak oceniasz zlot w porównaniu do Bukowiny ?
  7. tym nowym B7, o którym tu pisaliśmy ostatnio?
  8. oho ... ciekawe ... ktos juz pisal cos ze jest to samo rozwiazanie co w 2.0TDI . i tak właśnie jest......tylko chyba różnica jest w długości zbieraka - jest dłuższy. coś czuję, że lada moment B8 CR będą się sypać jak BLB oby nie w połowie 2009 roku była zmiana konstrukcyjna i zaprzestali montowania wadliwego zabieraka :gwizdanie: :gwizdanie: ale auta z początku produkcji jak najbardziej mogą świrować :gwizdanie:
  9. na allegro a jak ludzie będą grymasić to ograbić z modów i sprzedać serię wystaw na allegro za jakieś 50K i niech wisi, może jakiś maniak się trafi
  10. Hugo musi mieć przezaje***** ofertę bo 9h za mniej niż 100 zł bardzo rzadko się zdarza.
  11. Właśnie oglądałem pogodę, i na weekend nie zapowiadają rewelacji ' Pany, kiedy robimy spota ? Może tym razem wpadniecie do BAU? Przy okazji oblukamy autko johny'ego ? Wte macie spotów BAU odezwał się 1 kolega, więc będzie nas tu więcej [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 10:35_________________________________________________2 dni temu kupował ode mnie B7kę koleś znad morza i mówił, że w tym roku **ujnia z grzybnią nad Bałtykiem, mało ludzi, mało atrakcji, kiepska pogoda
  12. Hotel Żvorune , tel. 00370 460 54037, standardów najwyższej klasy tam nie ma, ale na głowę nie leci, byłem 2 razy z rodzicami i raz z kolegami i było ok, przede wszystkim tanio, mają np. segmenty 2x pokoje 2 osobowe+ łazienka i za to płaciliśmy wtedy 150 Lt, czyli niecałe 40Lt/ osoba/doba więc chyba dobra cena, biorąc pod uwagę, że na ulicy stoją z kartkami "noclegi" i wołają nawet 150-200 Lt/ osoba/doba , o wyżywieniu się nie wypowiem bo jedliśmy na mieście ew. własny prowiant zakupiony w tanim miejscowym markecie, przed budynkiem jest parking, na zacisznej dzielnicy, kawałek od morza, innych atrakcji hotelowych nie zauważyłem tu jest nawet ich wypaśna strona : http://www.zvorune.lt/index.html
  13. Ja mam namiar na tani i dobry nocleg 100m od morza :gwizdanie:
  14. dobry tekst, i coś w tym jest, bo faktycznie gdybym np. ja miał przyjemność sobie w salonie konfigurować RS4 to rozglądałbym się za jakimś odważnym kolorem , ale nie powiesz, że byłaby to jakaś wyjątkowo niesłuszna decyzja i wybór PS. Tak ostatnio jeżdżąc autem po PL drogach zwracam uwagę na kolory aut jeżdżących po naszych drogach i muszę z przykrością stwierdzić ze Polacy boją się wybierać nietypowe kolory, dominuje srebrny, czarny, szary, granatowy, a innych jest nieproporcjonalnie mniej niż np. w DE :gwizdanie: może to dlatego, że jest u nas bardzo dużo aut zakupionych jako używane, a jak wiadomo kupując używane wybiera się w tym co jest :gwizdanie: sam mam AUDI kupione jako używane i kolor nie jest jakiś nieprzeciętny, tyle, że dla mnie priorytetem był stan techniczny auta a nie jaki ma kolor bo używam go do pracy, co innego jak auto składa się dla funu
  15. dobrze prawi! tym bardziej, że dla większości śmiertelników różnica pomiędzy Daytona, a zwykłym szarym jest mało zauważalna, najlepiej byłoby wziąć paletę barw dla RS4 i się zastanowić, ale jeżeli chodzi o mnie to też jestem zdania, że Nosb powinien się zdecydować na bardziej odważny kolor, bo przecież nie reza zwykłego parcha tylko odjechane RS4, a jak auto ma być odjechane to jego kolor chyba też- no coś w tym stylu w każdym razie :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 12:38_________________________________________________Biały sobie odpuść, bo robi się ich teraz full, nie mówiąc o czarnym
  16. w Lublinie mieszka prezes naszego klubu
  17. zrób ty synu niepocieszony zdjęcia porządne i wtedy wróć do spowiedzi fajnie, że ma bose, kubły i kolor fis - to są przyjemne bajerki, bo z grzanych d*p to pewnie zbyt często korzystać nie będziesz także bezawaryjnej jazdy
  18. wrzucisz te foty czy nie
  19. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=201733.0
  20. ewentualnie wróci do klubu bo koleś nie był zarejestrowany
  21. A ja właśnie sprzedałem paździerza.
  22. No popatrzcie tylko, jaki beszczelny, pyta o spota ale żeby się furaczem pochwalić to nie ma mowy Dawaj fotexy ale już
  23. Zbyt odważny kolor jak na PL realia. Ale apropo auta to dość dziwna konfiguracja, niby indywidual, a FIS czerwony
  24. zbieraj kase w NO, przyjedź do PL, kup B7 na wypasie w powrotem do NO, i na 2 lata masz fajną furę tam na miejscu :gwizdanie: Kiedyś tu na forum wałkowali temat zakupu aut w N0 , i każdy był zgodny, że lepiej tam zarabiać i tam kupować/używać bo tam przykładowe B7 to auto jak auto a u nas jeszcze "więcej niż przeciętny" a przecież to i tak już kilkuletnie auta.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.