Treść opublikowana przez filip1001
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
zapytaj z ciekawości, tylko usiądź, żebyś się nie przewrócił jak kwotę usłyszysz pewnie kilka tys :gwizdanie:
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
Tak jak pisałem- chciałbym coś z androidem, bo.... każdy teraz o nim mówi Coś jak z autem. Jak auto to AUDI, jak telefon to z Androidem. Jedno i drugie na "a" Coś mi mówi, że trudno będzie znaleźć telefon z ekranem powyżej 3'' trzymającym baterię dłużej niż 3 dni, ale żeby chociaż ustrzec się od takich, które trzymają kilka godzin. A co do aparatu, to ja go nie używam, bo mam obecnie kiepski w telefonie. A gdybym miał lepszy to nie raz bym go użył zamiast brać normalną "cyfrówkę". Może niech się jeszcze wypowiedzą spece w takiej kwestii. Tak czytam o procesorach w smartfonach, niektóre mają 800mhz, inne 1000 mhz, a nawet 1400mhz. Jaki procesor będzie takim dobrym minimum użytkowym, żeby telefon płynnie działał przy włączonych kilku aplikacjach? Samsung GS 2 wypada całkiem nieźle na forach, testach, ale cena póki co jest dość wysoka. :gwizdanie:
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
Podejrzewam, że mi wystarczy 5mpix + dobra lampa, telefon chciałbym raczej na androidzie, chociażby po to by się przekonać jakie on na prawdę możliwości daje. I padło dobre pytanie. Chociażby Samsung- jak z baterią.
-
[B7 ASB] Czarna bestia by ECUPROJECT 292ps 600nm
przez chwilę myślałem, że to Twoje byłe auto a co do wypasu to jeszcze mu trochę brakuje do full'a chociażby czujników ciśnienia opon, servotronic, SDS, webasto, szyb 2 warstwowych ale nie o to chodzi, priorytetem dla nowego właściciela powinno być dokończenie zewn. S-LINE bo trochę dziwnie wygląda taki niepełny S-LINE Exterieur pozdr.
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
Witam. Niedawno przeniosłem się do T-MOBILE i mam taryfę multimedialną, do której dostałem pewien telefon( celowo nie chcę powiedzieć jaki,żeby dyskusja była w miarę miarodajna), ale go sprzedałem, nie podobał mi się chociażby wizualnie. Od razu zwrot do tych, którzy będą się mądrzyć, że trzeba było wziąć taki jaki mi się będzie podobał. Po pierwsze nie było tak bardzo dużego wyboru, a po drugie wziąłem telefon "na handel", po trzecie jak podpisywałem umowę nie byłem zorientowany w telefonach(brak czasu na zastanowienie) i wziąłem taki, żeby jak już wspomniałem "opchnąć go na allegro". Teraz muszę kupić coś co będzie mi w miarę odpowiadać. Dotychczas miałem telefony raczej nie multimedialne (NOKIA E71, E52), a teraz chciałbym ten nowy wykorzystać chociażby do korzystania z netu, który mam w pakiecie. Ostatnie telefony odzwyczaiły mnie od ładowarki, a z tego co czytam o nowych aparatach słabo jest z bateriami (duże wyświetlacze itd). Trudno, żebym wymagał 2 tygodni bez ładowania, ale jak czytam o telefonach, które jadą na baterii 5-6h to jakaś masakra jest Czego w tym wątku oczekuję ? Przede wszystkim wszelkich opinii i sugestii jaką maszynkę wybrać i dlaczego? To czego oczekuję od telefonu: -dobra bateria ( o ile dziś takie pojęcie istnieje) -duży,czytelny wyświetlacz -raczej Android'a -intuicyjna i szybka obsługa menu -wydajny procek -standardowo Bluetooth, radio, dobry aparat, fajnie jakby miał GPS ( ale to nie koniecznie). Aha, pewnie zapytacie czy telefon ma być dotykowy... Chyba tak Bynajmniej większość dzisiaj taka jest więc dlaczego nie ? Nigdy takiego nie miałem, ale ludzie na mieście mówią, że idzie się przyzwyczaić :gwizdanie: Póki co nie mam żadnych konkretnych typów :gwizdanie: Na necie często jest mowa o HTC DESIRE HD, SAMSUNG GALAXY S II, rzadziej wspominają MOTOROLA DEFY, NOKIA N8, SE XPERIA. W sumie żadnym z tych telefonów się nie bawiłem i nie mam żadnego zdania, dlatego proszę o wypowiedzi czy któryś z tych nadawałby się na kandydata? Ewentualnie proszę o inne typy. To co jest jeszcze istotne to koszta, wiadomo, im mniej tym lepiej. Raczej górna granica to jakieś 1300 PLN, choć najlepiej jakby był do 1K. Dzięki.
-
[B7 ASB] Czarna bestia by ECUPROJECT 292ps 600nm
Auto jest z rocznika 2005, czyli był BKN, a włożony ASB tak ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Co tam chopy ?? Ja ostatnio robiłem taką traskę: Augustów- Olsztyn- Elbląg-Bydgoszcz-Piła-Gorzów Wielkopolski i powrót. Razem ok 1530km. Tak w skrócie: daleko nam z drogami chociażby do Słowacji czy Litwy :gwizdanie: Niby kawałkami jedzie się fajnie ( np. expresówka w okolicach Elbląga) , ale jeszcze ciągle są odcinki, gdzie jedzie się powoli, do tego te ograniczenia 40-50 km. I nie ma szans w efekcie na szybką, dynamiczną podróż.
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Od kilku miesięcy użytkuję A6 C6 z BPP na pokładzie. Póki co jestem bardzo zadowolony ( również po regeneracji klap kolektorów w AZ SERWIS). Ale co ważne nie wiem co to dolewanie oleju, problemy z pompami oleju, imbusikiem, nierówna praca czy jeszcze jakieś inne numery Spalanie również raczej akceptowalne. W trasie to już wcale jest bardzo fajnie. Jak ktoś chce postawić na fun z jazdy i koszta to polecam 3,0 TDI ASB 232 PS a jak istotna jest też ekonomia ( przy przebiegach 40 tys nawet 1 L robi różnicę), to polecam 2,7 BPP. Oczywiście zakładając, że silnik jest w miarę zdrowy. Bo 2,7 też potrafi stworzyć grube koszty. (np. wtryski bo wymiany).
-
B6 DIVISION
niezły kozak, pewnie zmodzone nieźle RS4, a do tego motor nie najwyższych lotów :gwizdanie: ale i tak robi wrażenie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
http://radio5.com.pl/?id=1&ia=33872
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Filip jedz normalnie dk16 później na s5 i na dk10 dk22 to samo dno ... a te drogi są w miarę ? o których mówisz? jak ta DK10?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nie no jasne. Rozumiem, ile ten projekt kasy pochłania. Nosb, jakby czasem brakowało Ci samozaparcia czy czegoś w dalszych etapach prac to wyobraź sobie , jak jest ostatni dzień projektu, piękna biała perła mieniąca się w słońcu, piękne fele, wnętrze z fotelami recaro itd :kox: :naughty: :decayed: I nie mów, że tak nie będzie, jak będzie. Tylko potrzeba czasu
-
Piłka nożna
ciekawe, czy będą mieli po jakiej drodze przyjechać
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
dzwon skubancu szkoda czasu, odkop dolce spod gruszy
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
http://allegro.pl/audi-a4-b7-rs4-quattro-2005-08-zwrotnica-wachacz-i1803378853.html jeszcze zdaje się normalna cena za te zwrotnice :gwizdanie: o ile to takie, a w ASO pewnie 1 szt kilka tys, bo zwykła do B7 2,0 TDI ok 1200 PLN
-
Piłka nożna
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
W jakim stanie jest droga numer 22?? :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak ten odcinek Swiecie > Tuchola > Chojnice> Człuchów> Jastrowie ? [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 22:08_________________________________________________Jechał ktoś trasą Elbląg>Malbork>Starogard Gdański> Czersk>Jastrowie ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pany, będę za kilka dni robił trasę z Olsztyna (Warmińsko-Mazurskie) do miejsc. Jastrowie w Wielkopolskim, możecie jakąś trasę polecić ? Bo pewnie mimo wszystko orientujecie się lepiej niż ja :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nie wyświetla mi prawidłowo linka. Możesz podać miejscowości pośrednie ?- [B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie , będę za pare dni robił trasę Olsztyn> Jastrowie ( na północ o Piły) , możecie coś polecić jak jechać chociażby przez woj. Kuj.- Pom.? Bo nie orientuję się w temacie dróg w Waszych stronach. Będę wdzięczny za podpowiedzi- [INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
No ok. Nie będę namawiał. Tylko kup zadbany silnik 2,0- [INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
a czemu nie np 2,7 jak już wymieniać ja mogę ten silnik z własnego doświadczenia polecić- [INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
ale znowu na 2,0 TDI ? - Meetingi Kujawsko-Pomorskie