Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. Taaa. Logowałem z kolegą samochód. Strasznie dziwi mnie ten samochód - na 4 biegu od 40 km/h do 250 km/h :gwizdanie: to faktycznie może zdziwić
  2. upewnij się czy w HP poprawili temat przegrzewania się , znam 3 osoby, które mają z tym problem....
  3. w pamięci telefonu nie masz żadnych kontaktów zapisanych ?
  4. z tego co wiem na steam'ie masz jedno konto do wszystkich gier więc teoretycznie mógłbyś "odsprzedać" dane do konta, ale nowy właściciel (gracz) również w przyszłości będzie mógł grać w Twoje gry....
  5. jak najbardziej pozytywne :good:
  6. no właśnie obserwowałem Twoją małżonkę
  7. kogo ta B6ka widziana w sobotę pod Realem w Olsztynie NO 36*** z ramkami klubowymi? pozdro dla kierownika
  8. a ja pamiętam jeszcze jak te auto wisiało na allegro recaro chyba miałeś we wszystkich możliwych konfiguracjach
  9. Ja jestem w trakcie czytania książki Michael'a Capuzzo "Klub Koneserów Zbrodni" . Książka to kilkadziesiąt rozdziałów, których czytanie to przyjemna rozrywka
  10. Wg. wielu allegrowiczów nowy "design" i organizacja aukcji jest beznadziejna i bardziej nieintuicyjna od starej wersji. Ja osobiście uważam, że przesadzili ze zmianami. Dziś np. wyszukując przedmioty w kategorii miałem problem ze znalezieniem opcji " tylko licytacje" lub "tylko kup teraz". Ponadto jest sporo niepotrzebnych zmian np. z widoczną "lokalizacją" przedmiotu. Teraz trzeba klikać w dodatkowe zakładki na aukcji, a wcześniej było to na wierzchu. Osobiście uważam, że te zmiany to istny strzał w kolano. To tak jakby AUDI zmieniło nagle wszystkie modele na design np. francuskich aut Nie po to ludzie się przyzwyczajają prawie przez 10 lat do serwisu aby go nagle diametralnie zmienić. Takie jest moje zdanie.
  11. ja ostatnio zmywałem olej silnikowy z kostki brukowej środkiem do mycia silników firmy K2 i efekt uważam za zadowalający
  12. nowej na pewno nie jak już to regenerowana
  13. no to gratki emgieera :good: udanych baletów
  14. Tygrys, zrób ewentualnie foty przed naprawą. W razie ewentualnej odsprzedaży auta za jakiś czas możesz pokazać fotę, że to parkingowa obcierka a nie spotkanie z TIRem
  15. w dzisiejszych czasach trzeba umieć iść na kompromis- powiedz im, że skoro nie R8 to może Q7 V12 czy S6 C7
  16. to już jest kuźwa przegięcie interesu bez względu jak to się stało :wallbash: co ASO na to ? niech zgadnę- powiedzieli, że to nie oni?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.