Treść opublikowana przez filip1001
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
bardzo możliwe a gdzie ? i mnie i jeszcze częściej ojca można często spotkać w Gołdapii, Olecku, Ełku, czasem w BS i kilku innych no a nie ????
-
[ALL] zmiana pakietu cyfry plus na nizszy
jakiś 2 miesiące temu szukałem odpowiedzi na identyczne pytanie, ale jeden telefon na infolinię, prośba o zmianę pakietu na niższy, tj. wyłączenie HBO 2, CANAL + FILM i kilku innych i po sprawie, teraz mam te programy które chociaż czasem oglądam i rachunek jest mniejszy
-
Siłownia
Czytałem na necie o A6W i mi się odechcialo, na necie jest filmik jak wysportowana trenerka fitnesu robi ostatni dzień A6W dobrze ponad godzinę, to ja musiałbym machać ze 2 godziny non stop. Owszem, mam zaparcie i natchnienie, ale nie aż takie. ;( Jestem bardziej realistą. A co do pływania to spróbuję na początku kontynuować po 30 min i stopniowo będę wydłużał czas treningu :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 18:30_________________________________________________I pytanie do biegłych w temacie, takie ćwiczenia jak opisywałem tj. codziennie 2x po 3 serie 20 brzuszków, do tego 2 razy w tygodniu 30-40 min pływania i ew. siłownia 2 razy w tygodniu a na niej bieżnia, rower i możliwe jakieś ćwiczenia na brzuch ( jeszcze nie zastanowiłem się jakie- może ktoś mądrzejszy podpowie ? ) powinny dać np. po 2 miesiącach jakiekolwiek zauważalne zmiany na brzuchu ? Czy mam to robić w nieskończoność i wmawiać sobie, że już mam kaloryfer na brzuchu ?
-
Jaki ekspres ciśnieniowy do kawy kupić ?
tego właśnie się m.in. obawiam, bo może żadnym koneserem nie jestem, ale nadmierną chemię od razu wyczuwam, nie chcę popełnić kardynalnego błędu, bo szczerze mówiąc jak idę chociażby do Media Markt i patrzę po kolei na ekspresy ciśnieniowe za 400zł, 800zł, 1400zł, 2400zł, 3350zł to widzę od razu bardzo smaczną kawę z każdego z nich wyplywającą a jednak to jest zależne tak jak mówicie od wielu czynników, a istotna jest prócz samej kawy np. eksploatacja, łatwość obsługi itd. myślałem, że wybór ekspresu to nic trudnego, a jednak to sprawa nie wiele prostsza od zakupu nowego auta coś czuję, że jednak temat upadnie, a na dobrą kawę to będę do kawiarni chodził :gwizdanie:
-
Siłownia
w temacie odzywam się pierwszy raz więc nie śmiejcie się jak coś sprawa wygląda tak: troszkę się za siebie ostatnio wziąłem i mam nadzieję, że trochę to potrwa :> , mój cel to zrzucenie zbędnego tłuszczyku na brzuchu przede wszystkim, reszta stoi na 2 miejscu, chodzę 2 razy w tygodniu na intensywne 30 minutowe pływanie, będzie w najbliższym czasie siłownia najchętniej jak czas pozwoli 2 razy w tygodniu (głównie bieżnia i rower a reszta jako dodatek), codziennie rano i wieczorem brzuszki ( na początek 2x dziennie po 3 serie 20 brzuszków) i tak się zastanawiam czy zakupić jakieś odżywki? na allegro jest potężny dział "reduktory tłuszczu", ale czy warto coś kupować ? PS. Ponieważ jestem samoukiem będę też wdzięczny za jakikekolwiek rady od tych, którzy też podjęli i wygrali walkę z oponką, może macie jakieś ciekawe pomysły na ćwiczenia w domowych warunkach ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
bardzo dobre pytanie jak tam ? u wszystkich już zimówki na pokładzie ? ja za tydzień w sobotę wymieniam olej, filtr oleju i powietrza i auto do zimy gotowe, ew. jeszcze jak mrozy się zaczną to uszczelki czymś się potraktuje
-
Jaki ekspres ciśnieniowy do kawy kupić ?
czyli jednak jest istotna różnica pomiędzy kawą zmieloną z ekspresu a kawą z kapsułki nawet dla "zielonego" w temacie?
-
Jaki ekspres ciśnieniowy do kawy kupić ?
GreGoriO, ten pierwszy czerwony to co za maszyna ? Z tego co mi się kojarzy to chyba ten dość popularny w marketach sprzęt na kapsuły ? Jesteś z tego zadowolony? Ta kawa w kapsułach jest już przygotowana prosto do włożenia do maszyny czy jak to się odbywa ? fakt, istotna uwaga z tego co patrzyłem na allegro to nowy kosztuje znaczne pieniądze (dobrze ponad 1K lub nawet 2 K), a na używany z allegro raczej bym się nie zdecydował, bo nie jestem w stanie zweryfikować nawet przybliżonego stanu :gwizdanie: heh to podobnie jak z AUDI, jak zaczynasz nim jeździć to wiele innych aut wymięka obecnie pijam kawę (chociażby Jacobs Kronung) parzoną w takim wynalazku: i w sumie jest niezła, chociaż nie ma co jej porównywać np. do espresso serwowanej we Włoszech, bo to inna liga, ale nie o to chodzi po prostu chcę się upewnić i dowiedzieć czy wydając powiedzmy max. 1000 PLN brutto za nowy sprzęt jestem w stanie kupić jak wnioskuję z w/w wypowiedzi ekspres z młynkiem, dość szybki i czerpać dzięki niemu przez co najmniej kilka ładnych lat przyjemność ze świeżej i smacznej kawy , a kupić aby kupić to przecież bez sensu, tym bardziej jak przygotowanie kawy miałoby zajmować kilkanaście minut
-
Jaki ekspres ciśnieniowy do kawy kupić ?
ale AUDI już rozliczam jako auto firmowe, a drugie auto w firmie nie przejdzie
-
Jaki ekspres ciśnieniowy do kawy kupić ?
no i w tym właśnie jest problem, bo jest wiele ekspresów nawet po kilka tys :gwizdanie: , ale wydać 3-4K, żeby sobie to postawić i dla 2-3 osób kawę robić to średnio mi się uśmiecha
-
Jaki ekspres ciśnieniowy do kawy kupić ?
Witam, może orientuje się ktoś w temacie ekspresów ciśnieniowych do kawy ? Zbliża się koniec roku i w ramach podniesienia kosztów firmy ( FV ) chciałbym kupić ekspres ciśnieniowy do kawy, ale w temacie jestem zielony. Zdecydowanie wystarczy 1 stanowiskowy, bo rzadko kiedy robię w tej samej chwili więcej niż 1 filiżankę kawy. Nie musi mieć żadnych bajerów, po prostu oby zrobił dobrą kawę powiedzmy do 4 filiżanek dziennie, więc nie będzie on intensywnie używany:) Nie wiem ani jaka marka jest dobra ani ile powinien mieć barów ? Chyba dość dobrej jakości są maszyny KRUPS, DeLonghi, a może jakieś inne ? Interesuje mnie też później kwestia zakupu kawy, bo niektóre same mielą kawę, niektóre nie a jeszcze inne są na jakieś kapsuły ? :gwizdanie: No i podstawowa sprawa: budżet- nie wiem w sumie jaką kwotę na to przeznaczyć ?? 500zł czy za mało, może troszkę dołożyć ? Pozdro
-
[B7 BLB] Ot kolejny zwykly Avancik :)
oj niemiło ;( uzbiera się troszkę części do wymiany...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ja jestem wyznawcą zasady, żeby nie mieszać czegokolwiek S-LINE z S4 i np. nie podobają mi się auta z przednim zderzakiem S-LINE, tył S4 itd., ale to tylko wg. mnie ale z drugiej strony takie listwy to przyrost mocy o jakieś 15 PS więc może warto
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
fajny kolor btw. gdzie foty środka ?!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ty byś lepiej w końcu na spota się pofatygował a nie :bicz3:
-
B8 TrOOOOp
Navi 2G, wersja o ile dobrze pamiętam 5150 Może aktualizacja do 5570 faktycznie by pomogła, tyle, że nie mam póki co nagranej płyty :gwizdanie:
-
B8 TrOOOOp
do telefonu czy do navi
-
B8 TrOOOOp
Szukales telefonem (wyszukaj urzadzenie bluetooth) ? Grzegorz, tak odejdę trochę ( ale nie tak mocno ) od tematu- u mnie w A6 jak miałem starszą NOKIĘ tzn. E52 z Bluetooth 2.0 łączyło mi się bez problemu, teraz mam nowego smartfona Samsung i telefon nie chce wyszukać urządzenia AUDI, czy to może być wina, że w Nokii było Bluetooth 2.0 a teraz mam 3.0 ?
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
jeżeli 1K łącznie za listwy i obudowy lusterek to tak
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mi też Kasjan puścil sms-a, że nie da rady. Myślę, że w okolicach Bożego Narodzenia można coś zorganizować [br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 11:24_________________________________________________Pany, tak wczoraj z Johnym gadaliśmy na spocie w Plazie, że w tym sezonie można by się wybrać większą grupą na Ogólnopolski do Bukowiny :gwizdanie: Jak się jedzie w kilku 1 autem to koszt istotnie się zmniejsza. Grzesiek pewnie będzie chętny, ja również bym się wybrał, bo na prawdę zacna impreza Co o tym myślicie ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Spot udany, byłem ja i johnybravo a gdzie reszta ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
może kolega Kasjan będzie reflektował, to się razem złapiemy i polecimy do BS :gwizdanie: i bylibyśmy o 17 na parkingu w Plazie strefa żółta
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
no to jak? sobota 18? :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 09:22_________________________________________________Kasjan, może gdzieś się w BAU złapiemy i razem polecimy do BS ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to głosujcie, komu pasuje sobota a komu niedziela a komu bez różnicy ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
no ja w sumie to i na sobotę wieczór mógł bym wpaść jak reszcie podpasuje