Treść opublikowana przez filip1001
-
[B7 BPW] Moja A4
daj więcej szczegółów z akcji dokładnie przyda się tym, którzy znajdą się w podobnej sytuacji
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
uwierzcie mi, że jesteście jeszcze nie świadomi tego jak będzie megazajebiście
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 13:01_________________________________________________johny, namyśliłeś się na BT ?
-
Jaka alternatywa dla TOTAL QUARTZ 7000 15W50 ?
kolego, nie ten dział
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
od razu o wypasie pomyślałem widząc blachy z DE, bo u Niemców często idzie w parze, że jak tego typu autko niedawno się pojawiło i już ktoś nim jeździ to ma zdrowy wypas :gwizdanie:
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
jak dla mnie to te auto jest idealne z każdej strony w środku też pewnie biednie nie jest
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
joker, chyba okoniach w BAU 5,79 ON , w Wawie na Shellu Shell V-Power Diesel 6,25 PLN przyznaj się, że siedząc tam w Norwegii grzeje Cię czy paliwo zdrożeje czy nie
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
To nie rdza tylko cząstki metali z ulicy, a tak reagują z tym preparatem. a to całe szczęście :> , bo już myślałem ;(
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
pokazywałeś tą rdzę w ASO ?
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Avant pakiet S4
bardzo ładne autko przypomina mi moje eks B7 tak dziwnie troszkę bez relingów
-
Poszukiwana instytucja, która wykona polerkę auta
najlepsze zakłady w PL , które robią polerkę + kompletny car detailing kasują nawet 2,5 K PLN
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dla wszystkiego weź podjedź z nim do wulkanizatora i sprawdź czy proste i zerknij czy to faktycznie oryginał, bo akurat ten wzór często jest nieoryginalny na allegro
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
aloha ! żyjecie ?
-
Siłownia
a kieliszek wódki ma ok. 100kcal 25, 30, 40 czy 50ml ?
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
pochwalisz się ?
-
Siłownia
Ja te wmawianie to najczęściej praktykuje żłopiąc piwo. Bo i na nerki zdrowe i w ogóle na trawienie i ten tego Ale ostatnio na prawdę powiedziałem koniec i jak na razie kilka dni wytrzymuję :> Jak już mam wypić to wódka bo tłumaczę sobie, że od niej brzuch nie urośnie (ale to też okazjonalnie )
-
Siłownia
spróbuję jeść więcej ryb, do tego gotowane jajka, na obiad mięso z brązowym ryżem i warzywa i zobaczymy co po miesiącu będzie :gwizdanie: , aha i zaczynam gotowanie na parze zamiast smażenia, bo to podobno też ważne jest chyba najcięższe jest te ogarnięcie węglowodanów bo są prawie wszędzie
-
Siłownia
może faktycznie dobrze byłoby pomyśleć o odżywkach, bo chyba poza nabiałem nigdzie nie ma, chociaż w rybach też jest sporo ( tak wynika z tabeli )
-
Siłownia
Muszę jeszcze doczytać w czym te białka są, bo za nabiałem nie przepadam. Ale dzięki Młody_Drog za linka do tabeli, jest bardzo pomocna :good:
-
Siłownia
Panowie, ma ktoś z Was jak takie pojęcie o dietach dla tych co chodzą na siłownię żeby zmniejszyć swój brzuch ? Próbuję zmienić swoje nawyki żywieniowe i chciałbym się trochę poradzić :gwizdanie: bo moja niewiedza mnie demotywuje
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
O kutwa... Z drzewem do lasu ? z drewnem jak już
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
niepokojąca cisza w temacie od 3 dni
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Lada dzień powinny zapisać się kolejne osoby z Podlaskiego po raz pierwszy w historii będzie nas więcej :kox:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
z poza klubu to mało kto jest w stanie sobie wyobrazić co to za impreza a co do pokoju to pewnie, że tak PS. Grzesiek, napisz tu wyraźnie tym niedowiarkom (Johny i Kasjan ) , czy warto jechać do BT czy może to kijowa impreza i szkoda kasy i fatygi ??? :gwizdanie:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
w okolicach Wawy wstępnie mam zabrać do samochodu klubowicza musti + jego kobita i brat