Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. daj więcej szczegółów z akcji dokładnie przyda się tym, którzy znajdą się w podobnej sytuacji
  2. uwierzcie mi, że jesteście jeszcze nie świadomi tego jak będzie megazajebiście
  3. [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 13:01_________________________________________________johny, namyśliłeś się na BT ?
  4. od razu o wypasie pomyślałem widząc blachy z DE, bo u Niemców często idzie w parze, że jak tego typu autko niedawno się pojawiło i już ktoś nim jeździ to ma zdrowy wypas :gwizdanie:
  5. jak dla mnie to te auto jest idealne z każdej strony w środku też pewnie biednie nie jest
  6. joker, chyba okoniach w BAU 5,79 ON , w Wawie na Shellu Shell V-Power Diesel 6,25 PLN przyznaj się, że siedząc tam w Norwegii grzeje Cię czy paliwo zdrożeje czy nie
  7. To nie rdza tylko cząstki metali z ulicy, a tak reagują z tym preparatem. a to całe szczęście :> , bo już myślałem ;(
  8. pokazywałeś tą rdzę w ASO ?
  9. bardzo ładne autko przypomina mi moje eks B7 tak dziwnie troszkę bez relingów
  10. najlepsze zakłady w PL , które robią polerkę + kompletny car detailing kasują nawet 2,5 K PLN
  11. Dla wszystkiego weź podjedź z nim do wulkanizatora i sprawdź czy proste i zerknij czy to faktycznie oryginał, bo akurat ten wzór często jest nieoryginalny na allegro
  12. aloha ! żyjecie ?
  13. a kieliszek wódki ma ok. 100kcal 25, 30, 40 czy 50ml ?
  14. pochwalisz się ?
  15. Ja te wmawianie to najczęściej praktykuje żłopiąc piwo. Bo i na nerki zdrowe i w ogóle na trawienie i ten tego Ale ostatnio na prawdę powiedziałem koniec i jak na razie kilka dni wytrzymuję :> Jak już mam wypić to wódka bo tłumaczę sobie, że od niej brzuch nie urośnie (ale to też okazjonalnie )
  16. spróbuję jeść więcej ryb, do tego gotowane jajka, na obiad mięso z brązowym ryżem i warzywa i zobaczymy co po miesiącu będzie :gwizdanie: , aha i zaczynam gotowanie na parze zamiast smażenia, bo to podobno też ważne jest chyba najcięższe jest te ogarnięcie węglowodanów bo są prawie wszędzie
  17. może faktycznie dobrze byłoby pomyśleć o odżywkach, bo chyba poza nabiałem nigdzie nie ma, chociaż w rybach też jest sporo ( tak wynika z tabeli )
  18. Muszę jeszcze doczytać w czym te białka są, bo za nabiałem nie przepadam. Ale dzięki Młody_Drog za linka do tabeli, jest bardzo pomocna :good:
  19. Panowie, ma ktoś z Was jak takie pojęcie o dietach dla tych co chodzą na siłownię żeby zmniejszyć swój brzuch ? Próbuję zmienić swoje nawyki żywieniowe i chciałbym się trochę poradzić :gwizdanie: bo moja niewiedza mnie demotywuje
  20. O kutwa... Z drzewem do lasu ? z drewnem jak już
  21. Lada dzień powinny zapisać się kolejne osoby z Podlaskiego po raz pierwszy w historii będzie nas więcej :kox:
  22. z poza klubu to mało kto jest w stanie sobie wyobrazić co to za impreza a co do pokoju to pewnie, że tak PS. Grzesiek, napisz tu wyraźnie tym niedowiarkom (Johny i Kasjan ) , czy warto jechać do BT czy może to kijowa impreza i szkoda kasy i fatygi ??? :gwizdanie:
  23. w okolicach Wawy wstępnie mam zabrać do samochodu klubowicza musti + jego kobita i brat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.