Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. ja umarłem -29 stopni daje w kość a jak Wy się miewacie ?
  2. BERGHOFF również
  3. pokoje mieszczą 15-20 osób
  4. filip1001 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    taki znaczek miał bodajże Patrox w B8 u siebie , widziałem to ostatnim razem w Bukowinie
  5. jak tam Panowie efektywność Waszych treningów w styczniu ? Ja dziś zacząłem 4-ty tydzień na siłowni, wykonując różne ćwiczenia na poszczególne partie + każdorazowo bieżnia i brzuszki i efekt: 3,6 kg mniej w ciągu 3 tygodni. Zero jakichkolwiek reduktorów, odżywek czy czegokolwiek innego. No rzecz jasna zmienim tylko trochę nawyki żywieniowe
  6. No właśnie tak jakoś niemo tutaj ostatnio :gwizdanie: Mam nadzieję, że Ci co mieli zastanowić się nad Bukowiną podejmą właściwą decyzję
  7. Wg. moich (sprawdzonych zresztą ) informacji jest takich osób pewna ilość. Są też tacy, którzy jadą np. 6 raz na zlot Ogólnopolski Audi. A to z kolei pokazuje jaka to fajna impreza. No i rzecz jasna każdy ze zlotowiczów miał kiedyś swój "pierwszy raz" jadąc na zlot. Także śmiało przyjeżdzaj, a na pewno nie będziesz żałował
  8. filip1001 odpowiedział(a) na NoJA temat w Lifestyle i Hydepark
    dokładnie tzn są, jeansy Tommy'ego Hilfigera w Bydgoszczy w TK Maxx można spodnie Hilfigera dostać w cenie Lee mam co prawda z Tk Maxx'a w UK, ale spodnie od Tommy'ego i po 2 latach są praktycznie jak nowe, więc mogę polecić, a najlepsze spodnie jakie miałem to HUGO BOSS, jakość nie do zajechania ( nowe w sklepie to koszt mega, ale na allegro czasem można fajne upolować )
  9. co tam Pany w polityce i nie tylko
  10. było, Młody np też ma Q Q nie było przy tym silniku w B7, A5 i B8 dokładnie , Q było jako opcja w A6 btw. piękne auto :good:
  11. czytałem dziś na amerykańskich stronach, że rząd w USA dał czerwone światło tym zmianom, podobno nie dojdzie do tego cyrku u nich, także i w PL powinno być ok
  12. Tylko Ci pozazdrościć. Ja często muszę robić służbowo trasę 100 km, i widzę ile mnie to kosztowało 2 lata temu, a ile kosztuje teraz żeby nie było OT: BP Łomża zwykły ON 5,79 PLN
  13. czyli nie tylko ja to tak widzę :gwizdanie: bo wygląda jak pół poprzednika lub takie porównanie Q5 do Q7
  14. ostatnio miałem okazję za tego typu prosiakiem jechać kilkadziesiąt km, prędkość była na tyle mała, że mogłem się napatrzeć na bardzo fajną pupę tego auta wygląda o wiele ciekawiej w porównaniu do poprzednika, nie tak bardzo krowiasto
  15. mój znajomy jako student brał udział w czymś takim 2 lata temu, może fortuny na tym nie zrobił, ale zdobył sporo wiedzy i doświadczenia + kontakty z pewnymi firmami ( tak mi mówił, bo sam byłem tym swojego czasu zainteresowany ) i gdyby jeszcze raz miał w tym brać udział to bez wahania by się zdecydował
  16. nie wiem kogo bym widzial w tamtym ale wiem kogo widze w tym...... .....siebie nie pytam ile taka zabawka w NO bo musiałbyś napisać kilkunastocyfrową liczbę
  17. na aż takie mocne i hardkorowe używki chyba nikt nie zdobędzie się na odwagę użyć
  18. wygadałeś to są dopiero plany Ty tam nie podskakuj Nie masz na chwilę obecną żadnej wymówki i nie próbuj jej mieć i bez żadnych tekstów proszę np. w stylu "daleko i drogi dojazd" , bo widziałem, że zainteresowanie Waszymi częściami do B5 w dziale "sprzedam części" jest ogromne i będziecie mieli z tego duże zyski wpisać Cię na listę ? zawsze to większa motywacja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.