Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. Podaj listę zwycięzców i jaka nagroda
  2. Ja niestety nie dotrę jutro Udanego spota ! Kasjan, my widzimy się w piątek 5 rano na przystanku PKS za Augustowem W tygodniu jeszcze się dokładnie zgadamy. W tygodniu dam Ci znać, czy będziesz zabierał 1 osobę ( w razie gdyby to będzie ona czekać razem z 2 innymi osobami, które ja zabieram z Grodziska Mazowieckiego- zajedziemy tam razem i polecimy dalej )
  3. Grzegorz masz jakiegoś interesa do mnie ?
  4. skomentować szczerze ? rewelka dla mnie, czy to w A6 C6, czy A4 B7 jeden z najładniejszych wzorów obok np. RS6 C5
  5. Byś się Młody wysilił i zrobił foto umytej fury na letnim odnowionym felunku
  6. Ja czasem mam wrażenie, że oni robią to specjalnie. Potem ASO na takich różnych usterkach może dorobić. Na forum A6 już nie jeden opisywał jak to pojechał do ASO na wymianę czujnika paliwa, sam czujnik 280 PLN + robocizna 400 PLN, do tego podłączenie VCDSa i 800 PLN ni ma Ja w wakacje już raz to rozkręcałem, płyn do czyszczenia styków, sprężone powietrze do przedmuchania i pomogło. Zobaczymy jak będzie teraz.
  7. Ja w weekend będę walczył z czujnikiem poziomu paliwa. Typowa bolączka C6ki. Tankuję do pełna i nagle w trasie wskazówka na 0 i pokazuje " please, refuel" Trzeba w bagażniku zdjąć podłogę, dobrać się do czujnika i go wyczyścić, bo jest umiejscowiony w taki sposób, że się kurzy- inżyniery z Audi się nie popisali
  8. Jakieś tam chyba browary przy recepcji mają, ale w skali tego zlotu to są na prawdę ilości śladowe i lepiej przywieźć ze sobą
  9. Trudno w tej kwestii podyskutować. Zobaczysz jak to wygląda na miejscu
  10. MalutkaBrunetka ,w Bukowinie w ogóle to mało kto będzie pił alkohol, także niczym się nie przejmuj BTW: Jedzonko jest zawsze bardzo smaczne i niczego nie brakuje
  11. Za tydzień o tej porze będą ostatnie przygotowania, pakowanie walizek
  12. Autko bardzo ładne, kolor super, też byłem pewien, że to jest Mauritius Blau Wzór RS6 daje radę
  13. Grzegorz, pisze się BT ,a nie BK
  14. Filipiński, jadę 1szy raz i nic nie myślę Będzie wesoło:decayed: Wrażenia nie z tej planety UUfff udało mi się sprowokować Cię do szczerej wypowiedzi. Jak do tej pory się tej atmosfery nie przestraszyłaś to bądź pewna, że w następny weekend będziesz miała zaszczyt i jednocześnie przyjemność uczestniczyć w mega ekstra słitaśnej i zajefajnej imprezie, na którą z przyjemnością jedzie się przez całą Polskę
  15. Ale Was ułańska fantazja ponosi. Współczuję tym, którzy jadą pierwszy raz i od czasu do czasu czytają ten wątek- co oni sobie muszą pomyśleć.
  16. jak tam ? jest zainteresowanie autkiem do sprzedaży ? aż dziw, że nikt jeszcze go nie kupił, bo na prawdę auto doinwestowane i w fajnym stanie jak na kilkulatka pewnie będzie tak jak z moim, trafi się konkretny człowiek, przejedzie się, nie będzie miał za bardzo do czego się przyczepić i kupi auto, banan na twarzy będzie jeszcze przez długi czas
  17. Witka Pany , może polecić ktoś tani i dobry nocleg ( jeden pokój 3-osobowy) w Krakowie w weekend 6-8 kwietnia ?
  18. Kasjan, hmm jeżeli ok 5 wyjedziemy z przystanku obok Netty, przed 9 powinniśmy być w okolicach Grodziska( bo to w sumie prawie 300 km ), i dalej mamy niecałe 500 km km, więc późnym popołudniem powinniśmy być na miejscu. Jestem w trakcie wyboru trasy. Pojedziemy Gierkówką przez Częstochowę lub przez Radom>Kielce. Lada dzień dowiem się gdzie jest mniej remontów i wahadeł i wtedy wybierzemy trasę Aha, i ja bym proponował się powstrzymać od browara na starcie , bo jednak trasa nie trasa, ale prawie 800km po naszych wspaniałych Polskich drogach jest
  19. A no to w takim razie nie ma problemu. Złapię Cię o 5 na przystanku i polecimy
  20. Także będzie cała ekipa z Podlasia w 1 miejscu. Ja już odliczam dni i godziny. Kasjan, żebyś niepotrzebnie nie krążył, gdzie się spotkamy ? Na Shellu przy wlocie do Augustowa ? Myślę o 5 jak stamtąd ruszymy to będzie w sam raz
  21. weź, weź, będziesz stał na stoisku z gratami do aut , będzie też stoisko z ciuchami, z RTV-AGD i kilka innych, niestety nie będzie tylko mobilnego monopolowca tym razem
  22. Kasjan i Gwerty: załatwiłem, że będziemy razem w pokoju 5 osobowym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.