Treść opublikowana przez filip1001
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Podaj listę zwycięzców i jaka nagroda
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Wszyscy paczą
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja niestety nie dotrę jutro Udanego spota ! Kasjan, my widzimy się w piątek 5 rano na przystanku PKS za Augustowem W tygodniu jeszcze się dokładnie zgadamy. W tygodniu dam Ci znać, czy będziesz zabierał 1 osobę ( w razie gdyby to będzie ona czekać razem z 2 innymi osobami, które ja zabieram z Grodziska Mazowieckiego- zajedziemy tam razem i polecimy dalej )
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Grzegorz masz jakiegoś interesa do mnie ?
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
skomentować szczerze ? rewelka dla mnie, czy to w A6 C6, czy A4 B7 jeden z najładniejszych wzorów obok np. RS6 C5
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Byś się Młody wysilił i zrobił foto umytej fury na letnim odnowionym felunku
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja czasem mam wrażenie, że oni robią to specjalnie. Potem ASO na takich różnych usterkach może dorobić. Na forum A6 już nie jeden opisywał jak to pojechał do ASO na wymianę czujnika paliwa, sam czujnik 280 PLN + robocizna 400 PLN, do tego podłączenie VCDSa i 800 PLN ni ma Ja w wakacje już raz to rozkręcałem, płyn do czyszczenia styków, sprężone powietrze do przedmuchania i pomogło. Zobaczymy jak będzie teraz.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja w weekend będę walczył z czujnikiem poziomu paliwa. Typowa bolączka C6ki. Tankuję do pełna i nagle w trasie wskazówka na 0 i pokazuje " please, refuel" Trzeba w bagażniku zdjąć podłogę, dobrać się do czujnika i go wyczyścić, bo jest umiejscowiony w taki sposób, że się kurzy- inżyniery z Audi się nie popisali- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Jakieś tam chyba browary przy recepcji mają, ale w skali tego zlotu to są na prawdę ilości śladowe i lepiej przywieźć ze sobą- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Trudno w tej kwestii podyskutować. Zobaczysz jak to wygląda na miejscu- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
MalutkaBrunetka ,w Bukowinie w ogóle to mało kto będzie pił alkohol, także niczym się nie przejmuj BTW: Jedzonko jest zawsze bardzo smaczne i niczego nie brakuje- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Za tydzień o tej porze będą ostatnie przygotowania, pakowanie walizek- [B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Autko bardzo ładne, kolor super, też byłem pewien, że to jest Mauritius Blau Wzór RS6 daje radę- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Grzegorz, pisze się BT ,a nie BK- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Filipiński, jadę 1szy raz i nic nie myślę Będzie wesoło:decayed: Wrażenia nie z tej planety UUfff udało mi się sprowokować Cię do szczerej wypowiedzi. Jak do tej pory się tej atmosfery nie przestraszyłaś to bądź pewna, że w następny weekend będziesz miała zaszczyt i jednocześnie przyjemność uczestniczyć w mega ekstra słitaśnej i zajefajnej imprezie, na którą z przyjemnością jedzie się przez całą Polskę- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Ale Was ułańska fantazja ponosi. Współczuję tym, którzy jadą pierwszy raz i od czasu do czasu czytają ten wątek- co oni sobie muszą pomyśleć.- [B6 AWX] - Sprzedane
jak tam ? jest zainteresowanie autkiem do sprzedaży ? aż dziw, że nikt jeszcze go nie kupił, bo na prawdę auto doinwestowane i w fajnym stanie jak na kilkulatka pewnie będzie tak jak z moim, trafi się konkretny człowiek, przejedzie się, nie będzie miał za bardzo do czego się przyczepić i kupi auto, banan na twarzy będzie jeszcze przez długi czas- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witka Pany , może polecić ktoś tani i dobry nocleg ( jeden pokój 3-osobowy) w Krakowie w weekend 6-8 kwietnia ?- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
wariat- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kasjan, hmm jeżeli ok 5 wyjedziemy z przystanku obok Netty, przed 9 powinniśmy być w okolicach Grodziska( bo to w sumie prawie 300 km ), i dalej mamy niecałe 500 km km, więc późnym popołudniem powinniśmy być na miejscu. Jestem w trakcie wyboru trasy. Pojedziemy Gierkówką przez Częstochowę lub przez Radom>Kielce. Lada dzień dowiem się gdzie jest mniej remontów i wahadeł i wtedy wybierzemy trasę Aha, i ja bym proponował się powstrzymać od browara na starcie , bo jednak trasa nie trasa, ale prawie 800km po naszych wspaniałych Polskich drogach jest- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A no to w takim razie nie ma problemu. Złapię Cię o 5 na przystanku i polecimy- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Także będzie cała ekipa z Podlasia w 1 miejscu. Ja już odliczam dni i godziny. Kasjan, żebyś niepotrzebnie nie krążył, gdzie się spotkamy ? Na Shellu przy wlocie do Augustowa ? Myślę o 5 jak stamtąd ruszymy to będzie w sam raz- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
weź, weź, będziesz stał na stoisku z gratami do aut , będzie też stoisko z ciuchami, z RTV-AGD i kilka innych, niestety nie będzie tylko mobilnego monopolowca tym razem- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kasjan i Gwerty: załatwiłem, że będziemy razem w pokoju 5 osobowym - SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE