Treść opublikowana przez filip1001
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
wynocha spać
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
No fakt, cytrynówka będzie od firmy, jak ktoś preferuje inne trunki to niestety trzeba w tym roku kupować przed zlotem na własną rękę. Bo obwoźny sklep monopolowy w tym roku nie dotrze do Stasindy
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Co roku jest pod dostatkiem cytrynówki tak jak mówi chudineze made by Staninda , ponadto strumieniami leje się Finlandia, Wyborowa, Jack Daniel's i mniejszej ilości innych.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
ten felunek 20" pokazuje jakie auto jest na prawdę duże, bo wcale koła przesadzone nie są, wręcz przeciwnie- wizualnie jest idealnie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pochwal się co zmodziliście
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Co z tematem przydziału uczestników do poszczególnych pokojów ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Zgadza się Grzesiek, widzimy się w BT. Nie, lecimy dwoma autami. Cały czas obserwuję temat z przydziałami do pokojów.
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Zlot opłacony
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
bardzo fajne koło pasujące do B6
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kasjan, właśnie opłaciłem zlot w całości Kurcze, nikt nie chce zdradzić tajemnicy co to za niespodzianka jest przyszykowana na sobotę
-
Ile rocznie robicie km swoimi autkami??
od 2 lat średnio 40 tys rocznie
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
ok, zaraz do niego napiszę
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Z tego co wiem, to zmiany będą, ale bardziej szczegółowe niż przewrotne.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to Joker też pewnie miło spędzisz czas Kasjan, napisz do jarko, żeby Ci koszulkę przygotował to sobie zakupisz
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Ja również mam co najmniej 1 miejsce wolne, także jak coś to PW. W sumie z Kasjanem możemy po trasie zabrać 3 osoby
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja w najbliższym czasie się nie piszę bo czas mam w weekendy, a w najbliższe 2 robię 2 trasy
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Droga powinna być bardzo przyjemna. Przy dobrych porywach wyjeżdżając o 5 ok 14-15 powinniśmy być na miejscu jak nie będzie wahadeł i ograniczeń na trasie. Ja mam taką praktykę, że co chwilę pytam o załadowane fotoradary, nieoznakowane patrole na drodze i przy drodze z suszarkami w śmietnikach i jakoś przy odrobinie szczęścia się jedzie. Po części na południu kraju pewnie będziemy lecieli autostradą , a przynajmniej ekspresówkami z ograniczeniem do 120km/h, tam się jedzie zupełnie bezstresowo Szkoda, że autostrady nie ma na całej trasie to wtedy 6 h i jesteśmy na miejscu BTW: Kasjan, masz CB ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No trudno. Pisałem do kolegi powaguspisz z Białegostoku, bo też miał jechać, ale się nie odzywa. Myślę, że koło 5 rano powinniśmy ruszyć. 280km mamy do Grodziska, tam chwila moment zabierzemy resztę, chwila relaksu i dalej 470 km do Bukowiny Mam kumpla, który po Polsce na TIRach śmiga to podpytam go czy jechać przez Radom>Kielce>Kraków>Bukowina czy przez Częstochowę i Katowice. Ja rok temu jechałem przez Kielce, a dwa lata temu przez Częstochowę bo raz tu, raz tam były remonty na trasie. Ale jak dokładniej jest teraz to nie wiem. Te 750 km to jest na prawdę pryszcz na pupie a nie daleka trasa Ledwie ruszymy i zaraz będziemy się witać ze zlotowiczami na miejscu Wezmę kamerę i po drodze będziemy kręcić filmik z przejazdu tak jak rok temu, tylko wtedy moje ex B7 było mega brudne i wstyd filmik pokazywać Weź kąpielówki, może w sobotę skoczymy obok ośrodka na baseny termalne Nart już chyba nie będzie sensu brać hmm ? Chociaż różnie może być Tu filmik z 2009 roku : , podobnie było w 2010, a rok temu było już mniej śniegu.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kasjan, za 3 tygodnie lecimy do Bukowiny PS. Żeby Ci do głowy nie przyszło, żeby letnie kółka założyć bo rok temu jeden przypłacił wizytą swojego auta w rowie przy drodze O której myślisz będziemy wylatywać ? Po drodze musimy zalecieć do Grodziska Mazowieckiego po ziomka z forum z kobietą. Johny, w końcu się zdecydowałeś czy wymiękasz ? Kasjan będzie miał miejsce u siebie i mógłby Cię wziąć. Za rok się też nie wybierzesz, bo jak przeliczysz ile Cie waha samemu wyniesie do B6 to się odechce. Zatem ostatnia okazja na dobrą imprezę
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Joker, tak samo po montażu bixów wzrośnie zużycie płynu do sprysków jak i zużycie paliwa dosłownie nie nadążysz przez to fury tankować tak na poważnie, montuj spryski i nie słuchaj tych, którzy słyszeli jak inni mówią, że słyszeli ja miałem te auto 1,5 roku więc mówię jak jest na prawdę
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a kto Ci takich głupot naopowiadał? tam spryski były normalnie podłączone, ich działanie polegało na spryskiwaniu płynem reflektorów co trzeci raz przy spryskiwaniu szyby przedniej, przy większej prędkości nad autem pojawiała się fajna mgiełka po włączeniu spryskiwacza i wcale ilości zużywanego płynu nie były jakieś zauważalnie większe
-
kradzież BOBCATA
żal.pl
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Xenon a tym bardzie Bixenon w A6 C6 to super sprawa, ale to jest impreza za 3 K PLN, które z miejsca trzeba włożyć w auto, niby można zrezygnować ze sprysków itd., ale ja tak nie lubię. Jak już to musiałby być ori komplet ze spryskami itd.
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
zlot za 3 tygodnie a tu taka cisza ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
wszyscy teraz będą mieli bixy prócz mnie