Treść opublikowana przez filip1001
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Joker, a Ciebie ni widu ni słychu Jak tam idzie zbieranie kapuchy na B8 się lepiej pochwal
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Marcin, napisz do siemiana, on takowe ma albo miał... chyba były na sprzedaż
-
A4 B7 Sedan felunek, ledy, bixy i inne :)
zdjęcia środka by się przydały
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kamil, RSy, które wrzuciłeś są mega. No ale widać- 3,5 K trzeba położyć, a to już mało nie jest. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?292-Spoty-3M-ka%BFda-%B6roda-godz-19-00-w-AZ-AutoSerwis-www-az-gda-pl/page733 Tu Rdzewek sprzedaje całkiem fajny felunek, co prawda nie ori ale w dobrej cenie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
oby B6 w końcu się sprzedała
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
dogadaj się z kamulator'em , on ma fajną eseee w sedanie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Karol, wczoraj i ja byłem C6 w Olecku, dziś ojciec- jego bardziej kręci jeżdżenie tam niż mnie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
z 17" Avus będziesz bardzo zadowolony BTW: Ja też wczoraj kupiłem felunek na lato
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sylwek za Avus'a II bo to bardzo fajny wzór moim zdaniem obok wzoru RS4, RS6, kilku S-LINE'ów jedne z ciekawszych ori AUDI
-
Zabieg witrektomii oka - miał ktoś?
Jest poprawa ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
musti, ja non stop mam z tego polewę
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?4250-GALERIE-ZDJ%CA%C6-i-FILMIK%D3W-ze-SPOT%D3W-i-ZLOT%D3W/page6 ---------- Post added at 19:54 ---------- Previous post was at 18:57 ---------- https://picasaweb.google.com/116319540166085882498/6UrodzinyAudiA4KlubPolskaBukowinaTatrzanska2012#5723896811960471042- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Sam nie wiem jak to jest możliwe, ale nas moskal wyprzedzał 2 albo 3 razy- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
karolasterka PW- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Melduję się po Bukowinie. Jak już Kasjan stwierdził- było MEGA! Warto było po raz trzeci z rzędu jechać 750 km w jedną stronę- Bukowina Tatrzańska HOT LINE
Ja uderzam w kimę bo o 3:50 pobudka i o 4:30 wyjazd. Przyczepności mobile !- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Dzień przed zlotem w wątku ruch jak na Marszałkowskiej w Wawie- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
wygląd kox- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
My mamy plany ok 10 być w okolicach Grójca moglibyśmy się zgadać- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Ja wyjeżdżam o 5 rano z domu. Mam do zrobienia jakieś 770 km więc trudno określić na którą się doturlam- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A co ? chcieli się dołączyć do spota ?- Moja A4 B7 - Schwarze Perle
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak tam spocik ?- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
:jerk: a nagrody ? - SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE