Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. Joker, a Ciebie ni widu ni słychu Jak tam idzie zbieranie kapuchy na B8 się lepiej pochwal
  2. Marcin, napisz do siemiana, on takowe ma albo miał... chyba były na sprzedaż
  3. zdjęcia środka by się przydały
  4. Kamil, RSy, które wrzuciłeś są mega. No ale widać- 3,5 K trzeba położyć, a to już mało nie jest. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?292-Spoty-3M-ka%BFda-%B6roda-godz-19-00-w-AZ-AutoSerwis-www-az-gda-pl/page733 Tu Rdzewek sprzedaje całkiem fajny felunek, co prawda nie ori ale w dobrej cenie
  5. oby B6 w końcu się sprzedała
  6. dogadaj się z kamulator'em , on ma fajną eseee w sedanie
  7. Karol, wczoraj i ja byłem C6 w Olecku, dziś ojciec- jego bardziej kręci jeżdżenie tam niż mnie
  8. z 17" Avus będziesz bardzo zadowolony BTW: Ja też wczoraj kupiłem felunek na lato
  9. Sylwek za Avus'a II bo to bardzo fajny wzór moim zdaniem obok wzoru RS4, RS6, kilku S-LINE'ów jedne z ciekawszych ori AUDI
  10. Jest poprawa ?
  11. musti, ja non stop mam z tego polewę
  12. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?4250-GALERIE-ZDJ%CA%C6-i-FILMIK%D3W-ze-SPOT%D3W-i-ZLOT%D3W/page6 ---------- Post added at 19:54 ---------- Previous post was at 18:57 ---------- https://picasaweb.google.com/116319540166085882498/6UrodzinyAudiA4KlubPolskaBukowinaTatrzanska2012#5723896811960471042
  13. Sam nie wiem jak to jest możliwe, ale nas moskal wyprzedzał 2 albo 3 razy
  14. karolasterka PW
  15. Melduję się po Bukowinie. Jak już Kasjan stwierdził- było MEGA! Warto było po raz trzeci z rzędu jechać 750 km w jedną stronę
  16. Ja uderzam w kimę bo o 3:50 pobudka i o 4:30 wyjazd. Przyczepności mobile !
  17. Dzień przed zlotem w wątku ruch jak na Marszałkowskiej w Wawie
  18. My mamy plany ok 10 być w okolicach Grójca moglibyśmy się zgadać
  19. Ja wyjeżdżam o 5 rano z domu. Mam do zrobienia jakieś 770 km więc trudno określić na którą się doturlam
  20. A co ? chcieli się dołączyć do spota ?
  21. Jak tam spocik ?
  22. :jerk: a nagrody ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.