Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. No to niech będzie 17:30 w przyszłą sobotę. A gdzie sobie życzycie się spocić w BAU? Może gdzieś przy plaży miejskiej ?
  2. Dobra propozycja. Spot w BAU, kiedy Wam pasi?
  3. Nie wątpię, ba, widziałem nie raz na wielu autach, że dają radę, ale ja jestem zwolennikiem tego co fabryka w Inglostadt dała. Ale koszt ori xenonu + spryski+ zderzak+ samopoziom+ montaż+ lakierowanie zderzaka to jednak nie mały koszt A potem tego i tak nie zwrócę sobie. No chyba, że trzymać stare graty w garażu i przed sprzedażą przekładka na to co było. [br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 14:44_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=218962.0 widzieli ?
  4. Niedawno w miejscowości Druskienniki na Litwie otwarto całoroczny stok narciarski pod dachem. Na miejscu kilka tras na początkujących i bardziej zaawansowanych narciarzy. Tu więcej info: http://www.ultram.pl/wyjazdy-firmowe-druskienniki/stok-narciarski-druskienniki/ Myślę, że ciekawa miejscówka, w sumie jedna z niewielu w Europie :gwizdanie: Sam mam zamiar we wrześniu wybrać się tam i zobaczyć co i jak. Znając Litewskie pomysły i wyobraźnię może tam być całkiem fajnie. Ceny na stronie myślę jak najbardziej do zaakceptowania.
  5. jak zmieniać lampy to tylko na ori :gwizdanie: takie moje zdanie masz ładne autko i szkoda je zepsuć
  6. no chyba, że tak
  7. fakt, nie jest to najlepszy pomysł, który momentalnie Jędrkowi z głowy zostanie wybity albo zostaw tak jak jest do czasu, gdy będziesz miał wydech albo od razu montuj wydech ze zderzakiem, bo inaczej będzie kicha PS. Gratki koloru
  8. powiem Ci, że podczas jazdy te światła jakoś dają radę ( w porównania do bi-xenonu z B7 to badziewo) , ale bardziej mnie wkurza ta żółta barwa jak z zewnątrz patrzę , i już zaraz zbiera mi się na rezanie, ale jak pomyślę, że żeby to działało jak trzeba to 3,5 k trzeba wyłożyć jak nic i mi się odechciewa chyba sobie jakieś hidy włożę :laghing2:
  9. mam lampy w garażu, ale chyba rezygnuję z rezania xenonu
  10. a może nosb walnął ściemę, że wybrał biały a tak nawiasem mówiąc to czemu zielony/pomarańczowy to przesada?? czy w kwestii RS4 istnieje w ogóle takie słowo jak przesada ? dziś widziałem nowego merca E klasy coupe w bieli i szału nie robił, teraz jak teraz ale za pół roku na ulicach będzie jeszcze więcej białych wypaśnych aut
  11. dawaj jakiś opis przednia rejestracja wygląda mi na litewską

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.