Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. dobite te Twoje auto
  2. nie znam osobnika
  3. http://allegro.pl/unikat-audi-a4-1-9-tdi-s-line-plus-pelna-opcja-i1702225781.html ale ktoś cacko w BS sprzedaje
  4. Paweł, jest pięknie, felunek typowo na nie nasze krajowe drogi
  5. miałem usunąć tylko kawałek ale się rozpędziłem
  6. na 99,9 % padł pompowtryskiwacz
  7. masz WEBASTO takie jak u mnie czyli na pilota ??
  8. o gustach się nie dyskutuje
  9. http://allegro.pl/nokia-e72-uzywana-cena-od-zlotowki-i1699916712.html ma koleś fantazje w opisywaniu tego sprzedaje
  10. ledwie się dotarła
  11. również podziękował a gdzie marcinos80 zaginął ? :gwizdanie:
  12. ja też na BRD przesiadłem się z AVFa i wiem o czym piszesz u mnie auto nadrabia wyposażeniem jakie posiada i przyzwyczaiłem się do sposobu pracy BRD, chociaż teraz już jest na sprzedaż
  13. to jak w końcu ? jutro 17 na plazie ? brać grylla ?
  14. done
  15. chyba się skończy faktycznie spot na plazie i będzie najbezpieczniej, bo zajechać na działkę i zaraz stamtąd uciekać to nie bardzo
  16. na podziemnym parkingu plazy są nowoczesne czujniki dymu, także pewnie pierwsza była by straż i jakiś głośny alarm w tle
  17. W BAU leje od rana
  18. chyba założycielowi wątku głównie chodzi o dynamikę i przyspieszenie :gwizdanie: kolego, nie od dziś wiadome jest, że BRD ma fabrycznie zwalony soft silnika i stąd takie wrażenie, że on nie jedzie z dolnych obrotów podobno dobry program dodaje temu silnikowi skrzydeł
  19. Dużo ludzi narzeka na tę funkcję - zwalam to na kwestię przyzwyczajenia. A Ty co o tym myślisz? mi w sumie to odpowiada, tyle, że jak wsiadam do BRD to mam za każdym razem wrażenie, że tam wspomaganie padło ale do manewrowania, zawracania itd funkcja całkiem przyjemna, może jak ktoś jeździ tylko w trasie to tego nie docenia, ale jak kilka razy dziennie wjeżdżasz na plac jakiejś firmy, zawracasz się na malutkim parkingu a kiera aż się pali w rękach to na pewno uprzyjemnia to jazdę :gwizdanie:
  20. Hah, Bartek, dzięki tobie dowiedziałem się, że mam servotronic napisałeś, że działa to tak, że przy małych prędkościach wspomaganie działa bardzo lekko i faktycznie u mnie tak jest ponadto jest w książce serwisowej 1N3 - nie wiem jak wcześniej ten kod przeoczyłem
  21. Z tym solar dachem to na prawdę mega grube działo Bartek, czego jeszcze u siebie w aucie nie masz z opcji dodatkowych ?
  22. piękna jest ta furka jak nie masz nic istotnego do napisania w temacie to nie spamuj, Bartek zna takie teksty na pamięć o swoim aucie :gwizdanie: PS. Bartek- fura kox ( piszę to już któryś raz tutaj)
  23. przezorny zawsze ubezpieczony w B7 mam Q a w A6 mam wyciągarkę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.