Treść opublikowana przez filip1001
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
dobite te Twoje auto
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
nie znam osobnika
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
http://allegro.pl/unikat-audi-a4-1-9-tdi-s-line-plus-pelna-opcja-i1702225781.html ale ktoś cacko w BS sprzedaje
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Paweł, jest pięknie, felunek typowo na nie nasze krajowe drogi
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
miałem usunąć tylko kawałek ale się rozpędziłem
-
[ALL B7] Zaświeciła się kontrolka świec żarowych
na 99,9 % padł pompowtryskiwacz
-
[B7 ASB] czarna mamba i czerwony karmazyn
masz WEBASTO takie jak u mnie czyli na pilota ??
-
A5 8T 3.0TDI quattro
o gustach się nie dyskutuje
-
Strefa Śmiechu
http://allegro.pl/nokia-e72-uzywana-cena-od-zlotowki-i1699916712.html ma koleś fantazje w opisywaniu tego sprzedaje
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
ledwie się dotarła
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
również podziękował a gdzie marcinos80 zaginął ? :gwizdanie:
-
1.9 TDI vs 2.0 TDI wasze odczucia po przesiadce
ja też na BRD przesiadłem się z AVFa i wiem o czym piszesz u mnie auto nadrabia wyposażeniem jakie posiada i przyzwyczaiłem się do sposobu pracy BRD, chociaż teraz już jest na sprzedaż
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ok
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to jak w końcu ? jutro 17 na plazie ? brać grylla ?
- Konkurs
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
chyba się skończy faktycznie spot na plazie i będzie najbezpieczniej, bo zajechać na działkę i zaraz stamtąd uciekać to nie bardzo
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
na podziemnym parkingu plazy są nowoczesne czujniki dymu, także pewnie pierwsza była by straż i jakiś głośny alarm w tle
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
W BAU leje od rana
-
1.9 TDI vs 2.0 TDI wasze odczucia po przesiadce
chyba założycielowi wątku głównie chodzi o dynamikę i przyspieszenie :gwizdanie: kolego, nie od dziś wiadome jest, że BRD ma fabrycznie zwalony soft silnika i stąd takie wrażenie, że on nie jedzie z dolnych obrotów podobno dobry program dodaje temu silnikowi skrzydeł
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dużo ludzi narzeka na tę funkcję - zwalam to na kwestię przyzwyczajenia. A Ty co o tym myślisz? mi w sumie to odpowiada, tyle, że jak wsiadam do BRD to mam za każdym razem wrażenie, że tam wspomaganie padło ale do manewrowania, zawracania itd funkcja całkiem przyjemna, może jak ktoś jeździ tylko w trasie to tego nie docenia, ale jak kilka razy dziennie wjeżdżasz na plac jakiejś firmy, zawracasz się na malutkim parkingu a kiera aż się pali w rękach to na pewno uprzyjemnia to jazdę :gwizdanie:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Hah, Bartek, dzięki tobie dowiedziałem się, że mam servotronic napisałeś, że działa to tak, że przy małych prędkościach wspomaganie działa bardzo lekko i faktycznie u mnie tak jest ponadto jest w książce serwisowej 1N3 - nie wiem jak wcześniej ten kod przeoczyłem
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Z tym solar dachem to na prawdę mega grube działo Bartek, czego jeszcze u siebie w aucie nie masz z opcji dodatkowych ?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
piękna jest ta furka jak nie masz nic istotnego do napisania w temacie to nie spamuj, Bartek zna takie teksty na pamięć o swoim aucie :gwizdanie: PS. Bartek- fura kox ( piszę to już któryś raz tutaj)
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
przezorny zawsze ubezpieczony w B7 mam Q a w A6 mam wyciągarkę