Treść opublikowana przez irko
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
to znaczy, ze mam najladniejsze B6 w kraku?
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
latwiej wyczyscic skore duzo lepiej wyglada
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
furmanka zrob cos dla mnie i nie jedz do v-techu, jedz do bielska albo do warszawy, kto wie, moze kiedys bedzie moja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na wakacje to raczej latam nie jezdze chyba, ze gdzies blisko typu chorwacja/wegry itp ale juz bylem niestety i obecnie nie ma juz ekipy do wyjazdu choc checi sa na mazury lece po dowod rejestracyjny od motocykla bo zarejestrowalem na swoja kobite zeby znizki lapala (pochodzi z mazur) i "tesciowa" odbierala dowod, poczytala troche o szlifierach po jakims reportazu o wypadkach i powiedziala, ze o zadnych motocyklach nie chce slyszec i nie wysle dowodu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ja zaraz lece w trase 600km w jedna strone to nie zabaluje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kazdy o czyms marzy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moze jakas odpowiedz bardziej szczegolowa? :> Trzeniu Ciebie juz wiem gdzie moge spotkac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a na europejskim ktos mieszka?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ogrze Ty mieszkasz gdzies w tych okolicach?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak masz taka powierzchnie w miescie to juz prosta sprawa, nawet duzo myslec nie trzeba a i kasy swojej nie musisz miec
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
najlepszy sposob to przestac, 3 pierwsze dni najgorsze, po 10ciu juz nie myslisz o tym przez wiekszosc dnia
-
CB UNIDEN PRO 520 XL
zeby dziure zrobic trzeba miec tez na uwadze, ze trumna odpada, w moim przypadku jest to rozwiazanie nie do przyjecia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
koledzy powiedzcie mi czy sokol jeszcze zajmuje sie HID-ami? bo przetwornice, ktore mam strasznie mi masakruja CB
-
CB UNIDEN PRO 520 XL
wlasnie tez sie zastanawiam skad ten wniosek skoro Cuber jezdzil bez radyjka
-
CB UNIDEN PRO 520 XL
Ja zamontowalem radyjko President Harry II ASC + President Missouri, wszystko cacy tylko HID-y tak mi daja, ze sql musze sciagnac na 2-3 godzine bo inaczej lipa pamietajcie, ze UNIDEN PRO 520 XL to radyjko z jednym rodzajem modulacji, jak latacie poza granicami naszego kochanego kraju to mozecie trafic na klody pod nogami, w polandzie radyjko sprawuje sie dobrze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w sumie nic nie robie, ale raczej servo nie sypie sie bo to dzieje sie tylko na luzie albo na sprzegle, poprostu lecisz z gory, wrzucasz luz, wciskasz hamulec i zamienia sie w kamien, wrzucasz bieg nawet nie dodajac gazu i hamulec jest ok, to samo jak sie np toczysz w korku gdzies z gorki na sprzegle to pedal hamulca twardnieje, puscisz sprzeglo o ile jest mozliwosc i pedal normalny, mozliwe, ze zbieg okolicznosci bo na trasie na pewno bys to wyczail, pierwszy raz wystapilo na 4 dzien po zakupie (pamietam bo bylem montowac CB i mialem sie wrocic do serwisu zeby zrobic zadyme ) akurat toczylem sie z lekkiej gorki, w miescie problemu nie ma bo nie jezdzi sie raczej na luzie, podjade do magikow i niech mysla kolego danielo89prezes jak wklejasz fotki cudzych furmanek to przynajmniej bys tafle zaslonil :bicz3:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powiedzcie mi czy tez wam sie blokuje wspomaganie hamulca jak jedziecie na luzie lub na sprzegle sie toczycie czy tylko ja mam uposledzona furmanke? juz ze trzy razy byloby po audiku, moderatorze ty mnie uprzedzaj o takich pulapkach bo ja chce zyc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cuber powiedz kto blotnik z tylu malowal zebym wiedzial gdzie nie dawac do lakiernika dzisiaj zobaczylem jedzie ktos gdzies na weekend? bo potrzebuje jakis pomysl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kto dzisiaj na mnie trąbił na Grota Roweckiego?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ruch na forum jak nigdy a jutro znowu bedzie: oj jak mnie glowa boli
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jutro ma nie padać więc się tak nie stresujcie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam erę od lat i nie wiem co tak narzekacie, kumulacje już mam na ponad 5tys min i ciśgle rośnie obecnie to wszystko jest tak tanie, że byle co weźmiesz i tak będziesz zadowolony
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
napisałem już do gościa
-
[ALL B6] moja a4 1.8T
j/w kwestia gustu, sedany nigdy mi się nie podobały aż tak jak avanciki choć widziałem bardzo łądne więc nie są skreślone, o ile z zewnatrz zwykłe auto to mój gust mówi, że auta z takim środkiem w życiu bym nie kupił, dół jaśniejszy, góra ciemniejsza, środek czarny, kwestie drewna już pomijam ale to właścicielowi ma się podobać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
duża cena? nie trybie mi się w sumie tanio wydawało