Treść opublikowana przez Madas
-
SPOTY RADOMSKIE
jak to na jakim? wiadomix ze na ogolnopolskim taaaa trzeba nowy region wprowadzić wówczas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ani piwa ani puku puku taki jestem sobie mega spokojny
-
SPOTY RADOMSKIE
ale na którym regionie [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 23:27_________________________________________________ witamy serdecznie na spotach Radomskich
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie piję w środku tygodnia :gwizdanie: kurde w ogóle nie pije
-
SPOTY RADOMSKIE
znaczy nowy region taki i wątek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to oboje ogólnie mieliśmy całkiem fajne jedzonko [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 23:23_________________________________________________ coś się kroi jakiś zlot mów ino szybko wiesz wg kraka zlot bedzie lipa to co Ci mam mówić w takim razie przepraszam najmocniej [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 23:23_________________________________________________ ;(
-
SPOTY RADOMSKIE
witaj kolego klubowiczu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
coś się kroi jakiś zlot mów ino szybko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oż panie klubowiczu to nieźle ..... ja w standardzie bułka z serem i pomidorkiem a do tego herbata z dwiema łyżeczkami cukru i też pewnie zaraz pójdę spać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no mam ...tak jak mówisz .... a co porabiasz kolego klubowiczu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w sensie komu? a nie wiem zapomniałem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no też mam mniej czasu .... ale ostatnie dni zrobiło mi się luźniej więc zaglądam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co ma pisać takim lachom
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Konsul robi tak ... kombinuje jak zarobić i nic nie robić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok czekam póki co niegdzie się nie wybieram
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo od takich filmów zaczyna się życie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mi się tam podobają polskie filmy :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja Konsula na Tvp2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja np jestem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
zapraszamy na spoty w Rzeszowie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
siemanko dawno mnie nie było- VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
a TY co- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartek ale Sławek ma rację .... :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zrobi się grubasek - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE