Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pewnie Mlodzik zaraz wejdzie [br]Dopisany: 29 Maj 2009, 20:56_________________________________________________ a to nie znam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gokartów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie bać się ......
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
haha to dobrze ..... co haha nie no nic cieszę się że masz szaliczek ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
haha to dobrze .....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie to miało być na tvn ale to może jutro będzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie to miało być
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty podjedż się pościgać ...... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
we wtorek egzam... nawet nie wiem czy na spota podjadę bo jutro idę na juwenalia... dalej przerwę sobie strzelisz i się pościgasz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
właśnie nie pękać ja też nie potrafie śmigać ale jaka zabawa :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a w porzo .... Ty na gokarty się zapisuj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nie dam rady jak zwykle kużwa nie mogą być one raz w weekend to bym sie wyrwał :mysli: w sumie następnym razem można pomyśleć nad weekem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jest poważna randa :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zapisywać się na poniedziałkowe gokarty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z lachą jakąś na spotkanku cześć Marcin .... a nic nowego ..... a co u Ciebie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niema sadam nk [br]Dopisany: 29 Maj 2009, 20:09_________________________________________________ przecież mam ....tylko nikt nie ma namiarów na mnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przecież mam ....tylko nikt nie ma namiarów na mnie :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co to za handelek- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie nie nic z tych rzeczy ...- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za zaraz jadę po towar- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty Mlodzik tutaj o tej porze- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema Patryk - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00