Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. witaj Zapraszamy na spoty Poznańskie
  2. no dokładnie .... pany świata :evil:
  3. bardzo i do tego zadaszona [br]Dopisany: 29 Maj 2009, 17:05_________________________________________________poza tym z Cracovią gramy więc co ma być nie spokojna
  4. a co Ty dzisiaj w domu siedzisz Mlodzik ?
  5. 4 bo na 2 nie było już to dobrze bo ma jutro padać a na 2 to byśmy byli jak kury
  6. ale k**** pogoda niech to chudy byk
  7. doberek doberek ... na którą trybunę mamy bilety ??
  8. to miłego spędzenia czasu z .........
  9. a co pijany jesteś i do domu nie trafisz mam plany na wieczor :gwizdanie: no zdradź co to za plany
  10. a co pijany jesteś i do domu nie trafisz
  11. :polew: już w to wierzę
  12. jak czule :gwizdanie: a co nie można :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 16:01_________________________________________________idę poćwiczyć w przerwach tu będę zaglądał
  13. spoko a napisz mi na PW swój nr telefonu to zadzwonię ....
  14. ja tam mogę objechać jak coś ...CB mam więc frajda będzie
  15. teraz już w 20 % .... trochę poezji zaczęli pisać ...nawet ja trochę się dokładam :gwizdanie: [br]Dopisany: 29 Maj 2009, 15:54_________________________________________________ oż w morde cześć Denis .... chłopie kope lat u nas stara bida ....wszystko ok .... albo tak mi się zdaje
  16. Paweł się pojawił i znikł nawet nie zdążyłem się z nim przywitać :gwizdanie:
  17. ej no zabij mnie ale nie ....ale jak będziesz teraz w Poznaniu to Ci je podrzucę ....
  18. to współczuję Bartek ale wytrzymasz jakoś ...
  19. siemka wszystkim po pracy.... pogoda do pipki .... aż z auta się nie chciało wychodzić Bartik a Ciebie dalej ten ząb boli
  20. spadam ....do potem panowie
  21. na pewnie coś się trafi ..jesteś na miejscu to możesz sobie oglądać ...
  22. oooo kurcze to nie ciekawie .... to może i lepiej że go zawinęli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.