Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. witaj Tomek w podobnym świecie do Waszego u was też trzeba nosić stalowe gacie i uciekać przed PNKIM ?? u nas nie .... forum to sami geje więc i my
  2. mnie ta B7 w zeszłym roku w lipcu wyniosła ze wszystkim pod tip top z przywózką i takie tam 61 tyś ... nie licze ubezpieczenia oczywiście....
  3. witaj Tomek w podobnym świecie do Waszego
  4. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    zaraz Wam coś pokaże [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 08:39_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=16926
  5. cześć Wojtek i jak tam egzamy ??
  6. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wczoraj był lajt, kiedys do 3 w nocy napitalaliśmy kiedyś średnio pisaliśmy po ok 30 stron dziennie bywały dni że poszło 72 strony to były wyniki co dlatego fajnie że u Was sie to kręci i robicie taki klimat jak zapisałem się na forum to u nas było 1249 postów był to wrzesień 2008 czyli 9 mies temu :gwizdanie:
  7. ranny zobacz o której zaczynaja pisać w Radomiu mnie dziecko budzi o 7.30 alr z wyra ruszam się ok 8.30
  8. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    hej Boniu od której Wy tu piszecie przecie to dla mnie noc :gwizdanie:
  9. witam z rana siemka Rafał .... myślę żźe bart-S może wiedzieć ... napisz mu PW [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 08:27_________________________________________________hej Piotras
  10. spoko Tomaszu ... przyjemnie jest u Was .... [br]Dopisany: 27 Maj 2009, 23:57_________________________________________________i również dzięki
  11. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    fajny klimat trzymajcie tak dalej spadam do wyrka
  12. ja tez spadam
  13. ja też zasnę bez problemu
  14. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ładnie tu Was wali :polew:
  15. narka Asia
  16. :polew:
  17. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    bo ci pierwsi lepiej w pilke grają heheheh ...................... :polew:
  18. rzecz? ahahahaha poczekam na Weronike i jej przytocze ten cytat :polew: cfaniak co Ty taki do przodu
  19. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    kolejarz a Kolejorz to potężna różnica .....
  20. żona fajna rzecz :polew:
  21. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Coś czuję, że już więcej tu nie zawita. a dlaczego nie .... odważny chłopak tu nie zaprzeczę ..... stary kibic Kolejorza jestem ..... nic co ludzkie nie jest mi straszne .... zamiatało się tu i tam :evil:
  22. to k**** pięknie ... zwyrol jeden
  23. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Coś czuję, że już więcej tu nie zawita. a dlaczego nie ....
  24. tatuś się k**** odezwał :polew:
  25. a Wy toressy :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.