Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć ale pogoda [br]Dopisany: 27 Maj 2009, 09:01_________________________________________________ siemka
-
SPOTY RADOMSKIE
no tak ale to za prędkości 150-170 .... 250 to jechałem raz w życiu i to z Tobą na A2 ... frajda była ...nie powiem ... ale ciężko się od Was wydostać
-
SPOTY RADOMSKIE
no ja też mam dla kogo żyć .... jak widać w podpisie nie ma co szaleć za mocno .... ja też mam dla kogo, ale nie gadaj że Cię nie ponosi bo mnie niestety zbyt często mnie raczej nie ....nie mam we krwi tego ścigania .... Kuredu to ma we krwi i jest na prawdę niezły wyszło na gokartach tak naprawdę .... ja nie będę mówił jak mi wyszło .... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
narka już bankowo ...miło było
-
SPOTY RADOMSKIE
no ja też mam dla kogo żyć .... jak widać w podpisie nie ma co szaleć za mocno ....
-
SPOTY RADOMSKIE
no byłem raz i frajda na gokartach niesamowita ......
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobranoc
-
SPOTY RADOMSKIE
ja też uciekam ...fajne z Was ludziska trzymający odpowiedni fason :good: dzięki za pogaduszke
-
SPOTY RADOMSKIE
to jak Wy tyle jeździcie na tej drodze to ja mogę Wam czas mierzyć jedynie :gwizdanie:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
ja tam na ściganki to się nie nadaję .... ale swojego ściganta na zlocie wystawiam będą jaja jak berety
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra spadam spać normalnie
-
SPOTY RADOMSKIE
ale ja się mogę ścigać mam ok 140 KM i Niutów pewnie mniej niż w seri ....dawajcie jakiegoś Krdensa
-
SPOTY RADOMSKIE
Kredu ma 270 KM to nie będzie sprawiedliwe aaaa i 404 NM
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zobaczymy kto bedzie za kim w kolejce w poniedziałek :gwizdanie: kredu Ty nie cfaniakuj
-
SPOTY RADOMSKIE
tą drogę znam jak własną kieszeń wieć a ja znam jak kieszeń Kredu
-
SPOTY RADOMSKIE
to może ta wiara za słaba jednak
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
ja przez Radom czesto jeżdzę bo pochodzę spod Lublina i zawsze trasą na Zwoleń lecę kiedyś do Was na spota przy okazji zajadę kilka tygodni temu razem z koleszką Kuredu byłem w Radomiu na Statoilu
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja który jestem w kolejce za mną :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
dobry humor i flaszkę i bedzię nie no spoko humor już mam załatwiony do niedzieli włącznie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no i co ale o mnie nie zapomnij bo będę płakał
-
SPOTY RADOMSKIE
ja tam fante sobie biorę i niby że łychę będę pił :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do jutra Maciuś niech Ci się coś miłego przyśni