Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tam i na zat
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
no co Ty- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po co k**** idziesz do 2 pokoju no do pracy jutro aaaaaaaaaaaaaaa- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
ależ się rozmarzył- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jak wystraszysz i sie wsteczny zatnie to kuzynka bedzie puchła.......... no tak może być- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jak tak to nie wyganiaj ...kto wie co za film tam leci :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mi okupuja tv i nic nie ogladam to wygnaj i tyle- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja oglądam na ale kino PL " Nie lubię poniedziałku" :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po co k**** idziesz do 2 pokoju- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja poniedziałki mam zawsze luźne- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nic, masz jakis pomysl? :gwizdanie: to nie idziesz do pracy ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzwonie w kilka miejsc i finito- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pustawo sie zrobilo i watek znowu zawiewa cisza... no coś Ty no tylko we 4 zostalismy nasza czwórka to jak innych 20stu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na to wygląda ... Nikuś Ty coś już pijesz ??- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
to co rav napisał to szczera prawda- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pustawo sie zrobilo i watek znowu zawiewa cisza... no coś Ty- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zdaje się że tak- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
stara bida jak to mówią- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w tym samym roku co te 46 piw? w jeden dzień Michał :gwizdanie: to szacun kolego i dla Twojej watroby dzięki stary ... potem już denat się waliło- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w tym samym roku co te 46 piw? w jeden dzień Michał :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to takich wypijałem mniej ok 23 flaszek :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
możemy .... mi ta wszywka tak narobiła że nie mogiem wypić bo kiedyś to piłem po 46 piw chyba małpek od Kaczynskiego jakich małpek- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzymaj się- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
możemy .... mi ta wszywka tak narobiła że nie mogiem wypić bo kiedyś to piłem po 46 piw - ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA