Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no wlasnie... nie chce mi sie w chacie siedziec i nie wiem co robic weź laskę jakąś i na piknik śmigaj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pewnie że tak .... kurcze ale piękna pogoda .... aż miło się będzie spacerowało ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wczoraj mnie nie było od rana w chacie ...ale na drugi raz dawaj znać to to spikniemy się na kawkę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
my to dookoła komina ...może do Pajo wskoczymy a potem do Faktory ....się zobaczy jak coś możecie wlecieć .... zresztą każdy może kto chce jestśta miłe widziani ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sio mi na spacer no już Cie nie widze zaraz lecimy tylko żonka sprząta ... a ja jej trochę pomagałem :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam kolegów
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
normalnie przemalowują ją co chwile- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaaa Bartus pewnie żartował sobie ....- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
może dlatego że jest największa giełda i szybko części można się pozbyć .... ale coś denerwującego te złodziejstwa- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gowniarz narzeka ze nic sie nie pisze :gwizdanie: który to narzeka bo nie pamiętam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja lubię koncerty- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o tej godzinie Bartasku nie może być- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no wiadomo :gwizdanie: a co watpiles? no to fajne z Was chłopaki - ja bym się nie cieszył jak by mnie tak nazwał czemu lubiem kobitki :> przecież ten text to typowa szydera :polew: przecież wiadomka ale nabrałem Was ....jestem gość :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no wiadomo :gwizdanie: a co watpiles? no to fajne z Was chłopaki - ja bym się nie cieszył jak by mnie tak nazwał czemu lubiem kobitki :>- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to się zgadza ale jaka frajda i przejażdżka :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to fajne z Was chłopaki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to chyba bardziej na + niz - no spoko sa plusy dodatnie i ujemne :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Wy co mówicie o mnie jak ja tu jestem :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaa jak ja wypije z puszki :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: a co Bartek tak polewa :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no nie idzie ...zaraz browka sobie otworze- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a to nie widziałem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a to wiecej zmian bylo co jeszcze ? - Nowicjusz - wątek powitalny