Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. Narazie jestem - cały czas czekam na telefon i wtedy w ciągu 2 dni już mnie nie będzie. ostatecznie w najgorszym przypadku 1 czerwca pojade a 30 cerwca wracam i wakacje 2 miechy a na zlot letni w Pile jedziesz sam czy z kimś ...i czy Marzenka jedzie też ....bo nie wpisaliśmy jej na liste ale nic straconego ...
  2. nie ma czasu na tęsknoty też mam mnóstwo robory i innych rzeczy
  3. oż kurde gdzieś Ty się ukrywała
  4. pozbruk na lazarskim?? na całym mieście i okolicach :gwizdanie:
  5. Fantastic do kiedy jesteś w polsce ??
  6. no pięknie inspekcja leci Poziek i obstawiłem dobrze co
  7. ja pije kawe w pocie czola co tak późno dzisiaj tu zawitałeś
  8. zapomnieliście o geometrii .... ja miałem to samo w Oplu Astrze po ustawieniu geometrii było cacy .... ale u Ciebie może być inna przyczyna lecz to warto zrobić tak czy siak ...nie zaszkodzi
  9. Tyle kilometrów żeby zjeść kiełbaskę Kuszące no i takie podejście mi się podoba .....
  10. a Wy co porabiacie na początku tygodnia
  11. a będę budował nowy rynek :gwizdanie:
  12. coś w tym stylu z tym że się nie ubrudzę
  13. wpadnijcie do Poznania na grila
  14. to przełóżcie ten spot na inny termin ....tak żeby wszystkim pasowało ....
  15. witam z rana dzisiaj zaczynam ciężką prace
  16. a sami, sami, no i widzisz, teraz i ja Cię zostawię czyli co jednak byliśmy razem
  17. trzymaj się Marzenka [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 22:44_________________________________________________ a Ty projekty zdaje się miałeś robić
  18. ale coś sami tu jesteśmy co
  19. pozdrów go od grupy wielkopolskiej
  20. wciąga wciąga ..... a gdzie bracki ?
  21. nie nie ja dzisiaj mam dyżur

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.