Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak pusto ....ja jestem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć sto lat ....gdzie się podziewałeś- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdzie Ty uciekasz- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co tam :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak możesz tak pisać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witaj witaj miło Ci witać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaaaa taki fajny chłopak- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to następnym razem nie wlecimy :naughty: :polew: :polew: pozmieniałeś coś :polew:- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
chłopaki a nie wiem czy zarząd czasem nie będzie chciał jakiejś odpałki z tej mojej kasy 31tys x 5 zl- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
właśnie o Tobie Mironku mówiłem .....masz te 20 dychy już w kiejdzie ..... :gwizdanie: aaaa i nie ćwicz do zlotu za dużo bo bedę miał z Wami kłopoty Piotrek dzień w dzień naparza ponoć- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
elegancko to teraz twoje B7 jeździ :good: dzięki Mlodzik ..... szkoda że wlecieliście na tą kawkę- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
łe od 30tys użytkowników to ładna kasa bedzie dla Madasa to i ja się załapie na jakies Bora-Bora :gwizdanie: no no no nawet mogiem odpalic komuś z 20 dychy niech policze 31 tys x 5 zl- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
mogę zamknąć swój wątek ...jedynie może ktoś inny odmknąć :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oooo to elegancko- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
jak mnie zdenerwujecie to zmknę wątek i co wtedy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to siemka co tam u Ciebie- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
a to są jakieś limity limitów oczywiście niema - pewnie chodzi o przeoczenie ważniejszych postów przy tej ilości stron dziennie spoko damy radę ....jak coś to najważniejsze info w wątku organizacyjno-informacyjnym do którego link jest w pierwszym poście ....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka.... jeszcze raz wielkie dzieki za trafną diagnoze i zrobienie dolotu .....już po przejażdżce miazga normalnie ....- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
przepraszam ale tu nie ma żadnego spamu a jedynie poezja :gwizdanie:- [B6 AWX] Kradzież auta - ubezpieczony w AXA
przykra sprawa ... ciężko powiedzieć po jakim czasie wypłacą ale myślę że w ciągu miesiąca powinieneś mieć kaskę ...- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
haha na zlocie Poznań - Piła nie będę wiedział z kim przeciągać linę- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hahaha no to można powiedzieć że wygraliśmy- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kto wygrał to przeciąganie liny - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00