Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale to akurat fajny syndrom :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty co taki przebiegły Bo się założyłem z kimś przed chwilą że przed 1:00 będzie 2K :gwizdanie: Tylko że bez mojej pomocy :gwizdanie: ciężko ....po północy nie ma już za dużo osób :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lepszy strzeszynek :gwizdanie: ale że co spoty tam mają być moze nie ze spoty ale spotkac sie tam mozna raz kiedys...plaza, laski w bikini, grill, sloneczko :kox: nie no to jak najbardziej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lepszy strzeszynek :gwizdanie: ale że co spoty tam mają być
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty co taki przebiegły
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a o co chodzi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartek Kuredu prosił żeby Was pożegnać ...więc żegnam w jego imieniu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na Jerzego może być ...zabierać termosy z kawą i krzesło ze sobą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale że co na rowerach mamy wpadać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co się dzieję Adaś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
K**** gdzie idziesz .... w skrzynkę zajebesz :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no co Ty będziesz klocki tam puszczał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do jutra Patrik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie nadaza... zamiast lepszego procka wzial lepsza grafe i teraz sa tego skutki :gwizdanie: :gwizdanie: a po co mu proca do kompa my to do wybijania szyb mieliśmy procek to procesor w slangu informatycznym :gwizdanie: wiem wiem szydera idzie :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poczekaj aż mi neta podłączą teraz z komórki walisz nie w ogólne nie mam neta ...wale z parapetu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie nadaza... zamiast lepszego procka wzial lepsza grafe i teraz sa tego skutki :gwizdanie: :gwizdanie: a po co mu proca do kompa my to do wybijania szyb mieliśmy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co ja mam powiedzieć ... :gwizdanie: dziekuję dziekuję
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poczekaj aż mi neta podłączą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adas nie czytaj tylko pisz ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
troche cicho się zrobiło tu :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u nas ja polewałem, poza Nikusiem bo on sobie sam polewał no nie mow ze ze mne taki cham i prostak nie nmie dzielił się z każdym
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak na zlocie to pewnie ja :kox: do pewnego momentu bo potem to już polewał śnieg :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mogiem...zapraszam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
strzel se ubota nalej se wudzi 50 ml do kielona i 100ml łychy do szklanki i kielona wsadz do szklanki jak dasz rade to dojdziesz do końca oż mogiem nie przeżyc