Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja moge ? mozesz ale jaką teraz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wytrzymał do końca no jak mogło być inaczej ...beze mnie ni dy rydy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra trza spadać bo padam na ryj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nawet Bartuś się obudził
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też zauważyłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co jest? jakies konkurencje sprawnosciowe... nawet Pepin bedzie jechal ooooo kurczę może jakoś odmówię gości
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi co robisz w przerwach pomiędzy forum a szukam materialow nt naprawy peugeota 406 :polew: z czego się śmiejesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nie moge bo będę miał gości
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no dokładnie .... najładniejsze miasto w polszy Oj tu bym się pokłócił :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a ktore jest ladniejsze? no właśnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no dokładnie 3 klocki to nie do wytrzymania
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok ale ja kontroluję bajere się trochę pomieszało co
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi co robisz w przerwach pomiędzy forum koty karmi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Welcome in wielkopolska ziemia witam kolege ze stolicy no dokładnie .... najładniejsze miasto w polszy [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 00:45_________________________________________________ zakrecilem sie troche... za duzo kart z forum pootwieranych mam ok ale ja kontroluję bajere
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Welcome in wielkopolska ziemia Pablo wita jak u siebie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty co taki tajemniczy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a wynocha mi akysz [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 00:41_________________________________________________ nie wiem...za miesiac? już odpowiedziałeś mi na tego posta :gwizdanie: że po świętach napisałeś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To looknij sobie na to, to Ci sie odechcę http://moto.allegro.pl/item589651396_okazja_audi_rs6_5_0_v10_570ps_2008r_uszkodzona.html Ktoś chętny :gwizdanie: masakra ...auto miazga ale opolone jak po miesiącu na plaży i solarium
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
masakra :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
juz powoli spać mi się chce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jestem za ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to są obrzeża miasta
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj serdecznie zapraszamy na spoty Poznańskie http://www.a4-klub.pl/smf/wielkopolskie/spot_poznanski_slota_parking_king_cross_pogoda_parking_przy_sw_jerzego-t16926.0.html;new
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Misiek_Poznań
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale kiedy ten strzeszynek planujecie