Treść opublikowana przez Madas
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
koniecznie przyjacielu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hahaha chodziło o to że będziesz na spocie ...ale w sumie o wolność Twoją też
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a nie wiem trzeba sprawdzić w necie ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to bardzo dobra wiadomość Maciek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bedzie trzeba się jakoś zgadać bo za tydzień święta
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za chwilke ?? no jakiś mini spocik przed świąteczny możemy smyrnąć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wygląda super ... zobaczysz na żywo pewnie za chwilkę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
35 mm ... to juz po zmianie juz ma załozone? dokładnie już od wczoraj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
35 mm ... to juz po zmianie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
zapraszam na spoty Poznańskie http://www.a4-klub.pl/smf/spot_poznanski_king_cross_poziom_2_zielony-t16926.29505.html;topicseen- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i to czasem nawet zaskakujesz .....tak jak dzisiaj Bartka :good:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a to przepraszam w takim razie ... :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witaj Vario słyszałem że dobry z Ciebie kolega ...ja to też potwierdzam w 100% :good:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja juz po obiedzie ... teraz to już po kawce i ciastkach- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taki właśnie sobie kupuje ...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
znowu spadasz ... a ja już ćwicze sobie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Twoj slyszalem ze tez pobolewa... nie nie ...wszystko ok .... trochę mocy by się przydało ...tak z 25 KM więcej .. :gwizdanie: wytrzep dywaniki mi to pomaga na jakis czas :gwizdanie: ok.... do tego kupię zapach ten co IVE- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Twoj slyszalem ze tez pobolewa... nie nie ...wszystko ok .... trochę mocy by się przydało ...tak z 25 KM więcej .. :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra trzeba poćwiczyć ale w przerwach jestem :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nic nie robie ...tylko jeżdżę sobie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
coś w tym jest coś też robisz- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszyscy coś przy autach - Nowicjusz - wątek powitalny