Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
noooo :polew: ale lepiej się witać niż żegnać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co Ci się stało z autem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam witam Pawełku
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hejka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cz po spacerze
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to teraz możecie to poprawić w tym sezonie spotowym ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurcze to taki zapach dużo daje ..też zastosuje dla polepszenia mocy :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a dziękuję ale pusteczko u nas co ??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
siema Adaś co do ogniska to cały zeszły sezon planowaliśmy i nie wypaliło :gwizdanie: to trzeba zrobic a nie planować - kilka patyków, zapałki i kiełbachy i jechane
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja z kawuni od kolegów wróciłem obiadek zaraz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
e tam... jakies hobby trzeba miec na cos trzeba umrzec :gwizdanie: no jak chcesz ale potem żeby nie było " a nie mówiłem " :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to się chwali że spacerujesz ale że palisz to juz nie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepinek fajne wierszyki zapodałeś ...już sobie wkleiłem do notesika .... bo rozumiem że to dla mnie i Deszczyka było
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
siemanko chłopaki .... ale zajebioza pogoda .... w niedzielę to chyba ognicho sobie zrobicie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hej o czym tak debatujecie ja po zakupach trochę lżejszy portfel ... ale lodówka się odrobine zapełniła .... polecam dzisiaj spacerki w taka pogodę aaa i cześć wszystkim dojszłym
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka wszystkim jadę na zakupy z żoną bo nic w lodówce nie mamy .... forum nas wykończy :gwizdanie: :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czerść
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oooo cześć gdzie się podziewałeś koleszko było się tu i tam :gwizdanie: ale koles co prowadził - masakra w którą stronę a to niech zostanie moją tajemnicą :gwizdanie: jakiś Ty tajemniczy się zrobił
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oooo cześć gdzie się podziewałeś koleszko było się tu i tam :gwizdanie: ale koles co prowadził - masakra w którą stronę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oooo cześć gdzie się podziewałeś koleszko- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja nie piłem prawie w ogóle .... chłopaki mogą potwierdzić :gwizdanie:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to elegancko .... u nas też superowo .... - Nowicjusz - wątek powitalny