Treść opublikowana przez Madas
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
siemanko panowie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co to za pisanki tutaj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spadam popracować chwilkę .... do potem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dla Vario to pewnie jeszcze lepiej bo ma rzut beretem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
prima aprilis :polew: aaaa to to wiem ze dzisiaj jest... ale myslalem ze bardziej powazny z Ciebie facet :gwizdanie: ze mnie no co Ty .... ja zawsze jak dziecko- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
prima aprilis :polew:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witka Dibo- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
pod koniec tygodnia zapowiadają ok 16-17 stopni- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
siemka z rana ludziska ... piękna pogoda u nas dzisiaj w Resie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Nikuś dzięki za info w wiadomej sprawie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:mysli: no piękna furka .... na spot czasem wpada do nas ...miazga- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no autko dzisiaj zmieniuam na Nissana 350 Z :kox:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 08:33_________________________________________________no autko dzisiaj zmieniam na Nissana 350Z :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam z rana kochani piękny dzień za oknem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spadam spać .... do jutra moi mili- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a nie wiem zobacz na podwórku bo mam przeczucie że nie ma o kur Ty to masz przeczucie :decayed: :polew: :polew: lepiej żebym takich nigdy nie miał ...żeby same dobre były te przeczucia- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a nie wiem zobacz na podwórku bo mam przeczucie że nie ma nie smiej sie dziadku z cudzego wypadku :gwizdanie: nie śmieję się ... próbuję rozluźnić atmosferę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a nie wiem zobacz na podwórku bo mam przeczucie że nie ma- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie chodzi mi by byc lepszy czy gorszy od kogos, chodzi mi zeby mi sie podobala moja A4 ale przecież miałeś taki plan jeszcze na spocie no mialem.. ale tak codziennie ogladam moja A4 i juz nie wiem.. ten przod tak mocno lezy.. ale zobaczysz u Kuredu i wtedy porównasz i ocenisz [br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 23:34_________________________________________________ obnizaj, tez juz mam wybrane juz sprezynki obnizajace rower będziesz obniżał czy auto znalazłeś- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
spoko .... nie będę cytował nic o zielonej L :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie chodzi mi by byc lepszy czy gorszy od kogos, chodzi mi zeby mi sie podobala moja A4 ale przecież miałeś taki plan jeszcze na spocie- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Lecha [br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 23:31_________________________________________________bo dziadowskie barwy wyszły- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zgadzam się z Bartkiem będzie super wyglądał- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja sobie mleczko piję i Knoppersy wcinam :gwizdanie: - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00