Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. co to za pisanki tutaj
  2. spadam popracować chwilkę .... do potem
  3. dla Vario to pewnie jeszcze lepiej bo ma rzut beretem
  4. prima aprilis :polew: aaaa to to wiem ze dzisiaj jest... ale myslalem ze bardziej powazny z Ciebie facet :gwizdanie: ze mnie no co Ty .... ja zawsze jak dziecko
  5. prima aprilis :polew:
  6. pod koniec tygodnia zapowiadają ok 16-17 stopni
  7. siemka z rana ludziska ... piękna pogoda u nas dzisiaj w Resie
  8. cześć Nikuś dzięki za info w wiadomej sprawie
  9. :mysli: no piękna furka .... na spot czasem wpada do nas ...miazga
  10. no autko dzisiaj zmieniuam na Nissana 350 Z :kox:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 08:33_________________________________________________no autko dzisiaj zmieniam na Nissana 350Z :kox:
  11. witam z rana kochani piękny dzień za oknem
  12. spadam spać .... do jutra moi mili
  13. a nie wiem zobacz na podwórku bo mam przeczucie że nie ma o kur Ty to masz przeczucie :decayed: :polew: :polew: lepiej żebym takich nigdy nie miał ...żeby same dobre były te przeczucia
  14. a nie wiem zobacz na podwórku bo mam przeczucie że nie ma nie smiej sie dziadku z cudzego wypadku :gwizdanie: nie śmieję się ... próbuję rozluźnić atmosferę
  15. a nie wiem zobacz na podwórku bo mam przeczucie że nie ma
  16. nie chodzi mi by byc lepszy czy gorszy od kogos, chodzi mi zeby mi sie podobala moja A4 ale przecież miałeś taki plan jeszcze na spocie no mialem.. ale tak codziennie ogladam moja A4 i juz nie wiem.. ten przod tak mocno lezy.. ale zobaczysz u Kuredu i wtedy porównasz i ocenisz [br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 23:34_________________________________________________ obnizaj, tez juz mam wybrane juz sprezynki obnizajace rower będziesz obniżał czy auto znalazłeś
  17. spoko .... nie będę cytował nic o zielonej L :gwizdanie:
  18. nie chodzi mi by byc lepszy czy gorszy od kogos, chodzi mi zeby mi sie podobala moja A4 ale przecież miałeś taki plan jeszcze na spocie
  19. Lecha [br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 23:31_________________________________________________bo dziadowskie barwy wyszły
  20. zgadzam się z Bartkiem będzie super wyglądał
  21. a ja sobie mleczko piję i Knoppersy wcinam :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.