Treść opublikowana przez Madas
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witaj kolego i jak tam po zlocie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tam lubię śmignąć sobie czasem MPK- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty diable wcielony jaaaa- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a w porządku ...juz po pracy jestem to zes sie napracowal... hu hu :gwizdanie: ja pracuje krótko ale efektywnie- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
215 to rzeczywiście rzadko się spotyka- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dokładnie tak .... będziesz bardzo zadowolony .... w ASO zawsze leją 5W30 ...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a w porządku ...juz po pracy jestem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z rana, ja już o 6.20 po bułki lecialem i nawet MPK ze śródki dziś kajta zrobiłem no w końcu poczułeś smak MPK ..... cześć Michu- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
te wszystkie oleje oczywiście spełniają normy do Twojego auta ale są z przeznaczeniem do aut z filtrem cząstek stałych DPF i i zmiany Longlife .....(tak jak np Castrol SLX)... do Twojego śmiało możesz zalać np motul Specyfic 505.01- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jaka pogoda u Was bo u nas słońce daje od samego rana- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam chłopaki z rana słychać- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
siemanko z rańca- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć i czołem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też spadam bo i tak wszyscy spadają hurtowo :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaa, kto podejdzie bać się czy cieszyć? ja myślę że cieszyć ...a co tam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
coś ucichło u nas- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaa, kto podejdzie oooo ostra jesteś nie drażnij lwa ok już nic nie mówie :gwizdanie: [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 23:33_________________________________________________ zdzwonimy się koniecznie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale do Poznania ...? ok 11.30 mamy służbowy wyjazd więc daj cynka co i o której ....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaa, kto podejdzie oooo ostra jesteś- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na najbliższym spocie biczem mu za to przyleje komu i za co- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no co Ty- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no leci sobie :gwizdanie: - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE