Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. Adam ja mam narazie dość już piwa na dzisiaj, jeszcze nie wstanę rano do roboty i będą koksy weź sobie wolne na kilka miechów i tyle To wtedy media markt upadnie :polew: załóż klub z babkami
  2. strzel se drina nie no drina samemu to nie chce
  3. Adam ja mam narazie dość już piwa na dzisiaj, jeszcze nie wstanę rano do roboty i będą koksy weź sobie wolne na kilka miechów i tyle
  4. kurde łychy i vodzie to mam do oporu ale piwa to nie mam
  5. ale kurcze mam chęć na pifko ...i kurcze niestety nie posiadam bo rozdałem
  6. będzie fajt na spocie - najpierw z liścia z lewej a potem z prawej to jest moje jedno uderzenie ale i to i to miazga
  7. Paweł a Ty wiesz jakie w Poznaniu dupki latają po mieście :gwizdanie: największy dupek to jest z lubonia masz czerwień razy dwa ...wiesz co to jest nie :gwizdanie: uderz w stol a nozyce sie odezwa :polew: :polew: :polew:
  8. Paweł a Ty wiesz jakie w Poznaniu dupki latają po mieście :gwizdanie: największy dupek to jest z lubonia masz czerwień razy dwa ...wiesz co to jest nie :gwizdanie:
  9. ja mam gości Bartuś ... miałem Ci dzwonić jak byliśmy w KFC ale zapomniałem ....
  10. ale pytanie pewnie juz ma taką wikse że hoho
  11. Paweł a Ty wiesz jakie w Poznaniu dupki latają po mieście :gwizdanie:
  12. nie nie to i tak nie jego kasa tylko nasza spotowa :gwizdanie:
  13. trzeba se bylo wylaczyc ta opcje... u nas bez tego ani rusz :gwizdanie: no własnie widze co sie dzieje :kox: jest Poznan - jest poezja :kox: :gwizdanie: i kawałek e-g dokładnie :good:
  14. do juterka Paweł
  15. witam serdecznie - SZEF SZEFÓW
  16. no no no ...nie bądź taki do przodu bo Cię sznorówki wyprzedzą
  17. cześć Pasiaku .... mamy się świetnie nawet mieliśmy spotową kolację już wcześniej
  18. y tam, bycie Musashim to porażka no ale ten co czeka na Musashiego to dopiero ma porażkę no co, muszę mieć wejście no chyba wejście SMOKA ada
  19. pany uroczyście oświadczam już dzisiaj że jak wyjadę z garażu moją beeszóstką to musimy wiecie co zrobić żeby sie nie psuła nie ? spoko rozbijęmy szampana o dach czy tam maskę
  20. cześć Adas i Mlodzik
  21. y tam, bycie Musashim to porażka no ale ten co czeka na Musashiego to dopiero ma porażkę
  22. slyszeli wszyscy??? zapisac i zapamietac ta wiekopomna chwile :gwizdanie: :gwizdanie: trzymam Cie za slowo spoko ok witaj Paweł
  23. no w końcu ...wywoływałeś w ciemni :gwizdanie:
  24. no % mi nie służą // ale co tam z Wami się napije kiedyś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.