Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no jak to a moje ledy ... Kuredu sprężyny .... Grupa WLKP GLEBA .... radio Concert w pożyczce .....i wiele innych ....jesteś niezastąpiony .... do tego masz rogi dobrze gada - polac mu mirindy :naughty: fanty kurde Nikuś FANTY :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no jak to a moje ledy ... Kuredu sprężyny .... Grupa WLKP GLEBA .... radio Concert w pożyczce .....i wiele innych ....jesteś niezastąpiony .... do tego masz rogi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jak Ty nie pasujesz to kto ma pasować ....
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
coś długo wkleja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakie darowizny jakie i jakie ...co Ty taki ciekawski jesteś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no a co jak powiedziałeś że mamy brać wszystko prócz żony i auta :gwizdanie: ale nic w Was dobroci nie ma żeby mi coś zostawić ;( no jak... zostanie CI zona i auto bez felg wychodzi na to że Bartek jest bardzo zachłanny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a dlaczemu to [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 23:03_________________________________________________ to ja jeszcze może pobory miesięczne ale ja jestem bezrobotny, przecież wiesz :gwizdanie: wiem ale darowizny masz duże
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no a co jak powiedziałeś że mamy brać wszystko prócz żony i auta :gwizdanie: ale nic w Was dobroci nie ma żeby mi coś zostawić ;( ale jak Ci zostawimy to nieszczęśliwy będziesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to ja jeszcze może pobory miesięczne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no a co jak powiedziałeś że mamy brać wszystko prócz żony i auta :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w sumie na to samo wyjdzie ... wezmę kasę z krechy, Bartek z Paulą spłacą a ja sobie coś kupię ok to już Was lubię :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo mi nie chcą dać kluczy bez kredyta
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie lubie juz was chyba
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tworzy poezji za mało a nie spacośtam :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to ja poproszę o klucze od nowo budowanego mieszkania :gwizdanie: ale bierzesz klucze razem z kredytem :gwizdanie: nie nie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co taka cisza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to ja poproszę o klucze od nowo budowanego mieszkania :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dlatego od nich rozpoczalem konsumpcje a co miałeś przeczucie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co Ty Sławkowe są nietłukące :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to extra
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja zawsze popierałem takie akcje policji .... nawet przed wydarzeniem Marcina ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witaj Sławcio
-
Spoty Kościerzyna
już dawno powinni :gwizdanie: ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Szajbus
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fabia Cie zgarnela? parowy jedne... tak Fabia zatrzymali mnie dla sprawdzenia dokumentow bo mowili ze duzo A4 ginie i maja teraz sprawdzac wszystkie ja jestem za bardzo to pochwalam choćby mieli mnie codziennie zatrzymywać :good: