Treść opublikowana przez mentryb
-
[B6 AWX] Korekcje wtrysków
http://www.a4-klub.pl/smf/wszystkie_r4_tdi_oprocz_pd_ustawienie_kata_wtrysku-t10913.0.html
-
[B6 AWX] Korekcje wtrysków
A sprawdzales kąt wtrysku?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Budy B6?? Audi A4 B6?? od audi a4 B6 jest inny
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czy ta manetka podejdzie do audi B5 2000r ? http://www.allegro.pl/item726965674_przelacznik_zespolony_audi_a6_a4_a3_passat_01_04.html
-
[B5 AHH] Przy skręcaniu piszczą opony
Co ma plyn z piskiem opon
-
[B5 AHH] Przy skręcaniu piszczą opony
Nie opony to letnie. Piszcza na jak skrecam na skrzyzowaniu z predkoscia 20.30km/h, Musze na zbieznosc jechac.
-
Odp: [ALL B5] Razanie modułu doświetlania zakrętów i komfortowych kierunków
Ja byłbym chetyny ale tylko komfortowe kierunki. Zakrętów nie chce. I jak 100zł z wysyłką
-
[B5 AHH] Przy skręcaniu piszczą opony
Witam. Zauważyłem ze przy skręcaniu w lewo słychać piszczenie opon. Zbieżność mam źle ustawiona?? Zauważyłem to po zmianie opon z 15 na 16.
-
[B5 AHH] Czy ta konsola podejdzie do B5??
Konsola jest od A4 B6. Czy tunel srodkowy jest podobny? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=698605582
-
[B5 AAH] Poproszę o analizę logów przed chipem
Ok to zapodaje nowe logi BASIC SETINGS DYNAMICZNE STATYCZNE Dzieki za wszystkie sugestie [br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 22:16_________________________________________________ ;(
-
[B5 AAH] Poproszę o analizę logów przed chipem
Jak poproawie kat wtrysku- to wstawie kompletne. Tak modyfikacje przeprowadzil autoseba i jak na razi ejestem b. zadowolony.[br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 08:58_________________________________________________Panowie zmieniłem dawkę paliwa i teraz jest 4.8-5 natomiast jak włącze klime to jest 7.Niżej vagiem nie mogę zejść. Podejrzewam ze pomiar moim logów był robiony na wlaczonej klimie. Czy logi robi sie na wlaczonej klimie czy wylaczonej.
-
[B5 AHH] Które śruby poluzować w nastawniku pompy żeby ustawic dawkę paliwa
Jak w temacie :> Dawke paliwa mialem w okolo 8 vagiem zeszlem na 7 o nizej nie moge. Ktore sruby poluzowac zeby przesunac nastawnik? Calkiem go dokrecic??
-
[B5 AAH] Jaka różnica w wersjach VAGA
Posiadam interfejs vag kupiony na allegro za 50zl. Mam możliwość zakupu nowszej wersji fejsu vag can hex usb 704 lub 812,4. Czym różnią sie te fejsy od mojego poza tym ze obsługują szynę can. Oraz czy w przypadku mego auta dadzą jakieś nowe funkcje?
-
[B5 AAH] Poproszę o analizę logów przed chipem
Szaukalem i malo mi to mowi. Jak powiedzialewm filtr nowy a katalizator do wyciecia?[br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 21:57_________________________________________________Wymienilem termost o zrobilem Chipa oto logi
-
[B5 AAH] Poproszę o analizę logów przed chipem
hehe mozna jasniej? Dodam ze nowy filtr powietrza i czy moge chipowac auto
-
[B5 AAH] Poproszę o analizę logów przed chipem
Witam. Jestem swiezym posiadaczem audi a4 1,9 tdi 90Km (AHH) . Prosze kolegow o analize logow w celu stwierdzenia stanu mego silnika w celu chipowania auta w przyszlosci Logi dynamiczne LOGI STATYCZNE Logi statyczne BASIC SETINGS [br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 19:52_________________________________________________Nikt nie rzuci okiem ?? ;(
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam. Zastanawiam sie nad zmiana licznika z pelnym Fisem. Moj licznik ma pol fisa do tego gorne pixele nie swieca. - Mam auto po lifcie - 00 rok, jak znajde licznik tez poliftowy to czy wystarczy dolozyc manetke i bedzie dzialac. Rozumiem ze trzeba przeprogramwoc licznik. Zgram eprom i wgrac do nowego. Czy ktos robil cos takiego w A4 B5 po licie?? dzięki i pozdraviam
-
[B5 ADR] Lokalizacja modułu komfortu
To niemam alarmu poniewaz brak przycisku, jedynie na slupkach sa jakies czujniki w kratkach.
-
[B5 ADR] Lokalizacja modułu komfortu
Czyli wyhodzi ze mam ten modul poniewaz centralny zamyka sie mi powyzej 15km/h oraz szyby moge zamknac z pilota. A co z alarmem?
-
[B5 ADR] Lokalizacja modułu komfortu
Koledzy a możecie napisać co daje ten moduł komfortu bo nie wiem czy mam. Domykanie szyb mam z pilota
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Trasa autostrada A2. Predkosci 140-180km/h Na 366km weszlo 21l. Czyli 5,7
-
[ALL B5] Niedziala centrlalny zamek po probie aktywacji jest zamkniecia przy 15km/h
:> :> Działa!! Wielkie dzięki za pomoc!
-
[ALL B5] Niedziala centrlalny zamek po probie aktywacji jest zamkniecia przy 15km/h
CO naczy dodaje? Dodaje do tego numeru co mam koncowke 32?
-
[ALL B5] Niedziala centrlalny zamek po probie aktywacji jest zamkniecia przy 15km/h
Czyli wchodze w centrlany. Potem kodowanie i wklepuje kod 32?
-
[ALL B5] Niedziala centrlalny zamek po probie aktywacji jest zamkniecia przy 15km/h
Wpisalem ten kod 14913 tylko nie dziala mi zamykanie powyzej 15km/h. Nie iwem jak to ustawic jak moj vag nie laczy sie z modulem 46