hades84s

O hades84s

Osiągnięcia hades84s

Reputacja

1. Tylko każdy pisze żeby sprzedać i kupić 2.8 a pozbyć się niuni raczej bym nie chciał , myślałem że może ktoś już to zrobił i coś na ten temat by mógł powiedzieć czy gra była warta świeczki, mam możliwość odkupienia a4 2.8 30v od kolegi po dachu na pasujących mi warunkach i tak pomyślałem żeby coś z tego ciekawego stworzyć . Ale widzę że jest to chyba zbyt duży problem albo slap w Pl nie jest tak popularny i lepiej sprzedać.
  2. Witam! Mieszkam w Odense i chętnie na jakiś zlocik się piszę! Pozdrawiam
  3. Witam!! Miałem ten sam problem dodatkowo przy wciśnięciu sprzęgła podczas jazdy i redukcji auto się dusiło i gasło myślałem że to wina przepustnicy wiec ja wykręcałem i czyściłem przez jakiś czas było ok, potem problem wracał, pojechałem do mechanika stwierdził że trzeba wymienić silnik biegu jałowego, wymieniłem i problem został a ja bylem uboższy o 280zł . Poszukałem następnego mechanika ten podłączył pod kompa i wykrył jakiś błąd, trochę pogrzebał przy programie przynajmniej tak mi powiedział i od tego czasu problem przestał istnieć . Pozdrawiam!
  4. Witam Klubowiczów!! Chce zrobić swapa 2.6 na 2.8 30V jakie problemy mogą mnie spotkać po drodze, czy pozostałe podzespoły będą pasować??
  5. Witam Koledzy mam tez problem z pozycyjnymi nagle przestały działać ,sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i wyglądają na dobre, orientujecie się może który przekaznik jest od pozycyjnych i czy ma ktoś może schemat bezpieczników bo nie mam żadnej rozpiski . Pozdrawiam!!
  6. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/264fa0d2498d0688.html zegary tez sa zmienione. Lampy beba czarne diodowe tak jak w nowych modelach tylko czekam na paczke jak zmienie napewno pokaze. Dzienki za wszystkie komentaze te negatywne jak i zarowno pozytywne! Pozdrawiam!
  7. mam jakis problem z tymi fotkami zalozylem konto na fotosiku i stosuje sie do powyzszych wskazowek ale mam tylko bialy kwadrat z czerwonym x co moze byc nie tak [br]Dopisany: Grudzień 04, 2008, 07:00:41 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b5_abc_moja_perelka-t56058.0.html
  8. Narazie tak to wyglada, bebech jeszcze nie ruszone ale planuje cos z tym tez zrobic http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5654972c1fd32e91.html
  9. bylem u goscia ktory zajmuje sie montazem centralnych i ich naprawa, po krotkich ogledzinach :cool1:stwierdzil ze musze z tym pojechac do elektryka samochodowego , wina bedzie w jakims przekazniku, napewno jeszcze napisze jak sie sprawa skonczyla. Pozdrawiam!! PS. mam pytanko jak dodawac fotki??
  10. z tym zamkiem to jest dziwna sprawa,0 jakiej kolwiek reakcji na pilota a na klucz otwiera tylko 1 drzwi, czasami jak sie odwiesi to zadziala ze 2 lub 3 razy i znowu cisza, najdziwniejsze jest to ze zawsze rano dziala bez problemu dopuki auto sie nie zagrzeje puzniej kapa, przy probie demontazu dostaje naglego oswiecenja i normalnie dziala gdzy tylko wszystko poskladam po kilku zamkniecjach odmawia posluszenstwa, nie wiem co z tym fantem zrobic
  11. Witam! Widze ze masz doswiadczenie w reperacij zamkow centralnych :> mam z tym maly problem mianowicie zawiesza mi sie centralny, bardzo dziwna sprawa jest to ze jak probuje rozmontowac go tak jak Ty to zrobiles to po sciagniecju tapicerki wszystko zaczyna chodzic normalnie a kiedy wszystko poskladam spowrotem to po kilkiu zamkniecjach znowu sie zacina bede wdzieczny za jakiekolwiek wskazowki Pozdrawiam!!!
  12. Witam! Mam pytanko czy da rade podlaczyc sprzęgło wiskotyczne na stale zeby chodzilo caly czas i czy nie ma to jakis niepozadanych skutkow ubocznych poz spadkiem mocy?? Pozdrawiam!!!
  13. Witam wszystkich szczesliwych posiadczy audi a4!!! Jestem posiadaczem audi a4 2.6 avant z 1996 ktore nie zamienil bym na inny model!!