Gegol22

O Gegol22

Osiągnięcia Gegol22

Reputacja

1. Witam, U mnie jest zupełnie inny problem. Mam ori radio - concert i mam oryginalnie zamontowany zestaw NOKIA. NIestety ktoś podzczas wyciągania radia, odciął końcówkę kostki MINI ISO i nie wiem który kabelek pod co mam podłączyć. Poniżej fotki: zdjęcie wzmacniacza odcięte kabelki za radiem - czarny punkt kabelki podłączone do wzmacniacza, czyli to miejsce w nadklou, gdzie wszystko można podłączyć. Prośbę mam, jeżeli ma ktoś może schemat, albo wie co gdzie jak podłączyć proszę o informację. Będę bardzo wdzięczny.
  2. ma ktoś na wierzchu schemacik podłączenia wzmacniacza Nokia do radia Concert w kombii 1996 r.???? Powiem po krótce, że pourywane mam kable (nie wnikajmy). Rozebrałem tylne nadkole i odkryłem kabelek, który zawiera 3 kolory - fioletowy żółty i biały. To wszystko jest podłączone z tyłu pod wzmacniacz ale nie jest podłączone pod miniISO. Nie wiem który kolor pod co w miniISO podłączyć i nie chce żeby dymek poszedł. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
  3. Witam, A czy ktoś wie jaki jest rozstaw śrub w B5?? Bo jak są oferty sprzedaży felg to podają 5x100 lub 5x112???
  4. Witam, Ja kupiłem pare dni temu audi z niedziałającym climatronikiem. Myślałem, że nie ma gazu, ale po nabiciu tez nie działa, w ogóle zasilania nie miała. Najlepiej w takich sprawach podłączyć auto pod komputer i bedzie wiadomo gdzie jest problem po kodzie usterki. u mnie padł czujnik G192.
  5. Hej, Od poniedziałku jestem szczęśliwym posiadaczem AUDI A4 Avant 1.9 TDi. Auto kupiłem z Niemiec. Chętnie podzielę się swoimi doswiadczeniami o użytkowaniu tego auta. pozdrawiam, Gegol