Treść opublikowana przez Kuba A4
-
[B5 AFN] Problem z odpalaniem IMMO
przepraszam że zawracam głowę jeszcze raz ale nie mogę nic znaleść na forum może ktoś mi jakiegoś linka podesłać?? dzięki
-
[B5 AFN] Problem z odpalaniem IMMO
Witam!!! Wiem że pewnie powtarzam poprzednika ale nie wiem czy jego problem jest dokładnie taki sam jak mój. U mine raz na 10-15 odpalań miga nie mogę odpalić za pierwszym razem miga kontrolka od immo. Za drugim razem idzie normalnie. Czy robie coś źle? jeżdżę tym autkiem 3 lata i wcześniej tego nie było. pozdro
-
[B5 AFN] Kiera S-line czy ta mi podejdzie??
oki. dzięki za podpowiedzi
-
[B5 AFN] Kiera S-line czy ta mi podejdzie??
tylko że a6 jest na bank poniżej 2001, bo nie ma obwódek wokół liczników. ale z drugiej strony to zaczęto je produkować 1997 czyli powinien być duży wieloklin
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
możesz napisać coś dokładniej odnośnie tej lampki na podsufitce? z czego ona jest polift b5 czy a6? i jak wyglądało podłączenie duży kłopot? pozdro
-
[B5 AFN] Kiera S-line czy ta mi podejdzie??
Witam!! Czy ta kierownica http://moto.allegro.pl/audi-kierownica-s-line-a4-a6-a8-sline-c5-s4-s6-s8-i1219369050.html z a6 przed liftem podejdzie do mnie mam B5 `98 czyli szeroki wieloklin. Pozdrawiam!!
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
śruby twarde czyli 10.8, dziś patrzałem pod mojego AFNa i przez moją podłogę silnika nic nie widać muszę ją ściagnąć i wtedy luknąć!!
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
możesz podać jaki masz wymiar między otworami i jakie są otwory (ile mm), rurka 3/4 cala spłaszczona na końcu chyba powinna być ok co? mam palenisko więc końce mogę sklepać. czekam na odpowiedź. pozdro
-
[INNE] Problem z mocą w A3 110 KM ASV
oki zobacze... tylko teraz myśle sobie że raz z kontrolką od ABSu zapaliła mi się kontrolka ESP może ono mi też dławi silnik co?? gruchę obejrze jak będę miał czas. pozdro
-
[INNE] Problem z mocą w A3 110 KM ASV
mieszek w turbo chodzi. a co masz na myśli mówiąc sztanga z zbiorniczku podciśnieniowym?
-
[INNE] Problem z mocą w A3 110 KM ASV
może źle spytałem wiem że logi są konieczne, ale czy awaria czujnika ABSu może powodować NOTLAUF? bo ktoś mi tak sugerował ale wydaje mi się to niemożliwe.
-
[INNE] Problem z mocą w A3 110 KM ASV
wiem o logach. nie mam niestety nikogo w okolicy kto by mi je zrobil... bez tego chyba niewiele da sie zrobic...
-
[INNE] Problem z mocą w A3 110 KM ASV
Witam!! Problem jest z czarnym A3 `99 110 PS tdi mojej żony... Ogólnie są dwa błędy "przekroczenie górnej granicy doładowania 17965 (o ile dobrze pamiętam)" i "sporadyczny - uszkodzony czujnik pomiaru ilości obrotów tylnego prawego koła czyli ABSu". Czy ktoś mi może podpowiedzieć czy to może być ze sobą powiązane kontrolka od kontroli trakcji i ABSu nieraz palą się na desce i czasem idzie w NOTLAUF. Wszystkie wężyki są OK. Przepływka też odłączyłem ją to auto nie jechało po podłączeniu od razu ok. N75 wymieniłem na kilka dni na próbę i też nic nie pomogło. Co ciekawe autko nieraz jedzie normalnie a nieraz NOTLAUF. Myślę że to nie turbo bo idzie lepiej niż B5 AFN. Może miał ktoś taki przypadek? Problem tkwi też w tym że nie ma kto mi zrobić MAP może jest mojej okolicy jakiś fachowiec od tego?? Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam!!!!
-
[B5 AFN] Po wymianie pompy wody brak mocy!!
nie wiem czy rozrząd wypinał, ale myślałem o tym żeby rozrząd wypiąć i ustawić oryginalnymi blokadami na zero. ponoć jest jeszcze przy jednym wtrysku kabel i spróbuje go rozpiąć i zobaczyć co wtedy. to o tym myśłałeś pisząc czujnik?? pozdro
-
[B5 AFN] Po wymianie pompy wody brak mocy!!
Dziś były sprawdzane wszystkie węże są ok. Przy wymianie pompy odsuwany był przód. Błąd jaki wykazuje mały VAG to 00550 "ustawienie rozpoczęcia momentu wtrysku - odstąpienie od reguły". Niestety na chwilę obecną nie mam dostępu do innego sprzętu filtr paliwa wymieniłem jakieś 10 tyś temu, a paliwo kupuje na tej samej stacji od lat więc nie wiem. Czekam na podpowiedzi. Pozdro[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 15:21_________________________________________________objawy są u mnie takie że na pierwszych trzech biegach nieco słabiej odchodzi, a 4 i 5 to bardzo powoli już idzie, ale nie jest to notlauf bo przekraczam 110 km/h.
-
[B5 AFN] Po wymianie pompy wody brak mocy!!
jeszcze go nie podpinałem, ale szczerze mówiąc to jest możliwe tylko czemu wtedy go tak trzęsie przy odpalaniu i gaszeniu.
-
[B5 AFN] Po wymianie pompy wody brak mocy!!
Witam!!! Po wymianie pompy wody auto nie jedzie... Ma założoną RUVILL`a. Przyspiesza jak w trybie awaryjnym, ale osiąga ponad 110 km/h. Przy odpalaniu i gaszeniu silnika trzęsie się cała buda wcześniej tego nie było. Co może być przyczyną? Podzrawiam
-
[ALL B5] Kontrolka ABSu-problem
da się wykasować błąd ale po odpaleniu silnika kontrolka znów się pali, co sugerujesz?
-
[ALL B5] Kontrolka ABSu-problem
nie pamiętam kodu... ale jak podepne auto to sie odezwe
-
[ALL B5] Kontrolka ABSu-problem
a koronka na przegubie?
-
[ALL B5] Problem ze śrubami przy gniazdach amorów.
Witam!! Mam problem ze śrubami przy gniazdach tylnich amorów, mianowicie nakrętki się kręcą, jak kręci się od góry, kluczem nie ma tam od strony nadkola dojścia, czy ktoś już miał taki problem. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Kontrolka ABSu-problem
Witam!! Po wymianie klocków, tarczy i gumy przegubów, wyświetla mi błąd "lewy przód", idzie go skasować ale po włączeniu auta znów to samo. Pali się stale kontrolka od ABSu, proszę o jakieś podpowiedzi. Pozdrawiam
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Witam!!! Bardzo mnie interesuje to podszybie. Od czego to jest od B6?? Chętnie u mnie też bym to sobie zrobil. Czekam na odpowiedz. Pozdrowionka!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam!! najbliższy spot jest 24 jutro czy w przyszłą niedziele dopiero?? pytam bo potrzebuje pomocy autko mojej żonki A3 8L. Muszę w nim wymienić licznik bo stary padł i teraz mam problem z immo. Jak włożę ten nowy to maszyna nie pali. Może ktoś pomóc?? Nie mam kodu kluczxyka niestety. Jutro będę w Poznaniu. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdro
-
[INNE] Problem z licznikiem A3 8L
może głupio zapytam co to znaczy wyjąć PIN z licznika i zaadoptować klucze?? Do kluczy domyślam sie ze VAG jest konieczny a do PINu?? Napisz jesli możesz bardziej szczegółowo bo kompletnie nie jestem w temacie. Dzięki!!!