Treść opublikowana przez Kuba A4
-
Kręci ale nie odpala. Jakieś pomysły?
nie piszcie koledze że rozrusznik jeśli kręci!! Jak kręci i nie może odpalić to powód jest tylko w układzie paliwowym nigdzie więcej!!
-
Numer czujnika temp cieczy
Witam!! Jaki jest numer czujnika temp cieczy tego zielonego do AJMa? Pozdrawiam!!!
-
Żarówka halogenów??
Witam!! Jaka jest żarówka w halogenach w polifcie?? Pozdrowionka!!!
-
[B5 AJM] Nietypowy kłopot z odpalaniem
problem rozwiązany!!! przyczyna - CZUJNIK ZIELONY TEMP CIECZY. teraz mam włożony zamiennik nie ORI tak jak na próbę i grzeje!!
-
[B5 AJM] Nietypowy kłopot z odpalaniem
powiem tak ktoś mi grzebał w aucie coś poruszył i przez 3 dni grzały a teraz mam znów to samo, szukam dalej!!
-
[ALL] Gdzie ma A6 C6 2006r odpływ wody?
tylko że to jest limuzyna!!
-
[B5 AJM] Nietypowy kłopot z odpalaniem
i nadal cisza ponoć powinno grzać do max +5 stopni
-
[ALL] Gdzie ma A6 C6 2006r odpływ wody?
dokładnie jak piszesz /wie ktoś gdzie jest drugi odpływ??
-
[ALL] Gdzie ma A6 C6 2006r odpływ wody?
Witam!! Jak w temacie chodzi mi o odpływy w podszybiu jeden znalazłem od strony pasażera a od kierowcy? Jest pod pompą hamulcową? Może jakiś rysunek?? Pozdrawiam!!
-
[B5 AJM] Nietypowy kłopot z odpalaniem
podczas testu elementów wykonawczych grzeją i tak samo jest w momencie gdy ściągnę wtyczkę z czujnika temp cieczy
-
[B5 AJM] Ściąganie materiału boczka?
ciekawy temat co?
-
[B5 AJM] Ściąganie materiału boczka?
Witam!! Czy możliwe jest ściągnięcie materiału boczka chodzi o to że muszę zamienić materiał z jednego do drugiego.
-
[ALL TDI] Brak Grzania Świec Żarowych
kolega wałkuje już od 3 tygodni ten sam kłopot tylko brak odpowiedzi na mój wątek... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=243046.0
-
[B5 AJM] Nietypowy kłopot z odpalaniem
kolego pisałem że napięcia brak może nie doczytałeś/ wydaje mi się że to wina czujnika świece grzeją do temp płynu +5 stopni. natomiast jak był robiony test elementów wykonawczych silnika to świece grzeją jutro rano obadam jeszcze jaką temp widzi ECU przy zimnym motorze.[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 19:05_________________________________________________dzisiejszy poranny pomiar ECU 1,0 st, licznik 3,6 st. świece mimo to nie grzeją co dalej? uszkodzony ECU? jeśli tak to czy widać to gołym okiem?
-
[B5 AJM] Nietypowy kłopot z odpalaniem
obie temp są jednakowe, robiąc test elementów wykonawczych VAGiem świece grzeją więc kable są OK, ma ktoś może jeszcze jakiś pomysł!!??
-
[B5 AJM] 1.9 TDI 115PS Sedan
kolor ładny ale mi osobiście środek się nie widzi ale to rzecz gustu, ogólnie bardzo zacna maszyna
-
[B5 AJM] Pokrywa zaworów
ja u mnie chciałem uszczelkę wymienić bo jeszcze tego nie robiłem, a jak poznać czy odkształcona poziomicę krótką położyc tak najłatwiej i masz wtedy 100% pewność
-
[B5 AJM] Jaki licznik zamiast 8D0920900 R ?
do licznika trzeba pin i wtedy trzeba do niego zaadoptować kluczyki
-
[1.9 TDI PD] Cieknący EGR - rozwiązanie doraźne.
czy numer EGRa w AJM to 038 131 501 G?? czy jakiś inny może podpasować zamiast tego? pozdrowionka!!
-
[B5 AJM] Nietypowy kłopot z odpalaniem
tak tylko miałęm założony nowy ORi na próbę, może ktoś wie jaki dokładnie powinien być numer czujnika temp cieczy do AJM może mam poprostu zły i stąd problem
-
[B5 AJM] Nietypowy kłopot z odpalaniem
w końcu chociaż ktoś mi odpisał, dzięki!! też tak myślę tylko niezbyt wiem jak się za to zabrać dobrze że nowy czujnik dali mi chłopaki z ASO na próbę na weekend.... bo nie chcę codziennie wtyczki wypinać i ją zakładać a autko mam pod chmurką pod blokiem.... [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 18:33_________________________________________________jaką widzi sterownik czyli ECU? czy czujnik bo trochę nie czaję w każdym bądź razie wczoraj podczas dłuższej jazdy 90 stopni było jak książka pisze
-
[ALL TDI] Zamarznięte paliwo ? Czy odpalaniem można je rozmrozić ?
może masz filtr z podgrzewaczem tak jak u mnie tylko nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie on działa
-
[B5 AJM] Nietypowy kłopot z odpalaniem
Witam!! Mam kłopot z odpalaniem zimnego silnika. Problem jest dość ciekawy. Świece sprawne, przekaźnik ORI też, czujnik temperatury nowy ORI. Mimo tego jest BRAK napięcia w kopułkach świec żarowych. W momencie gdy ściągnę wtyczkę z czujnika temp cieczy jest napięcie i świece grzeją. Nie mam pojęcia jak temat ugryść. Błędów nie mam. Może ktoś mi dla pewności podać symbol przekaźnika i czujnika temp cieczy dla AJM może mam coś złe założone. W każdym bądź razie bez wtyczki pali super jak benzyna. PS proszę o niekasowanie wątku!! w dziale układ elektryczny nie uzyskałem pomocy!!! Dziękuje i pozdrawiam
-
[B5 AJM] Jaki czujnik odpowiada za grzanie świec?
tylko on?
-
[B5 AJM] Jaki czujnik odpowiada za grzanie świec?
Witam!! Nie mam napięcia w kopułkach świec żarowych, wymieniłem czujnik temp cieczy na nowy ORI i nic to nie dało, czy jeszcze jakiś czujnik np ten w chłodnicy czy obok filtra paliwa odpowiada za grzanie świeć w AJMie??