Treść opublikowana przez Kuba A4
-
Wyciek czynnika przez czujnik ciśnienia w chłodnicy klimatyzacji?
czynnik jest a ja juz powoli nie mam sił
-
Wyciek czynnika przez czujnik ciśnienia w chłodnicy klimatyzacji?
ja mam klime nabita i nie zalacza wiec zewre wtyczke
-
Wiatrak od klimatyzacji włącza się po wyłączeniu zapłonu w A4 B6
czy ktos moze podac oznaczenie przekaźnika od klimy? kolega pisał tylko że chyba niebieski
-
nie załacza się klima
Witam!! Mam problem jak w temacie nie włącza mi się klima. Układ jest szczelny świeżo nabity. Sprzegięłko jest całe. Kółko obraca się lekko. Podłączyłem na krótko plus z akumulatora i cisza.... Może jakiś pomysł? ---------- Post dopisany 24-05-2014 at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2014 at 21:13 ---------- teraz tak gdzie jest bezpiecznik klimy ten glowny duzy i przekaźnik?
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
a jak sie zmostkuje kable we wtyczce czujnika nie powinno byc ok?
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
mam 2 sztuki B6 AWX jedna 2001 druga 2002 czy pewne jest ze w obu siedza sprezarki denso 6SEU12C?
-
czujnik kąta skretu g85
pisalem Wam mam błąd czujnika skrętu kierownicy kiera stoi lekko źle ale naprawde niewiele moze miec to wplyw z tym bledem?
-
czujnik kąta skretu g85
podepnę się pod temat sprawa dotyczy AWX bez tempomatu rok 2001 wyskakuje błąd czujnika skrętu kierownicy przy prawie każdym odpalaniu zapla się na liczniku "BREMSE" czy może być to z tym połączone? dodam że kierownica nieco krzywo stoi walczę z tym od keidy ją kupiłem
-
Włącznik grzanych foteli
Witam!! Czy taki włącznik idzie otworzyć i wyjąć z niego pokrętło?? Pozdrawiam!!
-
Limuzyna wysoko stoi..
Witam!! Do limuzyny mojej zony zalozylem fabryczne 1BA bo byla obnizona i strasznie wysoko stoi. Przod ma ok 690mm od ziemi do gory blotnika.... Sprezyny z przodu rozowy, pomaranczowy, niebieski czyli typowe. Nie wiem co z tym zrobic.... Ratunku!!!
-
Nastawienia zawieszenia A4 B6 2001-2004 sedan avant
ok dzieki a 1,9 tdi jaka to kategoria wagowa bo troche nie jestem w temacie?
-
Nastawienia zawieszenia A4 B6 2001-2004 sedan avant
witam jakie oznaczenia maja sprezyny do limuzyny 1,9tdi w nastawie 1BA = standardowy układ jezdny 1BB = układ jezdny przystosowany do złych nawierzchni na rynek chiński 1BE = sportowy układ jezdny (obniżony o 20 mm w stosunku do 1BA) chodzi mi o kropki na sprezynach... prosze pilnie o pomoc bo podnioslem moja i niby sprzedano mi 1BA a stoi wysoko jak jeep
-
Wymiana sprężyn na sportowe
czy do wyjecia amora ze sprezyna z przodu musi wyjechac jakis wahacz gorny bo kiedys w B5 wymienialem sprezyny i obylo sie bez takich problemow ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- jakie sciagacze lepiej kupic 260 czy 380 mm tylko te dluzsze chyba nie dadza rady z tylu co?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
witam jaki aku do AWX kod wyposażenia 1KD JOR 1LB....??
-
Przekaźnik świec żarowych numer i lokalizacja??
czyli w podszybiu podrzuci ktos jeszcze numer?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
ja mam autobat czy jakos tak od 3 tygodni ale poki co ok. dzis chyba mi jedna swieca padla bo bylo ciezko ale tez u mnie -20
-
Przekaźnik świec żarowych numer i lokalizacja??
Witam!! Mam pytanie odnośnie przekaźnika świec żarowych gdzie on się znajduje tzn podszybie czy pod kierownicą. Potrzebuje też jego numer motor AWX. Szukałem na forum ale nie znalazłem odpowiedzi. Pozdrawiam i dziękuje!!
-
B6 DIVISION
moim zdaniem cena zła nie jest jak kiedyś szukałem to ok 1000 zł trzeba było dać
-
Tapicerka tylnej klapy Avant
przperaszam ale nie moglem znalezc tego jak mozecie to podrzucie temat jak nie to jescze raz poszukam
-
Tapicerka tylnej klapy Avant
Witam!! Mam pytanie jak sciagnac tapicerke z klapy bagaznika w avancie? Znalazlem dwie sruby w raczkach i dwie po trojkatem na gwiazdke ale cos jeszcze trzyma tapicerke. Ma ktos moze jakies foto? Dzieki i pozdrawiam
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
info nieaktualne jest mam dwie sztuki teraz 2001 i 2002
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
odgrzebie temat egr w AWX mialem raz czyszczony i uszczelniony, samochód mi słabo reagował na gaz z dołu po wyczyszczeniu było przez jakiś czas ok teraz mam znów to samo jak odłącze wężyk z góry zaworku jest ok, jak go założe znów muli. Co z tym najlepiej zrobic? Pozdrawiam!!
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
do podswietlenia tablicy 36 mm dlugości?
-
Skąd pociągnąc PLUS do NIEORI radia?
Witam!! Mam problem. Dołożyłem żonie do A4 rok 2001 nieoryginalne radio mialo byc koniecznie na USB - kobiety.... Tyły już uruchomiłem i sygnał radia też dobrze ściągam teraz tylko pozostał mi problem żeby zrobić tak aby radio grało tylko z włączonym zapłonem jak ORI skąd musiałbym pociągnąć PLUS? Ma ktoś może jakieś fotki? Czekam na podpowiedź!! Pozdrawiam!!
- Jaki czujnik temperatury cieczy