Treść opublikowana przez Kuba A4
-
Jaki to tunel?
Witam!! Tunel srodkowy Audi A4 B6 B7 czarny Soul okazja (3204793974) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Czy to jest tunel 2 DIN czy 1 DIN bo nie widzę różnicy. Dziękuje za wyjaśnienia i pozdrawiam!!
-
Zbyt wysoka temperatura ogrzewania
przylacze sie do tematu ja myslalem ze jakas klapka cieplo-zimno jest przycieta
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
witam!! po odłączeniu ako piloty nie działają tylko idzie odpalić, nie wiem czy mam alarm jedno jest pewne mam diodę w boczku drzwi kierowcy dzie to zrobić tylko VAGiem czy można nauczyć pilota jak było w B5 na włączonym zapłonie nacisnąc przycikski kluczyka
-
[B6 AWX] Graumetalic avant!
z pewnością byłoby pięknie ale... 16 opony igiełki leżą a poza tym ja jezdze tylko po PL i nie chce zaraz wszystkiego wytrzaskac
-
[B6 AWX] Graumetalic avant!
Witam!! W końcu pochwalę się moim nowym nabytkiem. AWX czyli 130 km i 5 biegów rok 2003, dwa razy byłem w Niemczech żeby coś takiego złapać bo pierwszym razem nie było. Kolor jak widać szary. To mój pierwszy avant ciekawe czy się do niego przyzwyczaję.. no cóż ślubu z nim nie brałem. Z wyposażenia: - 6 X airbag - wspomaganie - ABS ESP - niklowane relingi - radio ORI na CD - podłokietnik - dekory w drewnie - FIS - zapas a nie zestaw ;-) - dwa klucze - środek SOUL - wycieraczki aero Wszystkie szyby ORI. Co do planów to raczej tylko takie detale praktyczne nie moc, nie fele ani zawiecha chociaż może... Moje plany: - nikle wokół szyb - 2 din - trzyramienna kiera i gałka s-line - xenon - naklejki klubowe - żółte halogeny - alu 16 - montaż pakietu oświetlenie - ledy oświetlające tablicę ORI - ściema szyb - emblematy - chalapacze Mała sesyjka tak na szybko bez środka bo jeszcze muszę wyczyścić. PS fele 15 z niego na sprzedaż!!!
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
czyli z zapłonem pali non stop.
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
za dużo chcesz wojtek ;-), poza tym mam pytanie czy podświetlenie podłokietnika dziła non stop czy jak? jesdt jakoś włączane??
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
a ad. 1??
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
przeczytalem w dwa popoludnia caly watek i mam tylko dwa pytania: 1. Czy podświetlany wizytownik i uchwyt kubka z B5 lub A6 C5 się nada jest ten sam? 2. Lampki podświetlenia przestrzeni nóg z przodu można podpiąć pod coś innego niż moduł komfortu? Jesli te kwestie już były to mnie do nich odeślijcie bo ich nie widziałem.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
może nieco głupie pytanie tył też się zapala? ja dopiero przymierzam się do modzenia mojej B6
-
Czujnik świateł cofania
Witam!! Jak wygląda i gdzie się znajduje czujnik świateł cofania przy moim AJMie linki z allegro i jakiś rysunek mile widziane
-
Nie zapala na wszystkie gary.
sprawdzales czy napiecie do swiec dochodzi?? zobacz najpierw to a pozniej dalej szukaj jak swiece sa ok i napiecie dochodzi a pali ciezko i na wszystkie garki to wtedy cos z paliwem filtr, gumki na pomkach... jesli swiece ok i pali ciezko ale nie na wszystkie gary to masz problem z wtryskami
-
Zerwane koło pasowe
jeszcze nie slyszalem zeby ktos kolo pasowe lutowal... ale to kazdego sprawa masz w bydzi bosch serwis na sepiej podjedz jak juz calkiem nie wiesz swietni fachowcy
-
Nie zapala na wszystkie gary.
to juz tak ma przeciez jak ma chodzic 12 sprzet z dwojka lub trojka na liczniku z przodu, moj AJM pali ładnie a zeszlej zimy tez latalem bo nie docohdzilo mi napiecie do swiec a winny byl czujnik temp nie zalaczal swiec
-
[B5 AEB] czarne 1.8T by elpiotrek
śliczny przedlift oby Ci dał dużo zabawy
-
Nie zapala na wszystkie gary.
ja to przerabiałem zimę temu... sprawdź czy prąd dochodzi do świec. ja miałem załamkę zeszłej zimy chciałem ECU wymieniać a mam teraz założony 4 czujnik temp z rzędu z angola czarny ORi i jest ok.
-
Czy są tu na forum jacyś użytkownicy QUADÓW?
Maszyny I liga. Wiadomo jeden ma 5 tyś na autko a drugi 20 tyś na quada, mniejszy motor to mniejsza zabawa jak z autem ale i tak mogę śmiało powiedzieć, że jest to zabawka dla dużych chłopców. To moi znajomi niestety ja mogę tylko pokibicować nie ta liga ale miło popatrzeć pożegnanie żółtka - YouTube
-
Czy są tu na forum jacyś użytkownicy QUADÓW?
Czy są tu na forum jacyś użytkownicy QUADÓW? Ja swoją przygodę z quadami dopiero zaczynam. Mam chińczyka pojemność 100 szukam czegoś większego ale na początek trafił się on w bardzo dobrych pieniążkach a chciałem zobaczyć czy mnie to w ogóle bawi. Kiedyś próbowałem zabaw modelami RC ale jak dla mnie jest to lepsze. Może trochę się powymieniamy doświadczeniami w tej materii. Pozdrowionka
-
Truckerzy
A oto moja mała ciężarówka wożę nią ogrodzenia kute <br /><br />
-
Bus do 15 tys zł
ja w tym roku komuś właśnie w takich pieniążkach załatwiałem 3 sprintery z niemiec, są nie do zajechania sam też jeżdżę 2,9 td na bliźniaku maszyna ma trochę najechane a nic w niej nie robie...
-
Pali się kontrolka AIRBAG
tak normalnie.
-
Pali się kontrolka AIRBAG
odpalil dzis ladnie, jak benzyna. poprzendi sterownik mialem zlom ale to juz od kiedys, ten wlozylem miesiac temu. tylko tamten jak kontrolka nie gasla to pokazywal blad a teraz bledu nie ma.... to jest najciekawsze. poprzedni gasil kontorlke po 5-10 minutach jazdy teraz kontrolka pal isie ciagle nie gasnie ani nawet nei mrugnie. swoja droga witam kolege z okolicy!!!!
-
Pali się kontrolka AIRBAG
Witam!! Mam problem zapaliła mi się dziś rano kontrolka poduszek, błędów zero... Ma ktoś jakiś pomysł. Wtyczki we fotelach są ok.
-
klimatronik 2din, warto wymienić?
ramkę i popielniczkę idzie podciąć!!
-
2din?
Tunel środkowy obudowa lewarka Audi A4 B5 lift (2666863726) - motoAllegro Witam!! Czy to jest konsola 2DIN?? Pozdro