Treść opublikowana przez Kuba A4
-
Oznaczenie sprężarki klkmy AVF?
WAUZZZ8E55A032345 POMOCY!!
-
Oznaczenie sprężarki klkmy AVF?
Witam! Czy ktoś może podpowiedzieć jakie oznaczenie i jakiej firmy będzie sprężarką w AVF rok 2004?
-
Dwumas AVF, a dwumas AWX
czyli musi byc typowo AVF i nie masz inaczej
-
Dwumas AVF, a dwumas AWX
Witam!! Czy jest jakas różnica w dwumacie do AVF-a, a dwumasie do AWX-a? Pzdr
-
Muzyka w naszych autkach
No dobra muza a jak się przy niej skacze ze spadochronu klaasa
-
Mój III Avant B6 AWX Czarna Bieda ;-)
Witam Was!! Po małych wirażach kupiłem kolejną B6 rok 2002. Moja ewolucja samochodowa stanęła jakby w miejscu, ale każda zmiana zawsze dawała niemały plus także jest ok. O autku: Motor AWX, nalot ok 200tyś, import prywatny, 3 klucze. Wyposażenie: - 6 poduszek - ESP - ABS - Xenon ori czyli samopoziom i spryski - FIS - Grzane fotele - Lodówka w schowku - Podłokietnik przód - Ori hak wypinany - Rolety w tylnych drzwiach - Pakiet oświetlenie lampki białe i czerwone w drzwiach, podświetlenie dywaników, podświetlane nawiewy - Szyberdach Tak wyglądała po zrzuceniu z lawety w listopadzie 2014: Zrobione: - 1BE przód - dodatkowe osłony silnika - chlapacze - alu 16 (na sprzedaż mają być 17) - zmieniony olej i filtry - ściągnięte naklejki tylna klapa - żółta folia na halogeny - naklejki klubowe - ściągnięta główka haka - poleracja i wyczyszczenie - ledowe oświetlenie tablicy - założone spojlerki nadkoli - pomalowane zaciski Tak wygląda teraz: Plany: - lampy USA - 17 cali - ładniejsze dekory - fotele sport - kiera i gałeczka s-line
-
Amorki 1BE zamiast 1BA?
ogolnie mam 66,5 cm do rantu czyli jak zmienie amorki to bedzie nizej... jak poznac 1BE i 1BV? dzis ogarnalem temat mam sprezyny 1BE ale przod stoi na 67,5 kupilem sprezyny 1BE NIEB 3 x ZIEL z amorkami czerwonymi i teraz przekladka wreszcie gotowe czerwone amorki i sprezeny 1BE teraz maszyna siedzi na wymarzone 64,5 ;-)
-
B6 DIVISION
numer zbiorniczka to 8E0 121 403 A pamietaj ze trzeba zaslepic jedne otwor ja dolozylem jeden waz i zaslepilem na dole
-
Czy pompa od AWX podejdzie do AVF?
Witam!! Jestem w temacie nowy. Nigdy nie wymieniałem pompy wspomgania i tak czy pompa od AWXa podejdzie do AVFa? Wiem i domyślam się, że kółko będzie inne ale reszta podchodzi czy nie? Robił ktoś z Was taką sztukę? Pozdrawiam!!
-
Przestało działać poziomowanie Xenonów audi a4 b6 1.9 AVF
mozna sprobowac odpiac wtyczki i aku?? a jak nie to VAG mam to co kolega powyzej mam podobny problem jak Wy po odlaczeniu lamp i chyba wlaczonym zaplonie samopoziom nie dziala..... nie robilem tego sam wiec tylko tak podejrzewam VAG nie widzi sterownika ani bledu co teraz mam zrobic??
-
[ALL B6] Nie działa samopoziomowanie reflektorów
mam podobny problem jak Wy po odlaczeniu lamp i chyba wlaczonym zaplonie samopoziom nie dziala..... nie robilem tego sam wiec tylko tak podejrzewam VAG nie widzi sterownika ani bledu co teraz mam zrobic??
-
Czy ktoś ma koncepcje pozbycia się tych listew?
Witam!! Mam takie listwy na przednim i tylnim zderzaku jest pod nimi oryginalna farba i otwory ma ktos jakis pomysl jak sie ich pozbyc i miec cale zderzaki http://www.directupload.net/file/d/4025/ty7j3woi_jpg.htm
-
Przeróbka lamp przednich na USA?
jak znalezc te ORI odblaski? o to mi wlasnie chodzilo a jest ktos na forum kto moglby mi to ogarnac?
-
Przeróbka lamp przednich na USA?
Witam!! Czy ktos moze ma patent na przerobke przednich lamp tak zeby wstawic ten pomaranczowy odblask? Jak tu na aukcji do A6 http://allegro.pl/reflektor-prawy-audi-a6-c5-usa-i5397368895.html Czy tylko pozostaje poszukanie takcih wlasnie lamp?
-
Wydaje się że słabo chłodzi
Jak jeden wąż jest ciepły a drugi lodowaty to Klima pompuje?
-
Wydaje się że słabo chłodzi
u mnie tez cos slabo chyba... ale jedna rurka ciepla druga zimna na max tam kolo aku czyli co malo czynnika mam??
-
Drzwi avanta do sedana?
o tyl mi chodzilo ok dzieki
-
Drzwi avanta do sedana?
Witam!! Czy tylne drzwi z avanta podejda do limuzyny? PILNE
-
Czy taka dokładka będzie pasować do A4 B6?
do zwyklego zderzaka tez podejdzie?
-
Nieoryginalne radio a BOSE
ktos moglby mnie poratowac i pomoc mi odszukac kabel pod nieori radio na allegro?? mam BOSE
-
Amorki 1BE zamiast 1BA?
czyli sprezyny te same a amorki 1BE i siadzie nizej? tylko wydaje mi sie ze autko stoi na sprezynach i to one odpowiadaja za wysokosc
-
Amorki 1BE zamiast 1BA?
sprężyny mam 1BE o oznaczeniu biały niebieski zielony zielony amorki 1BA co teraz mogę za sztukę zrobić chodzi mi o sam przód, czy ewentualnie amorki 1BE/BV podejdą P&P??
-
Amorki 1BE zamiast 1BA?
mam amorki 1BA i sprezyny 1BE oznaczenie sprawdze dzis chce zeby mi prozd nizej osiadl ale nie chce zadnego gwintu chodzi mi o sam przod
-
Amorki 1BE zamiast 1BA?
Witam!! Czy do zwyklego zawieszenia podejda amorki 1BE zamiast 1BA? Mam sprezyny 1BE ale amorki zwykle a chcialbym miec porzod nieco nizej jeszcze.
-
Trzecie światło stop AVANT
nie swieci tylko kilka diod lub zarowek wlasnie co tam jest?