Treść opublikowana przez Kuba A4
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
czyli co jak sie ma pakiet podswietlenie to listwe z lampka przekladamy ze zwyklego fotela a + z wtyczki mostkujemy i ledźwie beda dzialac?
-
Przekaźnik pompy paliwa awx
Witam! Czy ktoś może podać numer i umiejscowienie przekaźnik a pompy paliwa. Dziękuję
-
Montaż osłon komory silnika A4 B6/B7
idzie z jakiegos motoru podpasowac ta mniejsza oslone czy tylko ASO pozostaje? ??
-
Sprysk lampy LEWY
Witam!! Czy ktos moze podrzucic jakis rysunek sprysku lewego lampy? Nie mam koncowej dyszy i potrzebuje jej numer bo woda daje mi az na dach. Z gory dziekuje!!
-
Wymiana sprężyn przód 1BA na 1BE?
a jakie amorki polecacie do 1BE ORI uzywki czy cos innego?
-
Wymiana sprężyn przód 1BA na 1BE?
wiesz sprezyny weszly w gniazda bez pomocy sciagacza jestem o tyle zly ze kasa poszla czas i robota
-
Wymiana sprężyn przód 1BA na 1BE?
same sprezyny zmieniles czy amorki tez? moim zdaniem auto stoi na sprezynach a amorki sa tylko po to aby tlumic nierownosci wiec nie wiem teraz co dalej
-
Wymiana sprężyn przód 1BA na 1BE?
amorki zostaly te same a przod stoi ok 68cm +/- 1mm od ziemi kola 15 cali opony 195/65/15 co dalej??
-
Dodatkowe osłony silnika
Witam!! Moze ktos podrzucic numery dodatkowych oslon silnika tych gornych dla AWX najlepiej razem z kolkami. PS moze jakis rysunek z ETKI
-
Wymiana sprężyn przód 1BA na 1BE?
sprawdze i napisze ale stoi jak allroad
-
Wymiana sprężyn przód 1BA na 1BE?
Witam!! Wczoraj wymienilem sprezyny przod z 1BA (różówa czerwona niebieska) na 1BE (zielona zielona różowa niebieska) pozniej moge podac oznaczenia. Problem tkwi w tym ze auto tak jak wysoko stalo tak stoi. Motor mam AWX.. Moze gdzies jest jakas guma ktora nalezy usunac dziekuje za wszelkie podpowiedzi i pozdrawiam!!
-
Kontrolka poziomu oleju OIL SENSOR
Witam!! W moim AWX co jakiś czas zapala sie kontrolka niskiego poziomu oleju OIL SENSOR. Auto mam od niedawna i nie wiem od czego zaczac dzialania. Slyszalem ze jest to polaczone z zamkiem maski tak? Mialem juz 3 AWX i nigdy nie bylo takiego problemu. Olej wymienilem jakis tydzien temu.
-
Wlepka
Witma!! CZy B6 moze miec gdzies poza wneka kola zapasowego wlepke serwisowa?? dziekuje
-
Wymiana osłon i odboi amortyzatorów tylnych avant
to pieknie
-
Wymiana osłon i odboi amortyzatorów tylnych avant
czyli nie trzeba dostawać się nawet do wymiany amorów przez bagażnik tylko przez nadkole??
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
do jakiego motoru sa sprezyny przednie niebieskie, biale, zielone, zielone. czekam na odpowiedz podpowie ktos?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
do jakiego motoru sa sprezyny przednie niebieskie, biale, zielone, zielone. czekam na odpowiedz
-
Wymiana czujnika położenia pedału sprzęgła
u mnie stop pali sie czasem samoistnie jak wcisne sprzeglo gasnie co jest uszkodzone czujnik pedalu sprzegla czy pedalu hamulca?
-
Nastawienia zawieszenia A4 B6 2001-2004 sedan avant
moze ktos jeszcze podrzucic oznaczenia wagowe sprezyn wedlug oznaczen kropek?
-
Sprężarka klimatyzacji 1.9 TDI 130 KM 2001r.
czy każdy AWX ma 6SEU12C?? w VW podali mi numer 8E0260805AB Denso czy to to samo?
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kolegi z B7 DZA... trasa ze Swiecka na Poznan zajazd Las Vegas
-
Błędy w ukladzie klimatyzacji
myslisz zeby podlaczyc + i - bezposrednio z ako a jak sie nie odezwie to wine maja kable?
-
Błędy w ukladzie klimatyzacji
dziekuje uprzejmie czyli w pierwszym przypadku mam do wymiany zawor a w drugim blad jest niezwiazany z klima. czy powodem pierwszego bledu moze byc to ze podawalem plus do sprezarki na krotko ako chociaz wtedy byl wylaczony zaplon wiec mysle ze to nie powod tylko walniety zawor. zna ktos moze oznaczenie sprezarki w B6 AWX SENSO 6SE12C czy jakos tak??
-
Błędy w ukladzie klimatyzacji
Witam!! Mam dwie A4 B6 1. Rok 2002 błąd 01232. 2. Rok 2001 błąd 00825. W obu klima się nie załącza. Proszę o pomoc bo ciepło się robi a jazda bez klimy to spory kłopot.
-
nie załacza się klima
wyswietla mi sie blad z klimy 1232 moge go skasowac ale pojawia sie zaraz znow a w drugiej B6 zony jest blad 825 i sprawa z nim wyglada podobnie ktos chociaz moze mnie oswiecic co to za kody bledow bo zabardzo nie wiem jak sie za temat zabrac ---------- Post dopisany 07-06-2014 at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2014 at 19:59 ---------- nadal cisza...