Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kuba A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kuba A4

  1. dużo by pisać poduszka silnika, dwumas (wciśnij sprzęgło i zoabcz czy jest tak samo), poduszka pod skrzynią biegów, itd
  2. spójrz dobrze kolega ma multivana krótkiego 150 KM i caravelle synchro i też nie ma 2T
  3. acha zapomniałem żadna T4 nie ma na haku 2 ton wg tabliczki czyli nawet jak zamieszasz w papierach to jest d*pa... ja tylko dlatego bo nie mialem tyle na haku zmienilem na T5 ale T4 byl nie do zajechania
  4. trzeba sie liczcy z przebiegiem ale kto jezdzil to wie ze T4 w 2,5 tdi moze miec nawet 500 i jedzie dalej
  5. ja ciagam zima transporterami lawety i jest ok nie narzekam tyle ze aut nie woze ale wagowo podbne rzeczy
  6. koledzy osobówka nigdy nie będzie robiła takiej roboty jak bus, z ciężarem będzie nią majtać, może jakiegoś busa kup T5 albo T4 w multivanie istnieje też szereg wypożyczalni tylko pamiętaj żeby na haku były przynajmniej 2 tony bo wiesz co jest później
  7. Najpierw był biały Golf II 1,6 TD `92 na `15 Później pierwsza A4 limuzyna srebrna AFN `98 Aktualnie druga A4 limuzyna czarna AJM `00
  8. znam tylko trzy marki który przeżyją takiego dzwona Audi BMW i Merc stary masz szczęście że żyjesz... pozdro
  9. u mnei w polifcie wkręty były!!
  10. Witam!! Jakie jest oznaczenie lewej półosi w AJM manualu rok 2000? Ewentualnie od czego półoś mi jeszcze podpasuje? Pozdrowionka!!
  11. kolego szukaj na forum było już to poruszane ale najprawdopodniej masz do wymiany napinacz
  12. jest kilka opcji przepływka, N75 albo wężyki oczywiście zakładając że nic z turbo ale bez VAGa się nie obejdzie chyba że masz N75 i przepływkę żeby na próbę założyć
  13. wiem że jak siędołoży odpowiedni filtr (Russpartikelfitler) przepraszam ale nie znam nazwy polskiej, to można nawet dostać do starego diesla zieloną 4. Pozrowionka!!
  14. spróbój poluzować opaskę na wydechu.. pozdro
  15. moim zdaniem nic aż tak poważnie nie świszczy trochę turbo słychać ale nie jest źle
  16. ciężki temat a po co go aż tak wysoko kręcisz?? ja jeszcze nigdy tak nie szedłem może mój AJM też by pękł w szwach, może turbo, albo jakiś wężyk podciśnienia lub zaworek myśle że trzeba logi zrobić
  17. Kuba A4 odpowiedział(a) na daw2 temat w 1.9TDI
    ja też nigdy tak wysoko nie kręcę no może sporadycznie ale prawie wcale, dziwny objaw ale dobry serwis powinien pomóc a skąd jesteś Grzesiekkbc
  18. najpierw to bym zrobił później wtryski wiesz to jest tańsza opcja..
  19. może pompa paliwa albo układ paliwowy gdzieś łąpie lewe powietrze, ale niech się lepsi fachowcy ode mnie wypowiedzą
  20. nie jest konieczne zalania ropą starczy przekręcić zapłon nie odpalać i ropa sama naleci do filtra. może jednak tak być że operacja się nie uda wówczas tylko zalania filtra pomoże, ja tak jak napisałem tak robię i jest OK.
  21. sprawdźcie czy Wam napięcie do świec dochodzi tylko teraz niestety jest już na to zbyt ciepło. Ja z problemem braku napięcia w kopułkach świec walczyłem cała zimę tydzień temu udało mi się ostatecznie temat zakończyć i naprawić maszynę!!! jedno jest pewne diesel nie powinien puszczać białego czy niebieskiego dymka. dzieje się tak jak nie podgrzeją świece, turbo się kończy, albo wtryski leją.
  22. u nas niestety jak autko ma uczciwe powiedzmy 250 a zdarzają się takie 10 latki to dla ludzi jest tragedia, dlatego niestety żeby sprzedać trzeba cofać inaczej nie ma. to tak jak trzeba wlać zupę żeby jechać ;-)))!!!
  23. spróbój ponownie wymienić filtr paliwa też kiedyś wymineiłem i później zakładałem stary bo była tragedia z odpalaniem, poza tym gdzieś może być nieszczelność w układzie paliwowym.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.