Treść opublikowana przez Kuba A4
-
Czy bierze olej.
tak z czystej ciekawości jaka jest norma zużycia oleju dla PD i zwykłego TDIka?? mój poprzedni AFN nie brał ani grama w AJM troche z bagnetu tylko od zmiany do zmiany schodzi ale jest OK
-
[ALL B5] Tylna Półka [SEDAN]
ile jest w półce tych spinek?
-
kosiarka do trawy elektryczna
ja koszę ok 4000 m2 różnymi sprzętami od ciągniczka do wykaszarki powiem Ci tak najgorsza i najtańsza splinówka jest lepsza od najlepszej elektrycznej, kable to tragedia.... pozdrowionka!!
-
Nie zarobisz jak nie "zrobisz" czyli jak wygląda polski handel autami używanymi.
nieważne jaki kilometer ważne jak jedzie
-
przyciemnianie szyb...gdzie koło Wolsztyna
a mi żona w sobotę zrobi tę sztukę... ale mam też kolege który robi to perfekcyjnie zawodowo ma firmę 30 km na północ od piły
-
[B7 BLB] Co to za dzwięk prośba o analizę.
turbo na 100% miałem jeden taki przypadek wirnik trze o obudowe
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
poda ktoś w końću jaki jest rozstaw otwórów w dolnej rozpórce?
-
Problemy z Turbo brak mocy
czyszczenie turbo najprawdopodniej ale trzeba zrobić logi ewentualnie N75 lub jakaś nieszczelność
-
Hałas przy przyspieszaniu z niskich obrotów
wiesz każde turbo po 200 tyś musi być czyszczone albo nawet i zregenerowane. takze w tą stronę należy szukać. ale jak nie wchodzi Ci w tryb awaryjny to śmigaj dalej
-
Brak mocy kopci na czrno. Proszę o pomoc jestemz pomorza a teraz na urlopie w Zakopcu
jeśli autko wpada w tryb awaryjny to nie pompa tylko jakieś kłopoty z turbiną tym bardziej że jak odpalisz to jest ok. turbo mocno gwiżdże?
-
B5 LIFT jaka dokladka hokey do prezedniego zderzaka
jak będziecie coś wiedzieć więcej piszcie!!
-
[ALL B5] Lampki Tablic Rejstracyjnych
ma ktoś jakieś diody sprawdzone chciałbym żeby był żywotne i ładnie jasno świeciły..
-
B5 LIFT jaka dokladka hokey do prezedniego zderzaka
a to podejdzie bez jakiegoś rzeźbienia? wiem że kiedyś od Leona Cupry ktoś wstawiał ale też mnie interesuje ten temat
-
Drzewo spadło na samochód
myśle że jak nie masz AC do jest baaardzo ciężka sprawa..
-
Dziwne odpalanie
moze paliwo sie cofa??
-
Silniczek przednich wycieraczek
Witam!! Jako, że słabo działają mi przednie wycieraczki, mam pytanie czy da się je jakoś przesmarować czy tylko nawiercanie i zakładnie kalamidki tak jak w dziale warsztat da radę? Ewentualnie co z rtym innego zrobić? Z anglika nie podejdzie cały mechanizm?? Pozdro
-
[ALL B5] Lampki Tablic Rejstracyjnych
jaka długośc diody najlepiej pasuje?
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
dużo autek bywało w Pile na spotach tak w ogóle?
-
Gdzie moge kupić takie lampy do Audi B5 SEDAN ?
i cisza...
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
napiszę tylko tak wiem ile mój AJM ma faktycznie ale nie przeraża mnie to sam go przywiozłem z DE najważniejsze że ładnie jedzie..
-
[ALL B5] Lampki Tablic Rejstracyjnych
też myślę nad ledami ma ktoś może coś takiego?? jak na to reaguje policja?? pozdrowionka!! ZAROWKI POWER LED DIODA C5W C10W rejestracja FV (2373649040) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Problem z otwieraniem auta pilotem
ponoć jest tam gdzie piszesz ale ja tam nie mam żadnych zimnych lutów a kłopot czasem też występuje...
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
tu nie wolno o przebiegu pisać ;-) jak sprzedawałem moją poprzednią A4 to tacy "wariaci" z klubu przeczytali moje wszystkie posty i wiadomości.... przyjechali obejrzeć maszynę i po 2 h ich delikatnie musiałem wyprosić bo i tak z tego nic by nie było... ale uważajcie bo takich fachowców jest wielu... także dyskrecja powinna być...
-
"Pisk" lub coś w tym stylu
moze pasek 5 PK Ci piszczy sproboj siknac na niego Plaka ale nie powtarzaj tego zabiegu!!
-
Przykra sprawa przy naprawie przyczepki
dobrze ze nic sobie nie obcialeś... mały flex czy duży CI to zrobił?