Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kuba A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kuba A4

  1. tak z czystej ciekawości jaka jest norma zużycia oleju dla PD i zwykłego TDIka?? mój poprzedni AFN nie brał ani grama w AJM troche z bagnetu tylko od zmiany do zmiany schodzi ale jest OK
  2. ile jest w półce tych spinek?
  3. ja koszę ok 4000 m2 różnymi sprzętami od ciągniczka do wykaszarki powiem Ci tak najgorsza i najtańsza splinówka jest lepsza od najlepszej elektrycznej, kable to tragedia.... pozdrowionka!!
  4. a mi żona w sobotę zrobi tę sztukę... ale mam też kolege który robi to perfekcyjnie zawodowo ma firmę 30 km na północ od piły
  5. turbo na 100% miałem jeden taki przypadek wirnik trze o obudowe
  6. Kuba A4 odpowiedział(a) na Labiel temat w Audi A4 B5
    poda ktoś w końću jaki jest rozstaw otwórów w dolnej rozpórce?
  7. Kuba A4 odpowiedział(a) na Cyrkiel temat w 1.9TDI
    czyszczenie turbo najprawdopodniej ale trzeba zrobić logi ewentualnie N75 lub jakaś nieszczelność
  8. wiesz każde turbo po 200 tyś musi być czyszczone albo nawet i zregenerowane. takze w tą stronę należy szukać. ale jak nie wchodzi Ci w tryb awaryjny to śmigaj dalej
  9. jeśli autko wpada w tryb awaryjny to nie pompa tylko jakieś kłopoty z turbiną tym bardziej że jak odpalisz to jest ok. turbo mocno gwiżdże?
  10. jak będziecie coś wiedzieć więcej piszcie!!
  11. ma ktoś jakieś diody sprawdzone chciałbym żeby był żywotne i ładnie jasno świeciły..
  12. a to podejdzie bez jakiegoś rzeźbienia? wiem że kiedyś od Leona Cupry ktoś wstawiał ale też mnie interesuje ten temat
  13. myśle że jak nie masz AC do jest baaardzo ciężka sprawa..
  14. moze paliwo sie cofa??
  15. Witam!! Jako, że słabo działają mi przednie wycieraczki, mam pytanie czy da się je jakoś przesmarować czy tylko nawiercanie i zakładnie kalamidki tak jak w dziale warsztat da radę? Ewentualnie co z rtym innego zrobić? Z anglika nie podejdzie cały mechanizm?? Pozdro
  16. jaka długośc diody najlepiej pasuje?
  17. dużo autek bywało w Pile na spotach tak w ogóle?
  18. napiszę tylko tak wiem ile mój AJM ma faktycznie ale nie przeraża mnie to sam go przywiozłem z DE najważniejsze że ładnie jedzie..
  19. też myślę nad ledami ma ktoś może coś takiego?? jak na to reaguje policja?? pozdrowionka!! ZAROWKI POWER LED DIODA C5W C10W rejestracja FV (2373649040) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  20. ponoć jest tam gdzie piszesz ale ja tam nie mam żadnych zimnych lutów a kłopot czasem też występuje...
  21. tu nie wolno o przebiegu pisać ;-) jak sprzedawałem moją poprzednią A4 to tacy "wariaci" z klubu przeczytali moje wszystkie posty i wiadomości.... przyjechali obejrzeć maszynę i po 2 h ich delikatnie musiałem wyprosić bo i tak z tego nic by nie było... ale uważajcie bo takich fachowców jest wielu... także dyskrecja powinna być...
  22. moze pasek 5 PK Ci piszczy sproboj siknac na niego Plaka ale nie powtarzaj tego zabiegu!!
  23. dobrze ze nic sobie nie obcialeś... mały flex czy duży CI to zrobił?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.