Treść opublikowana przez Kuba A4
-
Trzecie światło stop AVANT
Witam!! Jak dostać się do trzeciego światłą stop w avancie. Od wewnątrz? Są w nim żaróweczki czy diody bo różnie widzialem na forum piszą mam rok 2002. Dzieki i pozdrawiam!!
-
Piszczy przy skręceniu do oporu , co to ?
czyli kolko i pasek wyjazd i powinno byc ok
-
Piszczący pasek 5 PK
a nie czasem kolko alternatora?
-
Piszczenie przy skręcie na maxa, drganie kierownicy przy skręcaniu WIDEO
to nie drazki
-
Piszczy przy skręceniu do oporu , co to ?
to jest kolo na alternatorze tak?
-
Piszczenie przy skręcie na maxa, drganie kierownicy przy skręcaniu WIDEO
mam cos podobnego
-
Piszczący pasek 5 PK
to ze alternator leci na tym samym pasku
-
Piszczący pasek 5 PK
Przy max skrecie kół piszczy mi pasek 5 PK poza tym chodzi nieco głośniej czy to moze oznaczać uszkodzone sprzegielko alternatora? Dzieki
-
Drgania na wolnych obrotach
myslisz ze cos nie styka? albo kabelek jest przeciety? czyli co pokrywa zaworow wyjazd i obejrzec co slychac?
-
Drgania na wolnych obrotach
witam drganie czasem jest czasem nie moc w normie dzis wyskoczyl blad zwarcie z plusem pierwszego pompowtryskiwacza.....
-
[ALL] Złotów - Przyciemnianie szyb extra jakość
dokladnie to on
-
BPW, telepanie motorem na biegu jałowym
jaj mam podobny klopot telepanie na zimnymtyle jeszcze ze dzis wywalil blad 1 pomki zwarcie z plusem ale telepanie nie jest zawsze.... jakies pomysly?
-
Roleta bagażnika słabo się zwija
regulowalem i nic... jakby to ktos wyjal rolete i cos z tym dzialal prosze o wiadomosc sam bede tez to probowal rozebrac.
-
Drgania na wolnych obrotach
nie robila tego a zrobila nia jakies 13 tys niby pompki sa wszystkie w normie jak byly testy robione
-
Roleta bagażnika słabo się zwija
nadal nic a jak otwieram bagaznik to jestem chory moge miec w aucie balagan ale dzialac wszsytko koniecznie musi!!! a tu cisza??!! co ciekawe tylko lewa strona nie trzyma prawa jest ok
-
Drgania na wolnych obrotach
Witam Pany!! Mam kłopot z żonki AWX-em na wolnych obrotach trzęsie motorem i budą, może i nie aż tak mocno ale wiem że to jest niepokojące. Na 100% nie jest to dwumas, bo nie slychac zmiany jak sie wcisnie sprzeglo, jesli odpali sie go zimnego z wcisnietym sprzeglem i powoli sie pusci to jest cicho. Wymienilem filtr paliwa i pompe przy baku. Bez poprawy. Z tylu lekko na niebiesko daje na wolnych. Jak sie jedzie dymka nie pusci. Ciagnie normalnie nawet mocniej niz moj AWX. jak np sie ja nawet nie az tak mocno pogazuje i naduka sobie paliwa to przez minute dwie chodzi na wolnych normalnie pozniej zaczyna sie trzesiawka. Moze to cos z paliwem? Mial ktos takie cos?
-
Montaż osłon komory silnika A4 B6/B7
Tutaj podaję wszystkie numery części których użyłem osłona silnika mała: 8E0 103 928 C śruma motylkowa: 8E0 103 109 osłona duża: 8E0 103 927 C mocowanie na zbiorniczek wyrównawczy: 8L0 805 596 A mocowanie przy zbiorniczku z płynem do spryskiwaczy: 4D0 959 477, 078 129 734 A, 078 129 669, N 011 695 4, N 010 349 5 mocowanie na pasie przednim: 8E0 899 803, N 909 766 01, 8E0 103 541, 078 129 669, 078 129 734 A, N 105 538 01 ile kosztuja te elementy mocujace bo u gajosa nie moge sprawdzic ceny
-
Gdzie jest pompa paliwa AWX LIMUZYNA?
to slabe dojscie ciasno ale ok wszystko juz wiem, szkoda ze nie mam foteli skladanych
-
Gdzie jest pompa paliwa AWX LIMUZYNA?
czyli pod siedziskiem tak??
-
Gdzie jest pompa paliwa AWX LIMUZYNA?
Witam!! Gdzie znajduje sie pompa paliwa w AWX limuzyna ta przy zbiorniku. W bagazniku czy pod siedziskiem tylnego fotela? Dam rade sam ja wymienic? Dziekuje!!!
-
Demontaż fabrycznego haka holowniczego
a mozesz mi podpowiedziec jak to zrobic? inaczej moze co sie stanie jesli haka sie nie wykoduje? odkad idzie wiazka haka tak zeby ja cala kompletna wypiac z auta??
-
Demontaż fabrycznego haka holowniczego
Witam!! Jak wypiąć wiązkę oryginalnego haka tak żęby później mógł to ktos założyć a mi nie zrobiła sięchoinka na desce? Wiem że wiązka idzie od przodu auta. Dzięki za podpowiedź!!!
-
Roleta bagażnika słabo się zwija
mam dokladnie tak jak u ciebie kolego ale widze ze cisza...
-
Roleta bagażnika słabo się zwija
Witam!! Z jednej strony roleta słabo mi sie zwija. Ma ona może jakąś sprężynę? Robierał ktoś kiedyś mechanizm?
-
Montaż osłon komory silnika A4 B6/B7
http://allegro.pl/pokrywa-komory-zbiorniczkow-audi-a4-b6-8h0103927-i5084875615.html http://allegro.pl/oslona-pokrywa-silnika-audi-a4-b6-3-0-b-v6-asn-i5066790565.html witam podejdzie ktoras z tych oslon do AWXa???