Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kuba A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kuba A4

  1. ładna maszyna super wyposażenie, obyś jeździł szczęśliwie i bezawaryjnie, mnie nie do końca kolor się widzi ale to rzecz gustu. pozdrowionka
  2. wiem jak wyglada radio 1 din i 2 din chodzi mi tylko o różnicę w wyglądzie kosza.
  3. Witam!! Czy nakładka pedału sprzęgła o numerze 8D1721173 podejdzie do wersji europejskiej czy oznaczenie początkowe 8D1.... to tylko anglik?? pozdrowionka!!
  4. Witam!! Jaka to jest konsola 1 czy 2 din? Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak rozpoznać konsolę 2 din? Pozdro
  5. od kombi przedlifta tez??
  6. może ktoś mi napisać jaki numer wg Etki mają moje tylne amorki zawieszenie 1BA, limuzyna, AJM, rok 2000. ewentualnie napiszcie mi od jakiego motoru i wersji jeszcze podejdą. pozdrowionka!!!
  7. Witam!!! Czy ktoś z Was jest w stanie podać mi numer głośnika drzwi prawych do A3`99 z systemem BOSE?? Z góry dziękuje i pozdrawiam!!
  8. Witam!! Czy amorki tylne od limuzyny z silnikiem 1,8 AHH rok `00 podejdą do mojej limuzyny `00 silnik 1,9 tdi AJM. To samo pytanie mam do przedniej półosi.
  9. no więc właśnie i co dalej?? a gdzie A4 ma jakiś odbiornik "pilota" centralnego zamka??
  10. Witam!!! Nie mogę połączyć się z kanałem 35 centralnego zamka. Efekt nie mogę zaprogramować ani też zaadoptować kluczyka. Może gdzieś wyhaczył się jakiś kabelek? Proszę o podpowiedź!! Pozdrawiam!!
  11. a ja mam w ogole modul komfortu? to z kluczami sprobuje. próbowałem zadoptować tak jak kolega pisał i nic... POMOCY!!!!!!!!!!!
  12. Witam!! Mam następujący problem nie mogę znaleźć filtra kabinowego w Audi A6 `06 2,7 tdi Quattro?? Szukałem w podszybiu i w okolicach schowka? Może ktoś ma jakiś "etkowy" schemat?? Pozdrawiam!!
  13. Witam!! Mam problem z adapatacją kluczyka pilota. Widziałem temat z filmikiem. Niestety u mnie jest inny problem nie można się zalogować na kanał 35. Kluczyk do odpalania działa, niestety po zmianie baterii pilot przestał działać wcześniej działał mi tylko z bliska. Adaptacja przez zamykanie drzwi pilotem, drugi kluczyk w stacyjce nie daje efektu. Kierunki migają. Miał ktoś może podobny problem?? Pozdrawiam!!
  14. wiem o tym ze musze zmienic kodowanie licznika, ale pytam jak mam to zrobic
  15. możesz napisać trochę prostszym językiem?
  16. Witam!! Mam w moim audi uszkodzony licznik jego symbol to 8D0 920 900, mogę kupić taki licznik oczywiście z używki ale jeździł w 2,5 tdi AKN czyli 6 cylindrów a u mnie 4 czy możliwa jest zmiana liczby cylindrów VAGiem jeśli tak to jak to zrobić? Chociaż szczerze mówiąc nie do końca chce mi się wierzyć żeby w 2,5 tdi był licznik z 4 a nie z 6 zegarami. Czy ktoś mnie może oświecić w tej kwestii? pozdrowionka
  17. Witam!! Temperatura na wskaźniku idzie mi do 120 jak włącze klimatronik spada na 90, faktycznie na VAGu jest cały czas 90 co obstawiacie?
  18. możecie podpowiedzieć mi gdzie znajduję sie czujnik g2/g62 to ten w głowicy silnika z zieloną obwódka?
  19. mam problemy z temp silnika ktoś mi sugerował żeby zrobić test liczników dlatego go zrobiłem i pytam sie jak powinno to wyglądać.
  20. Witam!! Mam pytanie dotyczące testu liczników mianowicie jak mają się zachowywać wskazówki. Początkowo zamykają licznik, później idą w pion i opadają. U mnie wskazówki od poziomu paliwa i temp nie opadły po teście tylko zostały w pionie. Opadły dopiero po odpaleniu i zgaszeniu silnika czy to znaczy, że mam uszkodzony licznik czy to normalne zachowanie? Pozdrowionka
  21. Kuba A4 odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Witam!! Test klimatronika wykazał mi następujące błędy: 1. 1278 - czujnik EDS J623 2. 1028 - J323 3. 65034. Jestem nowy w temacie VAG-owania i proszę o pomoc.
  22. Witam!! Mam następujący problem, przy jeździe bez klimatronika temperatura na liczniku idzie mi na 120 (rzeczywista mierzona VAGiem ok 90) po włączeniu klimy temp na wskaźniku spada na 90. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być?? Może wpływ na to ma niebieskie czujnik temp w chłodnicy na 4 piny co?? PS ten zielony czujnik temp na próbe miałem włożony ORI nowy i nic nie dało.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.