Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

christ-off

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez christ-off

  1. no to poszczekasz sobie godzinkę sam bo wszyscy zbierają sie o 18
  2. zawsze ktoś jest ja będę na 99% ;]
  3. zapraszam napewno ktoś będzie ;]
  4. jakie to szczęście ze nie wykryło błędu mojej głowy:D ps: Dzięki;]
  5. standardowo raz w tygodniu jest spocik i wypada on w niedziele czyli ustawowo dzień wolny od pracy (dla większości )
  6. JA też będe ;]
  7. co tu powiedzieć auto piękne jak będziesz we wrocku to daj znać pracuje 200m od jetronika i naprawdę chciał bym go zobaczyć ;]
  8. zapewne jest to samo ale możesz zerknąć i jak coś będzie sie różniło to napiszesz ;]
  9. musisz naciągnąć ja troche ( kręcąc tymi zębatkami) i dopieto wcisnąć popielniczke
  10. ja założyłem diodę białą i w nocy jak otwieram popielniczke to mam podświetlone pod popielniczką
  11. aha dzięki juz wiem dlaczego nie ciągnęło mnie tam no to zostają poszukiwania z innych źródeł ;]
  12. oki dzięki wielkie ja juz 3 miesiące wybieram sie do ASO po pracy ale nigdy juz mi sie nie chce :gwizdanie: i totalnie nie po drodze pod Bielany wrocławskie;]
  13. kopeckk jak możesz to napisz ile one kosztują w ASO bo mi tam trochę nie podrodze, a też bym chciał je mieć ;] z góry dzięki
  14. " wizdanie:mistrzów długiej prostej pozdrawia pierwszy zakręt " :gwizdanie:
  15. jeszcze tylko zderzak, lampy i ten fiacik będzie wyglądał prawie jak"Ałdi":D
  16. jest jest ;] o 18 pod mostem milenijnym ul. wejherowska zapraszam ;]
  17. dzięki BLIND juz załatwiłem sobie o kolegi z AKP za 45 zl
  18. Witam państwa chciałbym się podzielić nieprzyjemnym faktem który nawiedził mnie dziś rano otóż wsiadając do swojej niuni stwierdziłem ze nie mam lusterka ;/ I teraz pytanie kieruje do was czy ma ktoś takowy lewy wkład podgrzewany i sferyczny na zbyciu bo chętnie bym go przywłaszczył ;] za rozsądną cenę ;]
  19. albo rentgen kaca:D ja też zapiłem ;] Z Rodosa z poprawin wyszedłem o 19.00 i poszedłem dalej pić z młodymi:D
  20. Prosze bardzo ;] http://picasaweb.google.pl/niewolnikkruka/Spot170509#
  21. w niedziele 24 będę w Głogowie ale nie obiecuje nic bo w sobotę wesele a w niedziele poprawiny może z buta przyjdę
  22. niestety pierwszy był Jelcz wiec prosze bądźcie o 17 pod MM
  23. Kolego ppaziuu bąż prosze o 17 pod mm to poprowadzisz nas ok? bo kilku chcetnych z akp jest ;]
  24. tak jest owiele bardziej zgrana niż my ;([br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 22:42_________________________________________________napisałem na forum AKP 2 dni temu jak narazie nie ma odzewu:(
  25. Proponuje Galeria Głogów (Carrefour) o 18 mogą być jeszcze ludzie i dużo innych samochodów na parkingu wiec proponuje coś innego co wy na port przy różowym moście koło starego Lo.3 ? łatwy dojazd i troche na uboczu ;]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.