Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

christ-off

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez christ-off

  1. no niestety kilkaset osób zarejestrowanych a przyjeżdża garstka, a spytać napweno spytam ;]
  2. przeważnie jest około 15 autek;]
  3. dobrze, dobrze rozumiesz;] carnivore1 napisz na AKP jak możesz oczywiście czy reflektują ten pomysł bo ja mam coś walniętego i nie mogę pisać postów
  4. zbieramy sie razem z AKP więc ciężko powiedzieć
  5. a może laskowice przyjadą do nas pod MM (tak na zachęte) i poprowadzą do laskowic;]
  6. zawsze można namiocik na plaży zrobić ;]
  7. to był spontam acz kolwiek niewyszedł byłem 30 min po i nikogo nie było:( może nastepnym razem
  8. mam nadzieje ze nie:D ale jak na nowo sie rozkręcało spoty we Wrocławiu to przyjeżdżały 2 auta teraz jest co niedziele minimum 12 ;]
  9. co wy na spocik dzisiaj o 17.00 pod carrefoul'em
  10. widze termometr od pieca stałopalnego ;] z ojcem planuje tez mała wendzarnie sobie zrobić na działce ;] dobra robota!
  11. ja jestem w głogowie przeważnie co drugi weekend wiec sie pisze na jakieś spotkanko, jak będę oczywiście ;]
  12. jutro już tych postów nie bedzie (nas też)
  13. "carnivore1" uważaj bo p. Poziek zaraz ci da bana za wypowiadanie nazwy "AKP"
  14. no to zapraszam im nas więcej tym lepiej pozdrawiam i do zobaczenia
  15. mu nie tamte bałwany w astrach i czymś tam jeszcze podpuszczaliśmy tomsa żeby stanął z kimś niestety sie nie dał
  16. wyciąga sie samą obudowę żarówki (czarny plastik) a reszty nie ma sensu ruszać (biały plastik)
  17. przyjedz autobusem nie ma sensu żebyś sie cisnął w autcie bo i tak ci nie potrzebne a tak btw. carnivore1 mogłeś zostać jeszcze trochę bo później były wyścigi;]
  18. wystarczy troszke pomyśleć przed zabraniem sie za to
  19. ja w miejsce żaróweczki dałem dość mocną białą diodę i teraz jak w nocy otwieram popielniczkę mam poświatę pod popielniczka;] ps. robiłem to pierwszy raz i zajęło mi to 15 min wiec nie wiem w czym problem
  20. no to gratulacje!!!!!!!!!!!!! dla tatusia i oczywiscie mamusi ;] ktora sporo wycierpiala (przez ciebie ) i oczywiscie na spota poprosze zdjecia bobasa ;]
  21. spocik na pewno jest. Ja tez sie końcu zjawie na co tygodniku bo ostatnio opuściłem parę;] kogoś jeszcze można sie spodziewać?=]
  22. napweno będzie parę autek a czy z A4pl czy AKP to juz sie okaże na miejscu;] osobiście nie wiem czy będę bo na weekend jadę do Głogowa i nie wiem czy sie wyrobie
  23. więc kto sie szykuje na spota??:>
  24. a my później kupujemy od tych rozbotków te "nowe; używane" opony:D
  25. b5 tez była czyściutka (prawie) ale w środku była najczystsza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.