Treść opublikowana przez christ-off
-
Spoty wrocławskie
no niestety kilkaset osób zarejestrowanych a przyjeżdża garstka, a spytać napweno spytam ;]
-
Spoty wrocławskie
przeważnie jest około 15 autek;]
-
Spoty wrocławskie
dobrze, dobrze rozumiesz;] carnivore1 napisz na AKP jak możesz oczywiście czy reflektują ten pomysł bo ja mam coś walniętego i nie mogę pisać postów
-
Spoty wrocławskie
zbieramy sie razem z AKP więc ciężko powiedzieć
-
Spoty wrocławskie
a może laskowice przyjadą do nas pod MM (tak na zachęte) i poprowadzą do laskowic;]
-
Spoty wrocławskie
zawsze można namiocik na plaży zrobić ;]
-
GŁOGÓW też żyje
to był spontam acz kolwiek niewyszedł byłem 30 min po i nikogo nie było:( może nastepnym razem
-
GŁOGÓW też żyje
mam nadzieje ze nie:D ale jak na nowo sie rozkręcało spoty we Wrocławiu to przyjeżdżały 2 auta teraz jest co niedziele minimum 12 ;]
-
GŁOGÓW też żyje
co wy na spocik dzisiaj o 17.00 pod carrefoul'em
-
Wędliny domowe
widze termometr od pieca stałopalnego ;] z ojcem planuje tez mała wendzarnie sobie zrobić na działce ;] dobra robota!
-
GŁOGÓW też żyje
ja jestem w głogowie przeważnie co drugi weekend wiec sie pisze na jakieś spotkanko, jak będę oczywiście ;]
-
Spoty wrocławskie
jutro już tych postów nie bedzie (nas też)
-
Spoty wrocławskie
"carnivore1" uważaj bo p. Poziek zaraz ci da bana za wypowiadanie nazwy "AKP"
-
Spoty wrocławskie
no to zapraszam im nas więcej tym lepiej pozdrawiam i do zobaczenia
-
Spoty wrocławskie
mu nie tamte bałwany w astrach i czymś tam jeszcze podpuszczaliśmy tomsa żeby stanął z kimś niestety sie nie dał
-
[ALL B5] Wymiana żarówki - podświetlenie popielniczki
wyciąga sie samą obudowę żarówki (czarny plastik) a reszty nie ma sensu ruszać (biały plastik)
-
Spoty wrocławskie
przyjedz autobusem nie ma sensu żebyś sie cisnął w autcie bo i tak ci nie potrzebne a tak btw. carnivore1 mogłeś zostać jeszcze trochę bo później były wyścigi;]
-
[ALL B5] Wymiana żarówki - podświetlenie popielniczki
wystarczy troszke pomyśleć przed zabraniem sie za to
-
[ALL B5] Wymiana żarówki - podświetlenie popielniczki
ja w miejsce żaróweczki dałem dość mocną białą diodę i teraz jak w nocy otwieram popielniczkę mam poświatę pod popielniczka;] ps. robiłem to pierwszy raz i zajęło mi to 15 min wiec nie wiem w czym problem
-
Spoty wrocławskie
no to gratulacje!!!!!!!!!!!!! dla tatusia i oczywiscie mamusi ;] ktora sporo wycierpiala (przez ciebie ) i oczywiscie na spota poprosze zdjecia bobasa ;]
-
Spoty wrocławskie
spocik na pewno jest. Ja tez sie końcu zjawie na co tygodniku bo ostatnio opuściłem parę;] kogoś jeszcze można sie spodziewać?=]
-
Spoty wrocławskie
napweno będzie parę autek a czy z A4pl czy AKP to juz sie okaże na miejscu;] osobiście nie wiem czy będę bo na weekend jadę do Głogowa i nie wiem czy sie wyrobie
-
Spoty wrocławskie
więc kto sie szykuje na spota??:>
-
[ALL] Wiek opony
a my później kupujemy od tych rozbotków te "nowe; używane" opony:D
-
Spoty wrocławskie
b5 tez była czyściutka (prawie) ale w środku była najczystsza