Treść opublikowana przez christ-off
-
Spoty wrocławskie
naświetl trochę dokładniej co na tej ulicy jest bo szukałem jej na mapie "mapa szukacz" i jej nieznalazłem =]
-
[B5 ADR] Jak dbać o zawieszenie ?
jak tylko zacznie Ci cos stukać odrazu do mechanika wtedy koszta są niewielkie, jak będziesz czekał to zaczną ci siadać następne elementy i koszt sie będzie zwiększał, ja wymieniam odrazu jak tylko coś zacznie pukać i nie odczuwam zbytnio tego bo niewymieniam naraz całej zawiechy
-
[B5 ADR] Jak dbać o zawieszenie ?
codziennie głaskaj zawieszenie po brzuszku ;]
-
[B5 ADR] Proszę o opinie na temat tego silnika
mnie rozrząd wyszedł 600zl. ADR mam od pół roku i jeszcze nie dal mi powodu żebym cokolwiek myślał ze jest źle. sprawuje sie super
-
Spoty wrocławskie
zawsze ktos jest pod MM ale przeważnie lecimy okolo 19.06 na parking osobowicki polatac bokiem ;]
-
Spoty wrocławskie
co do innego terminu spotów to bym powiedział nie z tego powodu ze w niedziele zbiera sie tez AKP a jak przełożymy termin to jakoś tak mi średnio przyjechać postać 1h samotnie albo w towarzystwie jednej osoby bo to sie mija z celem bo na ta chwile z A4PL przyjeżdża regularnie jakieś 4os a jak ich zabraknie to będzie lipa i znowu zaczną sie posty typu bylem ale nikogo nie było
-
Spoty wrocławskie
pytanie jak co tydzien kto sie deklaruje na niedzielny spocik pod MM?
-
[B5 AVV] Pasek rozrządu - czy musze zmieniać ?
ja swoje osobiście wytargałem dziadkowi z podwórka:D na początku nie chciał sprzedać ale po 45min negocjacji sie zdecydował
-
Spoty wrocławskie
tylko wez w nawias to ze 3/4 ludzi bylo z AKP i oni sa zgrani a nie my ;] z A4.pl byly jakies 4 os na jakies 15
-
[B5 AVV] Pasek rozrządu - czy musze zmieniać ?
w tych latach kupowano benzyne zeby do kosciola przejechac sie w niedziele, a diesle do latania po swiecie sam mam 95r. i mam 156 tys. przejechane i jest to orginalny przebieg
-
Spoty wrocławskie
witam. Pytanie podstawowe jak w kazda niedziele bedzie ktos czy nie?? czy znowu bede siedzial z ludzmi z AKP wypatrujac jakiejs A4?
-
[B5 AVV] Pasek rozrządu - czy musze zmieniać ?
a zna ktoś jakiegos dobrego i tniego speca od rozrządu we wrocławiu?? z gógry htx! ;]
-
Spoty wrocławskie
no to widze ze sie wszyscy zgrali co do godziny:D
-
Spoty wrocławskie
tez bylem wczoraj posiedzialem do18.15 widzialem ziomkow z pasatami pokrecilem sie w ta i zpowrotem widzialem jakiegos mobilka w czarnym avancie tez smigmol gdzies w dal:P i pogoniłem do domciu:(
-
Nowicjusz - wątek powitalny
mam A4 od paru dni 1.8 w automacie i jestem naprawde zadowolony;] piekne i komfortowe auto;] pozdro: christ-off