Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

christ-off

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez christ-off

  1. naświetl trochę dokładniej co na tej ulicy jest bo szukałem jej na mapie "mapa szukacz" i jej nieznalazłem =]
  2. jak tylko zacznie Ci cos stukać odrazu do mechanika wtedy koszta są niewielkie, jak będziesz czekał to zaczną ci siadać następne elementy i koszt sie będzie zwiększał, ja wymieniam odrazu jak tylko coś zacznie pukać i nie odczuwam zbytnio tego bo niewymieniam naraz całej zawiechy
  3. codziennie głaskaj zawieszenie po brzuszku ;]
  4. mnie rozrząd wyszedł 600zl. ADR mam od pół roku i jeszcze nie dal mi powodu żebym cokolwiek myślał ze jest źle. sprawuje sie super
  5. zawsze ktos jest pod MM ale przeważnie lecimy okolo 19.06 na parking osobowicki polatac bokiem ;]
  6. co do innego terminu spotów to bym powiedział nie z tego powodu ze w niedziele zbiera sie tez AKP a jak przełożymy termin to jakoś tak mi średnio przyjechać postać 1h samotnie albo w towarzystwie jednej osoby bo to sie mija z celem bo na ta chwile z A4PL przyjeżdża regularnie jakieś 4os a jak ich zabraknie to będzie lipa i znowu zaczną sie posty typu bylem ale nikogo nie było
  7. pytanie jak co tydzien kto sie deklaruje na niedzielny spocik pod MM?
  8. ja swoje osobiście wytargałem dziadkowi z podwórka:D na początku nie chciał sprzedać ale po 45min negocjacji sie zdecydował
  9. tylko wez w nawias to ze 3/4 ludzi bylo z AKP i oni sa zgrani a nie my ;] z A4.pl byly jakies 4 os na jakies 15
  10. w tych latach kupowano benzyne zeby do kosciola przejechac sie w niedziele, a diesle do latania po swiecie sam mam 95r. i mam 156 tys. przejechane i jest to orginalny przebieg
  11. witam. Pytanie podstawowe jak w kazda niedziele bedzie ktos czy nie?? czy znowu bede siedzial z ludzmi z AKP wypatrujac jakiejs A4?
  12. a zna ktoś jakiegos dobrego i tniego speca od rozrządu we wrocławiu?? z gógry htx! ;]
  13. no to widze ze sie wszyscy zgrali co do godziny:D
  14. tez bylem wczoraj posiedzialem do18.15 widzialem ziomkow z pasatami pokrecilem sie w ta i zpowrotem widzialem jakiegos mobilka w czarnym avancie tez smigmol gdzies w dal:P i pogoniłem do domciu:(
  15. mam A4 od paru dni 1.8 w automacie i jestem naprawde zadowolony;] piekne i komfortowe auto;] pozdro: christ-off

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.