Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seta

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seta

  1. Seta odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    seta896 jak by ktoś chciał pogadać to najpierw napisać na GG bo rzadko kiedy mam włączonego skypa :biggrin:
  2. bardzo ładny kolorek i fajnie że ale ten hak to szpeci ją troszkę :biggrin:
  3. Seta odpowiedział(a) na a4avant temat w Nadwozie i Wnętrze
    Ja też mam podobny problem przy prędkości ponad 100km/h zaczyna mi coś gwizdać w drzwiach kierowcy :confused: zaczęło się to od tej pory jak pan elektryk zakładam alarm powiedzcie jak sprawdzić te ustawienie ramy okna i jak to ustawić żeby znowu było git
  4. Kolego ja Ci polecam taki zestaw antena president kentucki a radio Uniden 520xl miałam taki zestaw wczesnej i bardzo dobrze się spisywał :biggrin:
  5. Mój tato też prawie zawsze mruga :biggrin: a ja jak widze ze ktoś ma bacik od CB to też poinformuje :biggrin:
  6. Kolego ja mam zamontowane takie radyjko Cobra 75 wygląda ono tak http://allegro.pl/item162882676_cb_radio_cobra_75_wx_st_rewelacja_absolutny_hit.html masz całe sterowanie w gruszce a radjo mam zamontowane w tym schowku pod kierownicą i jak na razie sprawuje się dobrze antenę mam magnsówke cały zestaw działa dobrze :biggrin:
  7. Seta odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki wielkie teraz już wiem co jest u mnie też schowek otwiera się bez żadnych oporów pewnie ten niemiec go zepsuł :confused:
  8. tak już zakupiłem jakieś dwa tygodnie temu http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5625
  9. Seta odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki wielkie za pomoc Chudineze jak coś znajdę to napisze :biggrin:
  10. Seta odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4 B6/B7
    no właśnie nie świeci jak się włączy światła :confused:
  11. Fajna bryczka szkoda ze nie sprowadziłeś jej dwa tygodnie wcześniej odkupił bym ją od Ciebie :biggrin:
  12. Witam w schowku nie świeci mi światełko a powinno bo żarówka jest dobra (nie spalona) sprawdzałem wiek ktoś co może być przyczyną.
  13. Mobilki mam taki sam problem jak Spanky a mianowicie nie leci mi płyn na tylną szybę tylko że to mi się stało w A4 B6. Wie ktoś którędy tu powinien przebiegać ten przewód doprowadzający ten płyn do spryskiwacza. Pompka pompuje gdzieś ten płyn bo czuć jego zapach w samochodzie wiedz myślę że musi być dziurawy, ale nie wiem gdzie go szukać pomóżcie [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 04-02-2007, 15:46 ] wydzielony z działu warsztat : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=2593
  14. Seta odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Fajny pomysł Poszły moje dane na PW pozdro
  15. Seta odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4/S4 B6
    Mój tato kupił go z tymi chromami i jemu się to podoba mi nie bardzo na ale chyba na razie to zostanie :/ ale Audi się narazie dobrze spisuje i jestem zadowolony że go kupiliśmy fakt ze mogła by mieć więcej kucyków no ale tak jest też dobrze. Mam takie pytanie do was nie wiecie gdzie mogę znaleźć instrukcje chociaż do funkcji komputera.
  16. Seta odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4/S4 B6
    Obiecane fotki wnętrza jeszcze zapodam parę fotek z zewnątrz
  17. Po opisie bardzo fajna bryka zapodaj fotki nie musi być wypicowana do fotek
  18. Seta odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4/S4 B6
    Na lato będą oryginalne Audi 16"
  19. Seta odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4/S4 B6
    No to mój błąd byłem źle poinformowany od sprzedawców :/ To pierwsze audi z jakim mam stycznośc
  20. Przedstawiam wam furę mojego tata Audi A4 B6 1,9 TDI 100 km rok produkcji 2002 grudzień Wyposażenie: 6x PP, dwustrefowy climatronik, lampy soczewkowe, radio CD, komputer pokładowy, czujniki parkowania, podłokietnik z tyłu, podgrzewane siedzenia No to parę fotek Fotki wnętrza będą najpóźniej w sobotę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.