Treść opublikowana przez Seta
-
Skype
seta896 jak by ktoś chciał pogadać to najpierw napisać na GG bo rzadko kiedy mam włączonego skypa :biggrin:
-
[B6 1.9 TDI 130 km ........ QUATTRO] a tu moja pieszczoszka
bardzo ładny kolorek i fajnie że ale ten hak to szpeci ją troszkę :biggrin:
-
Szumi!!!
Ja też mam podobny problem przy prędkości ponad 100km/h zaczyna mi coś gwizdać w drzwiach kierowcy :confused: zaczęło się to od tej pory jak pan elektryk zakładam alarm powiedzcie jak sprawdzić te ustawienie ramy okna i jak to ustawić żeby znowu było git
-
Porozmawiajmy o CB Radiach
Kolego ja Ci polecam taki zestaw antena president kentucki a radio Uniden 520xl miałam taki zestaw wczesnej i bardzo dobrze się spisywał :biggrin:
-
Znaki świetlne
Mój tato też prawie zawsze mruga :biggrin: a ja jak widze ze ktoś ma bacik od CB to też poinformuje :biggrin:
-
[ALL B6] Montaż CB radia
Kolego ja mam zamontowane takie radyjko Cobra 75 wygląda ono tak http://allegro.pl/item162882676_cb_radio_cobra_75_wx_st_rewelacja_absolutny_hit.html masz całe sterowanie w gruszce a radjo mam zamontowane w tym schowku pod kierownicą i jak na razie sprawuje się dobrze antenę mam magnsówke cały zestaw działa dobrze :biggrin:
-
[B6] światełko w schowku
Dzięki wielkie teraz już wiem co jest u mnie też schowek otwiera się bez żadnych oporów pewnie ten niemiec go zepsuł :confused:
-
[B6 1.9 TDI]moja nowa Czarna Beczułka i jej poprzedniczki...
tak już zakupiłem jakieś dwa tygodnie temu http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5625
-
[B6] światełko w schowku
Dzięki wielkie za pomoc Chudineze jak coś znajdę to napisze :biggrin:
-
[B6] światełko w schowku
no właśnie nie świeci jak się włączy światła :confused:
-
[B6 1.9 TDI]moja nowa Czarna Beczułka i jej poprzedniczki...
Fajna bryczka szkoda ze nie sprowadziłeś jej dwa tygodnie wcześniej odkupił bym ją od Ciebie :biggrin:
-
[B6] światełko w schowku
Witam w schowku nie świeci mi światełko a powinno bo żarówka jest dobra (nie spalona) sprawdzałem wiek ktoś co może być przyczyną.
-
[B6 AVB] Tylny spryskiwacz
Mobilki mam taki sam problem jak Spanky a mianowicie nie leci mi płyn na tylną szybę tylko że to mi się stało w A4 B6. Wie ktoś którędy tu powinien przebiegać ten przewód doprowadzający ten płyn do spryskiwacza. Pompka pompuje gdzieś ten płyn bo czuć jego zapach w samochodzie wiedz myślę że musi być dziurawy, ale nie wiem gdzie go szukać pomóżcie [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 04-02-2007, 15:46 ] wydzielony z działu warsztat : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=2593
-
A4 Assistance
Fajny pomysł Poszły moje dane na PW pozdro
-
[B6 AVB] Nowe felgi
Mój tato kupił go z tymi chromami i jemu się to podoba mi nie bardzo na ale chyba na razie to zostanie :/ ale Audi się narazie dobrze spisuje i jestem zadowolony że go kupiliśmy fakt ze mogła by mieć więcej kucyków no ale tak jest też dobrze. Mam takie pytanie do was nie wiecie gdzie mogę znaleźć instrukcje chociaż do funkcji komputera.
-
[B6 AVB] Nowe felgi
Obiecane fotki wnętrza jeszcze zapodam parę fotek z zewnątrz
-
[S4 4.2 V8] Wilk w oczej skórze
Po opisie bardzo fajna bryka zapodaj fotki nie musi być wypicowana do fotek
-
[B6 AVB] Nowe felgi
Na lato będą oryginalne Audi 16"
-
[B6 AVB] Nowe felgi
No to mój błąd byłem źle poinformowany od sprzedawców :/ To pierwsze audi z jakim mam stycznośc
-
[B6 AVB] Nowe felgi
Przedstawiam wam furę mojego tata Audi A4 B6 1,9 TDI 100 km rok produkcji 2002 grudzień Wyposażenie: 6x PP, dwustrefowy climatronik, lampy soczewkowe, radio CD, komputer pokładowy, czujniki parkowania, podłokietnik z tyłu, podgrzewane siedzenia No to parę fotek Fotki wnętrza będą najpóźniej w sobotę