Treść opublikowana przez skulcz
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ja nie zdążę wrócić. Jutro mogę sie pisać.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Kazik123! Gratulacje
-
Kołobrzeskie A4 .........
Mi najlepiej pasuje niedziela wieczorem. Tak 19 - 20 .
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
A macie może instrukcje jak to zrobić z blokadami?
-
Kołobrzeskie A4 .........
No to może niedziela Kazik widzę gotowy sa chętni?
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ja będę od soboty na miejscu.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Oczywiście, caly czas na miejscu.
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
Ok dzieki za info , ale masz może nr tego zestawu, bo chciałem zamówić ale potrzebny jest nr. To może kilka zdjęć byś zrzucił z instrukcji. Byłbym bardzo wdzięczny.
-
B7 zwykła lampa Automatyczne światła
Podejrzewam ,że ledów nie rozjaśnisz. A do przesłonek potrzebny będzie rezystor z radiatorem ,żeby nie pokazywał błędu.
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
Dlaczego wyciągać te wałki? Nikt z was nie zapoznał się z Elsą i narzędziem do Blokady wałków w głowicy silnika 2.0FSI/TFSI ?? Masz jakiś nr tego zestawu. Mnie tylko zastanawia jak dobrać się do tego łańucha skoro wałki będą zblokowane. to co pisał kolega o rozpięciu jednego wałka , bardziej mi to odpowiada. Myślałem ,że to będzie bardziej proste, rozmawiałem z mechanikiem ,że już raz zmieniali bez blokady i potem było wesoło cały czas wywalał błedy, braku korelacji z czujnikiem. Dlatego moje pytanie do tych co już to robili. Czy z blokadą będzie łatwiej to zrobić czy nie??
-
B7 zwykła lampa Automatyczne światła
Będę zmieniał kable. Poziomowanie to kolejny etap musze dokupić klamoty i będę działał. Wielkie dzieki za podpowiedz. Jak zmienię kable będę sie odzywał. Pozdrawiam Zamienilem kable i nic. Zaczely dzwonić przeslonki. Wróciłem do starej konfiguracji. Na kanale 8 jak zrobie 0 gasną dzienne. Przy starej konfiguracji. Będę musial wszystko przejrzeć od nowa. Chyba ze kolega ma jakiś pomysł. Jeszcze raz dzieki za podpowiedzi.
-
B7 zwykła lampa Automatyczne światła
Do kostki 32 sa podłączone DRL
-
B7 zwykła lampa Automatyczne światła
. Ja pociagnelem kabel do dziennych. A od długich h7 dałem na przesłanki do bi xenonu.. Tylko jak zamienię kable to i tak napięcie pójdzie na DRL i na przesłanki które sie podniosą. Zrobiłem próbę i przekodowalem na zwykła lampę . Wtedy długie były na dziennych, myśle ze mam dobrze podłączone kable. Podczas kodowania mam wrażenie ze nadal działa opcja dziennych na długich i dlatego nie ma długich na bi xenonie. &&& Tak myśle o tym co pisałeś i spróbuje zamienić kable długie na DRL i zobaczę jaki będzie efekt. Wrócę do domu i popróbuje .
-
B7 zwykła lampa Automatyczne światła
Tak ciagnelem kabel do lamp ale do DRL . MCE mam High z Sensorem i przelacznikiem auto. Przegladalem temat który podeslales i tam byl tylko przewód do dziennych. Reszta zostawala stara i dwa przewody do przepoecia w kostkach przy lampach. Nie rozumiem o co chodzi z pinem 17 ?
-
B7 zwykła lampa Automatyczne światła
Dzisiaj sprawdzę. Pozdrawiam Sprawdziłem i n a5 kanale jest 92 , 8 kanal to DRL jest na 1 , a 14 to NAR i jest na 1. Kombinowałem z 8 na 0 ale wtedy mnie ma dziannych. I dalej mam lipe Brak długich załamka. Ciekawe jest to że na desce rozdzielczej zapala się ikona długich ale światła się nie zapalają.
-
B7 zwykła lampa Automatyczne światła
Kodowakem Usa bo kierunki się tlą. Problem jest taki ze nie wiem jak wyłączyć" drl high beam". Wydaje się, że tu jest problem. Nie mogę wylaczyc kanalu 5 i tu jest problem. Przerabialiscie to?
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
Tu się zgadzam. Pamietam wykłady na temat wymiany rozrządu w 2.8. Tak samo blokada i tak dalej. Tylko pytanie na co mi to jak robię to tylko raz. Rozumiem warsztat ktoremu się to przyda.
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
Tylko troche się przejelem ze trzeba jeden Walek rozpinać. Jeszcze tego nie robiłem, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. Pozdrawiam
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
No to roboty trochę jest
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
Panowie . Pytanie czy łańcuch z napinaczem wymienię bez ściągania pokrywy zaworòw. Czy dam radę odkręcić tylko vako pompę i tylna pokrywę. I wymienić łańcuch bez zrzucania wałków?
-
Kołobrzeskie A4 .........
Widziałem jak zrobili czarną Bmw i zrobili ekstra. Polecam
-
Kołobrzeskie A4 .........
Jak jakiś konkretny termin to nikomu nie pasuje. Trzeba cos ustalić jedna datę i takim spontonem. Co wy na to i kiedy?
-
B7 zwykła lampa Automatyczne światła
XXX23
-
Bixenon Xenon od A do Z
Koledzy a po przełożeniu Bi -ksenonu za zwykłe lampy , jak przekodowaliście w B7 ,żeby działały. Nie mogę ogarnoć tematu. POMOCY nie mam długich. PZ
-
B7 zwykła lampa Automatyczne światła
Koledzy zamontowałem bi-xenon, no i mam problem miałem zakodowane dzienne na długich. Teraz nie wiem jak powrócić do ustawień bo nie mam nadal długich pomimo że zakodowałem xenon z DRL ale nadal podnosi przesłonke od długich. Jak macie koncepcje jak to poprawić bede wdzieczny pz. Dodam ze lipa jest straszna no nie ma długich.